بین الملل

ALI_A

New member
سلام یه سوال داشتم کسایی که تو سراسری قبول شدن اگه بین الملل هم انتخاب رشته کرده بودن آیا اسمشون به عنوان پذیرفته ی بین الملل هم اعلام میشه؟

..RANA..

New member
به سایت بین الملل دانشگاه مورد نظر سر بزن ببین توی لیستش شما رو نوشته یا نه.... البته شاید هنوز لیستا رو نزده باشن .

teleka

New member
سلام یه سوال داشتم کسایی که تو سراسری قبول شدن اگه بین الملل هم انتخاب رشته کرده بودن آیا اسمشون به عنوان پذیرفته ی بین الملل هم اعلام میشه؟

سلام.بله اگه بین الملل هم قبول شید اسمتون تو فهرست اعلام شده هست.

hana1990

New member
وااا!ارس چرا همچینه؟!
اون اعلام نتایجی که کردنا 6 شهریور اون روزانه بود دیگه؟اسم من اونجا بود.
الان اسم من تو ارس هم هست!شک برم داشت.یعنی من بین الملل قبول شدم یا روزانه؟!

hana1990

New member
487 نفرو برای ایمنی ارس معرفی کرده!!
یعنی اینا به خاطر پول هر داستانی در میارن.

فیندیخ

New member
آقا من که هر چی گشتم اعلام نتایج بین الملل یزد رو پیدا نکردم.کی اعلام شد اصلا؟؟اون 6 شهریور که روزانه بود و شامل بین الملل نمیشد که....یعنی میشه یکی هم اسمش واسه سرلسری اعلام شه و هم واسه بین الملل....گیجججججج شدممممممممممممپمم....هر سال یه مد جدید میاره این وزارت بهداشت لوس

فیندیخ

New member
بچه ها من الان زنگ زدم پرسیدم....اسمم تو هر دو تا لیست بین الملل و دولتی بود...اصلا نگران نباشین.برخلاف سالهای قبل لیست این دو تا هیچ منافاتی باخم نداره...خیلی مسخره ست به نظر من...نهههه؟؟؟بین الملل مثه دانشگاه آزاد زمان کنکورمون اعلام نتایج کرده...

فیندیخ

New member
وااا!ارس چرا همچینه؟!
اون اعلام نتایجی که کردنا 6 شهریور اون روزانه بود دیگه؟اسم من اونجا بود.
الان اسم من تو ارس هم هست!شک برم داشت.یعنی من بین الملل قبول شدم یا روزانه؟!

دقیقا منم همیننننننننن مشکلو پیدا کردم...یعنی رسسسما جونم بالا اومد.زنگ زدم از دانشگاه بین الملل یزد بپرسم رسسسسسسما مررردم...یه آقای بی اعصآبببب گوشیو جواب داد و گفت شما بین الملل قبول شدی و نه دولتییییییی....ایناهاش لیست جلوی منه دیگه...گفتم آقا تو رو خدا لیست دولتی رو هم نگاه کنید...من دولتی اسمم اعلام شده ها...گوشیو گذاشت و ده دقیقه بعد بازم برگشت و این دفعه یه خورده مهربون تر شده بود...گفت بعلهههه...اسمتون تو دولتی هم هست...خدا رو شکر که هنوز زنده م و سکته نکردم

rima

New member
بچه ها من اخر نفهمیدم چی به چیه تو رو خدا راهنماییم کنید من روزانه قبول نشدم یعنی بین المللم قبول نشدم؟

فیندیخ

New member
بچه ها من اخر نفهمیدم چی به چیه تو رو خدا راهنماییم کنید من روزانه قبول نشدم یعنی بین المللم قبول نشدم؟
نه دوس جون.ببین...قبلا ها که یه جا اعلام میشد نتایج،وقتی دولتی قبول میشدی دیگه بین المللی قبول نمیشدی...ولی امسال ممکنه هر دو رو قبول شی...ممکنه فقط بین المللی...ممکنه فقط دولتی...احتمالا بچه هایی که دولتی قبول شدن و بین المللی هم انتخاب کردن هممه شون بین المللی هم آوردن...ولی شما که دولتی قبول نشدی احتمالش هست که بین الملل قبول شده باشی...از دانشگاهی که انتخاب کردی زنگ بزن بپرس...ایشاللللللههههه که قبولی عزیزم...

بالا