بچه ها به نظرتون این تخمین رتبه این سایت چقد قابل اطمینانه؟؟؟

jo-boy

New member
سلام
دوستان کنکوری این نرم افزار برای رشته ما که پارسال بسیار عالی بود (در حالی که سال اولش بود) و رتبه منو با 1 اختلاف پیش بینی کرده بود..!
و در کل میتونه تا حدودی تعیین رتبرو مشخص کنه

biosta

Well-known member
من رو پارسال حدود 30 رتبه ام رو ( بعد از کلید نهایی ) پیش بینی کرد اما رتبه ی قبولی ام 57 بود

admin

Active member
پرسنل مدیریت
پارسال مشکلی که داشت بعضی افراد با اکانت جعلی و اطلاعات تکراری چندبار درسیستم ثبت نام میکردند ولی امسال اصلاحات زیر در این نرم افزار صورت گرفته که از 1ماه قبل کاملا وقت من و سایر دوستان برنامه نویس رو گرفت:

امسال به یکی از دو روش زیر میشه تخمین رتبه انجام داد:
1: روش اول(رایگان): ثبت کد رهگیری کنکور
2: روش دوم(غیررایگان): خرید اعتبار

روش اول رایگان هست و روش دوم برای کسایی هست که نمیخواند کد رهگیریشون در این سایت قرار بگیره هر چند ما همیشه قول میدیم اطلاعات شخصی افراد کاملا نزد ما محفوظه ههمچنانکه اطلاعات شخصی نزدیک به صدهزار نفر در سایت علوم پزشکی تو این چندسال محفوظ و امن بوده و هست
بهر حال هر دو راه برای تخمین رتبه امسال باز هست

am-ml

New member
پارسال آخرین رتبه ای که برای من تخمین زد 69 بود ،نتیجه اصلی ام هم 72 شد.
به نظر من قابل اطمینان هست.

bioelectric

New member
این نرم افزار از طریق چه اطلاعاتی تخمین رتبه رو انجام میده؟فقط با توجه به نمره و رتبه قبول شدگان سال قبل؟ یا تفاوت سطح سوالات امسال با سال قبل و موارد دیگه هم تو نرم افزار تعریف شده است؟

reza

New member
این نرم افزار از طریق چه اطلاعاتی تخمین رتبه رو انجام میده؟فقط با توجه به نمره و رتبه قبول شدگان سال قبل؟ یا تفاوت سطح سوالات امسال با سال قبل و موارد دیگه هم تو نرم افزار تعریف شده است؟

منم راضی بودم چون با اختلافی در حد 2 نفر برام پیش بینی شد.پارسال که بر اساس نمره شرکت کنندگان همون سال و با توجه به اطلاعاتی که هر شخص خودش وارد می کرد نسبت به بقیه سنجیده می شد.یعنی هرچی تعداد بچه هایی که اطلاعاتشون رو وارد می کنن بیشتر باشه به واقعیت نزدیک تره . امیدوارم امسال هم استقبال شه

admin

Active member
پرسنل مدیریت

اتفاقا مزیت این نرم افزار مقایسه نمره شما با رقبای امسال شما ست نه پارسال... چون اگر قرار باشه با پارسالی ها مقایسه بشید با توجه به تفاوت درصدهای لازم برای قبولی امسال و پارسال زیاد معتبر نخواهد بود... هر نرم افزاری هم که بخواد این مدلی مقایسه کنه معمولا خطا زیاد داره مثلا پارسه یا ماهان برای کنکور وزارت علوم نرم افزار تخمین راه انداختند ولی یکی دوسال دوام نیاورد بخاطر مقایسه نمرات افراد با نمرات قبولی سال قبل خطاهای فاحشی
داشت که به خیلی از بچه ها استرس وارد می کرد و همه شاکی شده بودند.

اینجا بحث فرق می کنه: وقتی یکی میگه رتبه من در
سایت
تخمین رتبه علوم پزشکی 69 شد و در کنکور 72 به این معنیه که از بین 72 نفر از شرکت کنندگان ازمون همون سال، 69 نفر اومدند درصدهاشون رو گذاشتند

با توجه به سرشناس بودن این سایت، دیگه همه بچه های علوم پزشکی نرم افزار تخمین رتبه سایت علوم پزشکی رو می شناسند و به اینجا برای تخمین رتبه مراجعه می کنند، از طرف دیگه معمولا کسایی که احساس می کنند امتحانشون رو خوب دادند حتما بیشتر به تخمین رتبه سر می زنند و شاید اوناییکه مطمئنند قبول نمی شند به این موضوع علاقه نشون ندن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

Maryam7313

New member
کاش میشد با % که ما میگیم هم با توجه به کنکور پارسال که با این رتبه کجا قبول شدن هم با برنامه خودتون

fateme.f

New member
به نظر من واسه نفراتي كه رتبشون تا 100شده اين سايت قابل
اعتماد اما بالاي 100ديكه زياد قابل اعتماد نيست اما دركل خوبه
جون واسه قبولي تو رشته هاي علوم بزشكي اصولا بايد زير 100باشه
و من واسه دوستم تخمين رتبه كردم تو كنكور رتبش 9شد اينجا 8

hi aty

New member
من کاملا متوجه نشدم چه تفاوتی بین2 نوع روش تخمین رتبه هست می شه بیشتر توضیح بدید:21:

admin

Active member
پرسنل مدیریت
من کاملا متوجه نشدم چه تفاوتی بین2 نوع روش تخمین رتبه هست می شه بیشتر توضیح بدید:21:

هر دو یکی هست منتهی مجوز انجام تخمین رتبه برای هر شخص به یکی از این دو روش(1: کد رهگیری یا 2:خرید اعتبار) داده میشه

mahsa.

New member
من رتبه ی واقعیم با رتبه ی تخمین اینجا 2نفر فاصله داشت.

designer

New member
خیلی به اینکه تو هر رشته چقدر استقبال بشه بستگی داره، مثلا برای رشته خودم فکر نمیکنم تعداد زیادی بیان که نتیجه قابل استناد باشه :dadad4: :sad::sad:

yasmina

New member
به نظر من واسه نفراتي كه رتبشون تا 100شده اين سايت قابل
اعتماد اما بالاي 100ديكه زياد قابل اعتماد نيست اما دركل خوبه
جون واسه قبولي تو رشته هاي علوم بزشكي اصولا بايد زير 100باشه
و من واسه دوستم تخمين رتبه كردم تو كنكور رتبش 9شد اينجا 8
افرین به ای نکته سنجی به خوب نکته ایی اشاره کردی .

vb2

New member
سلام به نطر منم خیلی معتبره پارسال منم اینجا 2 بودم و در کشور 3 شدم خیلی طبیعیه که در صورتی که رتبه هاتون پایینتر باشه اعتبار و صحتش بیشتره به نظر من پارسال امتحان خودشو پس داده این تخمین و به همه کنکوری های امسال پیشنهاد می کنم که شرکت کنید

RONATA

New member
منم قبول دارم پارسال با اینکه سری اول بود ولی به نسبت خیلی خوب بود

nocerino

New member
باریکلا قادر جان که پارسال رتبه یک شدی.واسه یکی از دوستامو پارسال تخمین رتبه کردم که ایشون شدن 63 ولی در ازمون وزارت بهداشت رتبشون 65 شد

red nazi

New member
ba in hesab mishe gof ghabele etminane .admin aziz az talashetoon mamnoonam,omidvaram narmafzar emsalam emtahanesho khoob pas bede.:thanks:

بالا