بچه هاي گل تربيت مدرس

ممتاز

New member
خیلی خوبه منم موافقم با کوهنوردی
البته بیشتر کوههای بالای 8هزار متر رو دوست دارم!!! :thumbsupsmileyanim:
بله درک میکنم آقای کوهنورد!!!!!!
پس بچه ها اگه واقعا موافقین بعد از یه مدت دیگه که خیالمون از همه چی راحت شد گروهمونو تشکیل بدیما.تنبلیتون نگیره یوقت؟؟؟؟

Hamidvet

New member
خیلی خوبه منم موافقم با کوهنوردی
البته بیشتر کوههای بالای 8هزار متر رو دوست دارم!!! :thumbsupsmileyanim:

کی موافقه از بالای کوه خودمونو قلط بدیم پائین؟!
122fs329172.gif

ممتاز

New member
حالا که اینقد مشتاق کوه و کوهنوردی شدین بیاین پیشنهاد بدین اسم گروهو انتخاب کنیم!!!

Hamidvet

New member
اکی حمید اما اول ما همه تو رو هل میدیم از ارتفاع 8000 متری بعد خودمون:p

من خودم هنوز معلوم نیست هر هفته همیشه بتونم بیام کوووه چه برسه بخواین منو اول هل بدین؛ میگم بچه ها اول تو رو هل بدن!! هههههه
127fs1601347.gif

araz

New member
حالا گفتیم 8000 متر ولی با این شور و شوقی که واسه پریدن از بالای کوه دارین فکر کنم صلاح نیست بیشتر از 10 متر بریم بالا :riz277:

Hamidvet

New member
ترانه

این ترانه رو الان دارم گوش میکنم؛ اگر خواستید از لینک زیر دانلود کنید :

سراپا دیده میگردم به دیدار سر راهی / دریغا حال عاشق را نه میپرسی، نه آگاهی

نه روزم را فروغی نه شبم را پرتوئی از تو / که میدانی و میدانم که هم خورشید و هم ماهی

*حسن همایون فال*

لینک : Redirecting link...

ممتاز

New member
آقا حمید یه سر به سایت وزارت علوم بزن لطفا.میتونی تا 31 شهریور رزومه ی خودتو واسشون ارسال کنی.تا 31 ام میتونی درخواست هیئیت علمی پر کنی.بلکه ایشالا پذیرفته بشی و بتونی واسه دکتری ام بورس بگیری.من تا مطلع شدم گفتم به شما خبر بدم

ممتاز

New member
akhe chera bayad khodemono part konim paiyn ?1:1dco2x0p1lilzhfpg1t

بچه ها شوخی میکنن.میریم لذت میبریم.کوه نوردی فقط از کوه بالا رفتن نیس زندگیه استقامته صبوریه و خیلی چیزای دیگه...همچنین لازم نیس فقط از قله بالا بریم میتونه شامل جنگل نوردی ام بشه..

Hamidvet

New member
آقا حمید یه سر به سایت وزارت علوم بزن لطفا.میتونی تا 31 شهریور رزومه ی خودتو واسشون ارسال کنی.تا 31 ام میتونی درخواست هیئیت علمی پر کنی.بلکه ایشالا پذیرفته بشی و بتونی واسه دکتری ام بورس بگیری.من تا مطلع شدم گفتم به شما خبر بدم

مرررسی از شما؛ ولی به گمانم ما (رشته من) باید جزو وزارت بهداشت باشیم

بالا