بچه هاي گل تربيت مدرس

shiny

New member
آرررره اونجا انبه و مووووز مخصوصا موز چابهار زیاده! :auizz3ffy9vla57584x

انبه واقعا خوش طعمه، واقعا طعم زیبائی داره؛ به نظر من مزه ظهرای گرم تابستون رو میده .... فوق العادست :smilies-azardl (113

اوهوم خوردنش لذت بخشهه:painting::smiliess (8):

araz

New member
خدا خیرت بده که گفتی..پس دیگه نریم دنبالش؟؟؟
دانشگاه ما که گفت تاییدیه رو خودشون میفرستن ، نمیدونم دیگه همه دانشگاهها اینطوریه یا نه ! :smiliess (11):
البته ریز نمرات رو من قبلا گرفته بودم .

midwif.mah

New member
بچه ها كسي ميدونه تقريبا چند روز در هفته كلاس داريم؟

آقا آرش ما هم اطلاعي نداريم از روزهاي كلاسيمون... من قردا كه رفتم واسه ثبت نام ازشون رشته خودمونو ميپرسم... رشته تون چي بود كه اگه تو بوردي جايي زده بودن واسه شما رو هم ببينم...

وااااي بچه ها يه استرسي گرفتم واسه فردا كه نگيدو نپرسيد... نميدونم واسه اولين بار ميخوام دانشگاه رو ببينم.. و يكي از دوستان ( فريبا جون) رو...

Hamidvet

New member
آقا آرش ما هم اطلاعي نداريم از روزهاي كلاسيمون... من قردا كه رفتم واسه ثبت نام ازشون رشته خودمونو ميپرسم... رشته تون چي بود كه اگه تو بوردي جايي زده بودن واسه شما رو هم ببينم...

وااااي بچه ها يه استرسي گرفتم واسه فردا كه نگيدو نپرسيد... نميدونم واسه اولين بار ميخوام دانشگاه رو ببينم.. و يكي از دوستان ( فريبا جون) رو...

خوش بگذره بهت ایشالا :)

دانشگاه فوق العادست و زیباست ... حتما جذبش میشی

Hamidvet

New member
بچه ها من فردا ظهر ساعت 2 عازم مشهد هستم که از اونجا عصر ساعتای 5-4، عازم زابل بشم؛ شنبه سر صبح میرسم اونجا ... :thumbsdownsmileyani

اگر بدی دیدین، حرف بدی زدم، به کسی برخورد همینجا عذرخواهی و طلب عفو میکنم؛ حلالم کنید ....
:heart:

araz

New member
بچه ها من فردا ظهر ساعت 2 عازم مشهد هستم که از اونجا عصر ساعتای 5-4، عازم زابل بشم؛ شنبه سر صبح میرسم اونجا ... :thumbsdownsmileyani

اگر بدی دیدین، حرف بدی زدم، به کسی برخورد همینجا عذرخواهی و طلب عفو میکنم؛ حلالم کنید ....
انشاالله سفر خوبی داشته باشی حمید جان . :smiliess (10):
به امید دیدار :bunnyearsmiley:

shiny

New member

سفر بی خطر حمید جان:rose::smiliess (10):

shiny

New member

مهسا زودی بیا دانشگارو توصیف کن:bunnyearsmiley:

ممتاز

New member

ایشالا موفق باشید.ایشالا دفاع خوبی داشته باشید.براتون دعا میکنم..

arash.tom

New member

ممنون خيلي لطف ميكنيد,رشته م فيزيولوژيه

shaylon

New member
kojaiiiiid bachehayike emruz raftan uni?????????????che khabaaaaaaaaaaaarrr?:65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::ad54ad:

midwif.mah

New member
بچه ها سلام، راستش من امروز رفتم ثبت نام. اينها چيزهايي كه اتفاق افتاد و ديدم..
اولش كه وارد دانشگاه شدم ساعت ٢ و نيم رو هم گذشته بود اما چري نگفتن يعني دعوام نكردن.... يه راه تقريبا طولاني رو تا آموزش كه كنار مسجد دانشگاهه طي كرديم تو محوطه صندلي زياد گذاشته بودن و با گرفتن شماره منتظر نوبتمون ميشديم.. چايي و شربت هم گذاشته بودن تا بچه ها خستگيشون رو در كنن... بعد كمي انتظار، ماراتن اين اتاق به اون اتاق شروع ميشه.. ٦ تا عكس خواستن نه ٩ تا.. ١ نسخه از صلاحيت عمومي رو خواستن نه دو تا.. كلا خيلي از فرم ها رو برگردوندم...
در مورد روز كلاس ها و تعداد واحد ها هم هيچي نگفتن... گفتن ما اطلاع نداريم و همه چي تو سايت نوشته شده..
آخرش هم يه برگه كارت دانشجويي موقت، برگه راهنما دادن گفتن به سلامت...
قابل توجه بچه هاي خوابگاهي با پرس جو از چندين نفر گفتن بچه هاي خوابگاهي روز ثبت نامشون با وسايلاشون بيان و خوابگاه ها رو بهشون ميديم همون روز...پس نگران نباشيد...
باز سوالي بود بگيد..

shiny

New member
مهسا:ad54ad: یونیش خوب بوود؟ریز نمرات و تاییدیه رو چیکار کردی آجوو؟؟

midwif.mah

New member
مهسا:ad54ad: یونیش خوب بوود؟ریز نمرات و تاییدیه رو چیکار کردی آجوو؟؟

عزيزم ريز نمرات و تاييديه رو از من نخواستن اصلا.. يه برگه به همه ميدن و بهتون ميگن خودشون اين تاييديه رو از دانشگاه قبلي درخواست ميكنن.. اگه تا آبان اون دانشگاه مدارك رو نفرسته با اون نامه اي كه دادن بهمون بايد خودمون اقدام كنيم..
دانشگاه هم ساختمون آموزش قديمي بود... اما محيط با صفايي داشت...

ممتاز

New member
مهساجان دستت درد نکنه از اطلاعات خوبی که دادی..ایشالا ماها که خوابگاه میخوایم با وسایلامون میایم که خوابگاه رو تحویل بگیریم..لطف کردی

بالا