بهش میگی?

zeindinho

New member
سلام
بچه ها شما اگه یه نفر را دوست داشته باشین منظورم دختر خانماست بهش میگین دوسش.
دارین?اگه بدونین شرایط و اهدافتون یکیه?لطفا اقایون هم نظر بدن که اگه یه دختر با یه شرایط خوب بگه دوسشون داره واکنش چطور نشون میدن?

mahsa.

New member
نه والا من نمیگم
من جنبه ی نه شنیدن ندارم اومدیم و گفتیم و اون گفت نه من کلا قید زندگیو میزنم .............شایدم گفت اره ولی بعدش دیدم این اونی نیست که من میخوام میخوره تو ذوقم ولی اگه نگم پاک و جاویدان دوسش خواهم داشت........بعضی احساسارو نباید قسمت کرد مثل همین حس.

arezoo90

New member
مناسفانه منم نمیتونم بگم !!!!!!!!!
هر چقدرم که مطمئن باشم همون ادمیه که میخواستم نمیتونم بهش بگم.... حتی بدتر برای اینکه متوجه نشه کاری میکنم که عمرا بو ببره من دوسش دارم نمیدونونم چرا!!!!!!!!! :sad:

Asoo

New member
نه والا من نمیگم
من جنبه ی نه شنیدن ندارم اومدیم و گفتیم و اون گفت نه من کلا قید زندگیو میزنم .............شایدم گفت اره ولی بعدش دیدم این اونی نیست که من میخوام میخوره تو ذوقم ولی اگه نگم پاک و جاویدان دوسش خواهم داشت........بعضی احساسارو نباید قسمت کرد مثل همین حس.

سلام .منم با نظر مهسا جون موافقم

akhbar

New member
نه والا من نمیگم
:65d6a5d6s:

leyla-h

New member
منم مثل آرزو رفتار میکنم عمرا بگم.... تازه یه جوری رفتار میکنم که انگار اصلا وجود نداره کاملا بی اهمیت جلوه میدمش.

bakhshi

New member
be nazaram dust dahshtan faghat tuye rabete be vojud miyad

nemishe to yekio bebini va az akhlaghesh ya ghiyafash ya tipesh khoshet biyad

bad begi man dusesh daram
in
benaazaram bi maniye

in tuye rabeteye tulani masalan 3 4 sal ke 4 ta kar va harkatt az tarafet didi be vojud miyad
oinvaghte ke bar hasbe oin raftara melake dust dashtanet moshakhas mishe

ketabsabz

Well-known member
be nazaram dust dahshtan faghat tuye rabete be vojud miyad

nemishe to yekio bebini va az akhlaghesh ya ghiyafash ya tipesh khoshet biyad

bad begi man dusesh daram
in
benaazaram bi maniye

in tuye rabeteye tulani masalan 3 4 sal ke 4 ta kar va harkatt az tarafet didi be vojud miyad
oinvaghte ke bar hasbe oin raftara melake dust dashtanet moshakhas mishe

به نظرت 3 تا 4 سال زیادی زیاد نیست؟

ketabsabz

Well-known member
na
chon tu hamin modatam momkene kheylichza ru nashe

kamtar az in havase be nazaram

نظر من اینطور نیست ، نمیگم با یه زمان کم میشه آدما رو شناخت نه ، اما بالاخره آدما کامل کامل که نیستن نشه ازشون ایراد گرفت بالاخره هر کسی ایراداتی داره حالا صبر کنیم این همه مدت ببینیم میتونیم از طرف ایراد بگیریم یا نه کار درستی نیست و تا به خودمون بیایم ی عمر ازمون گذشته ، دوست داشتن ی امرفطریه و اگه چیز بدی بود هیچ وقت خدا اونو تو وجود آدما قرار نمیداد (بخشی از حرفام در پاسخ به گفته ی شما بود)

bakhshi

New member
نظر من اینطور نیست ، نمیگم با یه زمان کم میشه آدما رو شناخت نه ، اما بالاخره آدما کامل کامل که نیستن نشه ازشون ایراد گرفت بالاخره هر کسی ایراداتی داره حالا صبر کنیم این همه مدت ببینیم میتونیم از طرف ایراد بگیریم یا نه کار درستی نیست و تا به خودمون بیایم ی عمر ازمون گذشته ، دوست داشتن ی امرفطریه و اگه چیز بدی بود هیچ وقت خدا اونو تو وجود آدما قرار نمیداد (بخشی از حرفام در پاسخ به گفته ی شما بود)

be nazaram dust dashtan bayad ruye ye hesab ketabi bashe

adam ke nabayad dust dashtan ro rahat baraye har kas kharj kone

dust dahshtan fetri hast
vvali in be in mani nist
ke be rahati har kasi ro dust dasht

badam nazare man aghlaniye
oini ke shoma mgi ehsasiye

bakhshi

New member
3 4 sal ye omri nist

oin omrei ke shoma migi zamani be fana mire ke kasi ro dust dashte bashi ke hich dalili vase dust dashtanesh nist

badam ke az saret oftad age ba taraf ezdevaj karde bashi
bayad hatman ye omr be suzi
oin moghast k omreet bar fana rafte:14:

خزر

New member
سلام بر همگی

منم نمیگم.
خیلی جاها دیدم خانم به اقا علاقه منده ولی اون اقا اصلا حتی 1 لحظه هم بهش فکر نکرده متاسفانه!!!:21:

خزر

New member
bebakhshida
vali oin alaghemandi hemaghate

خواهش میکنم

منم همین اعتقاد رو دارم

ولی خب اگه خانمی به یک اقا علاقه مند بشه ،احتمال میده که شاید اون اقا هم همین احساسو داره وگرنه مطوئنا علاقه اش از بین خواهد رفت

ketabsabz

Well-known member
be nazaram dust dashtan bayad ruye ye hesab ketabi bashe

adam ke nabayad dust dashtan ro rahat baraye har kas kharj kone

dust dahshtan fetri hast
vvali in be in mani nist
ke be rahati har kasi ro dust dasht

badam nazare man aghlaniye
oini ke shoma mgi ehsasiye

بله مسئله انجاست که آدم چه میزان باید احساسی برخورد کنه و چه میزان عقلانی ،همیشه بین عقل و احساس جدال وجود داره و اینکه ما بتونیم ی اعتدال بین هر دوش ایجاد کنیم موفق بودیم ، به نظرم مطلقا عقلانی فک کردن درست نیست.
و من نگفتم چون فطریه پس به راحتی هر کسیو میشه دوس داشت اصلا منظورم این نبود ,

آخرین ویرایش:
بالا