بیوشیمی بالینی بهتر از سم

shahab72

New member
سلام
گول سم نخورید
بیوشیمی از همه نظر بهتره
هم از نظر منابع هم ظرفیت

shahab72

New member
ظرفیت بیو بالای ۱۰۰ هست دقیقا ۱۰۸ نفر اما سم ۲۱
برای کنکور سم شناسی داروشناسی و سم شناسی رو اضافه باید بخونید اما برای بیوشیمی بالینی نه
شیمی آلی رو هم برای سم باید بخونید هم بیوبالینی هرچند که برای بیو تخصصی تر میشه
پس بیوبالینی بهتره
شرکت کننده سم حدود ۵۰۰ نفره و بیو ۲۰۰۰ نفر
پس نسبت قبولی بیوبالینی بهتره تازشم دستتون برای انتخاب شهر بازتره و بازارکارشم مرغوبتره

milad.f67

New member
خوب مگه شك داشتي كه بيو بهتر از سم هست؟ اينكه يه چيز واضحي هست بازار كار بيو هم بهتر از سم هست؟

karshenasgh

New member
خب! برو بیوشیمی بخون... مگه کسی چیزی گفته؟!!!!...:smiliess (12)::1dco2x0p1lilzhfpg1t

karshenasgh

New member
منم اگه رشته م رو اجازه میدادن میرفتم بیوشیمی میخوندم...:13::65d6a5d6s::sad:

zy zy

New member
بیو هم همچین بازار کاری نداره ،من اگه میتونستم بیو برم بین بیو و سم بازم سم رو انتخاب میکردم ، تو هر رشته ای اگه با علاقه بری موفق میشی

bioshimi93

New member
نوشتم تا بقیه سال بعد شرکت نکنن سم و برن بیوبالینی

بیوشیمی بالینی متقاضیانش خیلی خیلی بیشتر از بقیه رشته هاست و قبولی و رقابتش هم سختتر شده شاید بگین ظرفیتش بالاست ولی اصلا هم ظرفیتش در مقایسه با هزارن شرکت کننده ای که داره مناسب نیست
امسال من هر جا میرفتم همه داوطلب بیوشیمی بودن تو آموزشگاه.. تو حوزه کنکور....همه جا حتی تو انجمن...

shahab72

New member
بیوشیمی بالینی متقاضیانش خیلی خیلی بیشتر از بقیه رشته هاست و قبولی و رقابتش هم سختتر شده شاید بگین ظرفیتش بالاست ولی اصلا هم ظرفیتش در مقایسه با هزارن شرکت کننده ای که داره مناسب نیست
امسال من هر جا میرفتم همه داوطلب بیوشیمی بودن تو آموزشگاه.. تو حوزه کنکور....همه جا حتی تو انجمن...

سلام بیوشیمی۹۳
دقت کن
سم نزدیک ۵۰۰ شرکت کننده داره و ۲۱ ظرفیت
پس تناسبش میشه نزدیک ۰/۰۴
اما بیوبالینی حدود ۲۰۰۰ شرکت کننده و ۱۰۸ نفر میگیره
تناسبش میشه ۰/۰۵۴
پس شانس قبولیش بیشتره
بعدشم سم شناسی رو پزشکان و داروسازان میتونن شرکت کنن

vahid28

New member
سلام بیوشیمی۹۳
دقت کن
سم نزدیک ۵۰۰ شرکت کننده داره و ۲۱ ظرفیت
پس تناسبش میشه نزدیک ۰/۰۴
اما بیوبالینی حدود ۲۰۰۰ شرکت کننده و ۱۰۸ نفر میگیره
تناسبش میشه ۰/۰۵۴
پس شانس قبولیش بیشتره
بعدشم سم شناسی رو پزشکان و داروسازان میتونن شرکت کنن

خداییش درست میگه بچه ها ...

domain

New member
بیو هم همچین بازار کاری نداره ،من اگه میتونستم بیو برم بین بیو و سم بازم سم رو انتخاب میکردم ، تو هر رشته ای اگه با علاقه بری موفق میشی
fبیوشیمی بالینی وزارت بهداشتتتتتتتتتتتتتتتتت بازار کار نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:5: بیخیال. یکم بیشتر تحقیق کن

بالا