بیچاره آمریکا جووناش نمیدونن کنکور و سربازی ینی چی !

biosta

Well-known member
بیچاره آمریکا
کسی نیست تحریمش کنه یه خورده پیشرفت کنن !

بیچاره آمریکا
هیشکی یارانه نمیگیره هیچی ، حتی اگه بخوان همین یارانه ی 450،000 ریالی مارو هم بهشون بدن فقط میشه 10 دلار !

بیچاره آمریکا
آخه تا کی مردمش میتونن یکنواختی نرخ تورم رو رو 1 درصد تحمل کنن ؟! بابا یه تکونی حرکتی تحولی ! جهادی !

بیچاره آمریکا
با این واحد پولشون که یه سنت اینور اونور نمیشه ، بر خلاف پیشرفت روزافزون ریال ما !

بیچاره آمریکا
بعد از 60 سال ثبات قیمتا الانم که بازار یه تکونی خورده و غرق بحران اقتصادین بازم نه خونه های مردم گرون شده نه آپارتماناشون !

بیچاره آمریکا
یکی میخواد وام بگیره بگذریم از اینکه نیم ساعت ! معطل میشه آخرشم مجبوره با نیم درصد بهره پسش بده !

بیچاره آمریکا
ملت پول میدن ماشین میخرن سال دیگه به جای اینکه گرون بشه ارزونتر میشه !

بیچاره آمریکا
دلار تو مملکتشون یه دلار بیشتر نمیارزه !

بیچاره آمریکا
تقی به توقی میخوره تو مملکتشون ، کل دنیا جیک ثانیه بعد فهمیدن ، از بس که خبرنگاراشون فضولن !

بیچاره آمریکا
مردم نون ندارن بخورن ، مجبورن باگت بخورن !

بیچاره آمریکا
صد ساله مردم آرزو بدل موندن برن وسط میدون شهر دار زدن یه مجرمو ببینن !

بیچاره آمریکا
هیشکیو ندارن صب تا شب فحش بدن ، لااقل هفته ای یه بار !

بیچاره آمریکا
از تمام دنیا مردم ریختن اونجا هر جور که دوست دارن زندگی میکنن !

بیچاره آمریکا
فقط سالی 75 میلیون نفر توریست میریزن تو نیویورک و مردم بیچاره مجبورن پولاشونو پارو کنن !

بیچاره آمریکا
برا هر چی که شاکی باشن مجبورن پاشن پلاکارد وردارن بریزن تو خیابونا و اعتراض کنن !

بیچاره آمریکا
خیلیا وقتی هیچ لباسی برا پوشیدن ندارن میرن کنار دریا دراز میکشن رو خاک و خل !

بیچاره آمریکا
مردم نه روزه دارن نه ایام عزا بیچاره ها مجبورن منتظر باشن یه دیوونه یه جنایتی مرتکب بشه یه خورده اشک بریزن !

بیچاره آمریکا
هزار تا کانال تلوزیونی دارن و چند هزار تا رادیو و چند ده هزار تا روزنامه و مجله ، حکومت بی عرضشونم نمیتونه سانسورشون کنه مردم همینجوری بمباران اطلاعاتت میشن !

بیچاره آمریکا
سالی 1.5 تریلیون دلار تولیدات صنعتی دارن موندن این پولو چجوری بخورن !

بیچاره آمریکا
بچه ها مجبورن بعد از 18 سالگی از خونه پدر مادر بزنن بیرون و مستقل شن !

بیچاره آمریکا
طرف میاد لیسانس و فوق لیسانس یه رشته ای رو میگیره آخرشم مجبوره بره یه کار مرتبط با رشته ی تحصیلیش پیدا کنه !

mw.ashel

New member
میشه بدونم منظورتون از این مطالب دقیقا کدوم قسمت (شهر ) از آمریکاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

najma

New member
این مطلب کمی بر خورندس ! نه آمریکا بهشت و نه ایران جهنم !!
به نطر نمیاد اینا حرف یه آدم تحصیل کرده باشه ... !این متن من رو یاد صحبت های (توهم های ) یک راننده کامیون یا یک آرایشگر از اون طرف آب میندازه !!!
2 هفته نشده اونهمه بچه رو توی مدرسه قتل عام کردند !!
از اونایی که توی آمریکا زندگی میکنند بپرسید چقدر در ازای ارائه خدمات پزشکی باید هزینه کنند !
در این که اونها پیشرفته تر از ما هستند شکی نیست ، در اینکه به تولید علم بیش از ما توجه میکنند شکی نیست ولی دیگه قرار نیست ما بشیم بدبخت مطلق اونا بشن خوشبخت مطلق .
به نظر شما آیا واقعا لخت خوابیدن روی شن های لبه ساحل خوشبختیه ؟ یا خوردن نون باگت به جای تافتون و سنگک و بربری ؟!!!

آخرین ویرایش:

skafild

New member
عالي بود.حداقل براي بعضيا كه ايران را بهشت تصور ميكنن و بقيه كشور ها را جهنم،خوبه يه خورده به تفكر وا ميداره

biosta

Well-known member
قرار نیست ما بشیم بدبخت مطلق اونا بشن خوشبخت مطلق

به نطر نمیاد اینا حرف یه آدم تحصیل کرده باشه ... !این متن من رو یاد صحبت های (توهم های ) یک راننده کامیون یا یک آرایشگر از اون طرف آب میندازه !!!
از اونایی که توی آمریکا زندگی میکنند بپرسید چقدر در ازای ارائه خدمات پزشکی باید هزینه کنند !
در این که اونها پیشرفته تر از ما هستند شکی نیست ، در اینکه به تولید علم بیش از ما توجه میکنند شکی نیست ولی دیگه قرار نیست ما بشیم بدبخت مطلق اونا بشن خوشبخت مطلق .
به نظر شما آیا واقعا لخت خوابیدن روی شن های لبه ساحل خوشبختیه ؟ یا خوردن نون باگت به جای تافتون و سنگک و بربری ؟!!!

موافقم باید با اصلاح مطلب رو می گذاشتم و نه عینا" کپی کنم .
اگر کسی این مطلب رو می گذاشت چه بسا همین نقد رو من برایش می نوشتم .
بهرحال از جنبه طنز مطلب رو گذاشتم هر چند که این نیت توجیه پذیر نیست .

آخرین ویرایش:

reza.n

New member

موافقم باید با اصلاح مطلب رو می گذاشتم و نه عینا" کپی کنم .
اگر کسی این مطلب رو می گذاشت چه بسا همین نقد رو من برایش می نوشتم .
بهرحال از جنبه طنز مطلب رو گذاشتم هر چند که این نیت توجیه پذیر نیست .

یعنی خراب این ادبیات قشنگتم جانم:riz304:

parnia

New member
یعنی خراب این ادبیات قشنگتم جانم:riz304:

619120_sarcastic.gif

leyla-h

New member
بیچاره ها دلم براشون خیلییییییییییی سوخت چقدر محروم اند:smiliess (3):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: crazy

ba ba barghi

Well-known member
تیتر رو حال کردم !!!!

بیچاره آمریکا جووناش نمیدونن کنکور و سربازی ینی چی !

vitamin

New member
به نظر من جالب بود و البته دردناك
طنز همينه ديگه مشكلاتو بيان ميكنه با يه لحن متفاوت

sara77

New member
خوشم اومدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

soren

New member
عذر میخوام ولی کاملا مسخره بود
نمیدونم شما چه تصوری از آمریکا داری ولی فکر میکنم اونجا رو با سوئد اشتباه گرفتی

maxin

Well-known member
آفرین بیوستا ...:rose:
.
.
.
بیچاره امریکا مردمش اینقد پارتی ندارن برای انجام کاراشون!

saharandishe

New member

آفرین پاسخ مناسبی بود,گرچه به گفته نویسنده ,این مطلب صرفاجهت طنزگذاشته شده وبدون توجه به مطلب عنوان شده دراین تاپیک,وصرفاجهت روشنگری درمواردمشابه عرض می کنم:
اولا:جدیدامابازبان طنزداریم کشورمون وافرادش رویکسری عقب مانده وندیدپدیدودرحسرت آمریکایی الاصل بودن نشون میدیم!!!!!!!!!واین یعنی خردکردن اقتداریک ملت,کاش ظاهریک کسی روباباطن خودمقایسه نکنیم,اگرپیشرفتی دراونجارخ داده که منکرآـن هم نیستم, به چه قیمت بوده!برخی ازکشورهادرجنگ وخونریزی وقحطی گرفتارندقطعامسبب اصلی وحامی این درگیریهارومیشناسیم دیگه!!!!دوما:وماحتی درداخل کشور داریم بازبان طنزقومیتهای کشورمون روهم آدمهای ساده لوح و....!!!نشون میدیم آیاغیرازاینه که باتکرارمکررات این به عنوان یک واقعیت درناخودآگاه مانقش میبنده که مثلاترکافلان یالرهافلان و....

سوما:همه اینهاروگفتم که بگم خندیدن به چه قیمتی حتی اگربه قیمت تحقیرومسخره کردن خودمون باشه!!!!!هرطنزی شایسته گسترش درعرصه هنرطنزنیست .

yas.m

New member
وااااااااای بیچاره ها!!! موندم با اینهمه بدبختی چطوری زندگی میکنن؟!! واقعا اینطوریه؟!!! مااینهمه هیچ مشکلی نداریم اما اونا...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!حالا سیل اشکامو چیکار کنم!! :14:

بالا