بیو تکنولوزی دانشگاه مالک اشتر؟

Taraa

Well-known member
اون بیوشیمی منظورم تهران بود اشتبا شد

اون یکی فنی رو با واسطه میشناسمش شیرازه ولی گمونم علمی کاربردی باشه .. فقط آوازه رضایت شدیدش به گوشم رسیده تا جایی که همه دوستاشو داره به سمت همین دانشگاه میکشونه
لینکو پیدا کنم میذارم

leila89

New member
سلام دوستان
می شه بگید چطور می شه وارد دانشگاه مالک اشتر شد؟
دولتیه؟ اعتبار مدرکش چطوره؟
یگانه جان می شه بگی شما بالاخره چه تصمیمی گرفتی؟

cyavash

New member
سلام دوستان
از در دانشگاه باید وارد بشی.:tonguesmiley: اما قبلش دفترچه کنکور رو دقیق بخون...همه چیز تضیح داده شده....این دانشگاه دولتی و در واقع نظامیه (متعلق به وزارت دفاع)...کلیه پروژه ها و پایان نامه ها هم مربوط به وزارته. گزینش عقیدتی داره..یکسری محدودیت هم داره...

Taraa

Well-known member
با همون فردی که گفتم بیوشیمی مالک اشتر تهران میخونه تماس گرفتم .. اینا رو گفت :

اساتید گروه بیوتکنولوژیش بهتر از بیوشیمی هست
زیر نظر وزارت علومه ولی وزارت دفاع هزینه پروژه ها رو میده و خودشم تصویب میکنه
امکانات آزمایشگاهیش خوبه
حقوق حین تحصیل درکار نیس، ولی دیگه کل هزینه پایان نامه هایی که تایید میکنن رو تقبل میکنن
اگه خوب کار کنی بعنوان همکار پروژه جذبت میکنن
تا اینجا خبری از استخدامی نبوده

یگانه

New member
سلام دوستان
من برا ثبت نام رفتم .برای من فرقی نمیکنه ولی چادر اجباری است .مدرکشم از وزارت علوم صادر می شه .مشکل دادن مقاله ا.اس .ای هم نداره .کلا جوه سرو سنگینی داره

سلام... دوست صمیمی من مالکه ... من خودم دانشگاه تهرانم... اونقدر میتونم بگم دانشگاه مالک دانشگاه خوبیه که حتی بعضی وقتا به خودم میگم کاش رفته بودم مالک!!! حداقل مشکل بودجه ندارن.. همه دانشگاه ها به ویژه هیئت علمیا توی مصاحبه دکترا تحویلشون میگیرن و...
در این حد!
اصلا مقایسه کردن ژنتیک پـــــــــــیام نـــــــــــــــــــــور تهران با بیوتـــــــــــــــک مالک خیلی به نظرم مسخرس... این کجا اون کجا
از همه نظر اوکیه مالک!!
اگه رفتی نوش جونت

یگانه

New member
سلام... دوست صمیمی من مالکه ... من خودم دانشگاه تهرانم... اونقدر میتونم بگم دانشگاه مالک دانشگاه خوبیه که حتی بعضی وقتا به خودم میگم کاش رفته بودم مالک!!! حداقل مشکل بودجه ندارن.. همه دانشگاه ها به ویژه هیئت علمیا توی مصاحبه دکترا تحویلشون میگیرن و...
در این حد!
اصلا مقایسه کردن ژنتیک پـــــــــــیام نـــــــــــــــــــــور تهران با بیوتـــــــــــــــک مالک خیلی به نظرم مسخرس... این کجا اون کجا
از همه نظر اوکیه مالک!!
اگه رفتی نوش جونت
ممنون امیدوارم شما هم موفق باشید

leila89

New member
برای ورود به دانشگاه مالک اشتر باید کنکور وزارت علوم بدیم یا بهداشت؟

بالا