بزرگترین شانسی که تو زندگیت آوردی چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kaveh1316

New member
تا حالا بیشتر از دوبار تو خیابون شلوارم پاره نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثبت اندیشیو داری؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (3):

N@RVIN

Well-known member
من خیلی تو زندگیم شانس آوردم خخخخ البته در همون حد خوشبینی بودنه:4d564ad6::rolleyessmileyanim:

biotechnologist

New member
پارسال بعد از عید بود لباس خوشگلارو پوشیده بودم.یه ماشین که رانندش داشت اس ام اس بازی می کرد تو خیابون بود، من و دوستم هم از رو خط کشی داشتیم رد میشدیم،یه دفه دوستم گفت این انگار مارو نمی بینه:5: بدووووو:smiliess (15): دوییدیم دوستم رد شد ولی یه متر مونده لب جوی آب، ماشین یه دفه در حالیکه فرمون رو به سمت من بود واستاد.رد لاستیکش کامل رو شلوارم افتاد ولی خودم نیافتادم.:1dco2x0p1lilzhfpg1t دوستم طفلکی سکته ناقص زد.اگه به موقع ترمز نزده بود پرتم کرده بود تو جوی آب!:wacsmiley: خدا رو شکر به خیر گذشت.

شفق بانو

New member
بزرگترین شانس من تو زندگی عمر دوباره ای که خدا بهم هدیه داد .
سه روز بعد ازاینکه به دنیا اومدم 15 مین با دنیا خداحافظی کردم . خدای خوبم :riz304::thanks:

اقا کاوه ببخشید یه سوال :
چرا تاپیکاتون رو میذارید بخش طنز . (با اینکه خیلی هم موضوع جالبی دارن ).

خب یه طنز:
شانس اوردم اواتارم طی تغییرات تم سایت بلایی سرش نیومد :black_eyed:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

ps2020

New member
شانس یعنی چیزی که در این دنیا اتفاقی بوقوع بپونده...
این دنیا خالق و حکمران حکیمی داره و همه چی بر اساس حکمت و برنامه ریزی شده رخ میده،
بنابراین
شانس معنا و مفهومی نداره و
اون چیزی که برای ما اتفاق میافته یا نتیجه ی تلاش های خودمونه یا رزق و روزی ما از جانب خداس که به ما عطا میشه...

eli 72

Member
تو دوران ابتدایی با دوسم داشتیم بازی میکردیم یهو تو حیاط افتاد و الکی الکی دستش شکست..1سال نتونست بیاد مدرسه!چون خیلی با هم صمیمی بودیم..همش حس میکردم منم ی روزی باید دچار شکستگی دست یا پا بشم والا به دوسم خیانت شده..
تو دوران راهنمایی یادمه 1بار قبل عید یه برنامه ریختیم با 2 3تا از بچه ها که 1هفته قبل عید بریم تعطیلات!!هه بعد عید ک اومدیم کلاسا فمیدم لو رفتیم و مدیر کلی تهدید که ال میکنم بل میکنم..2 3 تای دیگه لو رفتن و خونواده اوردن و تعهدو 5نمره انضباط و..ولی باز من لو نرفتم...اونجام حسم میگفت خیلی به دوسام ستم شد..ولی عذاب وجدانم کمتر بود..نمیدونم چرا؟!
تو دبیرستان سال دوم بود فک کنم سوالای میان ترمو کش رفتیم با یکی از بچه ها!به دوسای صمصمیم دادم همه باهم بالای18 شدیم..معلم شک کرده بود چطور ما چن تا اینقد خوب شدیم!!هیچی دیگه مدیر که مادر بنده بودن کلی تهدیدم کرد که لو بدم..منم زیر بار شکنجه خودمو به تنهایی لو دادم... بچه وفاداری بودم به دوسام خیانت نکردم!!هیچی دیگه این دفه شانس نیاوردم دبیر شیمی از نمره ترمم 2تا کم کرد!!ولی از عذاب وجدان کارای قبلیم کم شدا...
نتیجه این که..شانس همیشه با ادم نیس..گاهی باید دو دستی تقدیمش کرد!!ههه

ستاره70

New member
پارسال بعد از عید بود لباس خوشگلارو پوشیده بودم.یه ماشین که رانندش داشت اس ام اس بازی می کرد تو خیابون بود، من و دوستم هم از رو خط کشی داشتیم رد میشدیم،یه دفه دوستم گفت این انگار مارو نمی بینه:5: بدووووو:smiliess (15): دوییدیم دوستم رد شد ولی یه متر مونده لب جوی آب، ماشین یه دفه در حالیکه فرمون رو به سمت من بود واستاد.رد لاستیکش کامل رو شلوارم افتاد ولی خودم نیافتادم.:1dco2x0p1lilzhfpg1t دوستم طفلکی سکته ناقص زد.اگه به موقع ترمز نزده بود پرتم کرده بود تو جوی آب!: خدا رو شکر به خیر گذشت.

آخی عزیزم.خداروشکر که الان سلامتی... :riz304:

ستاره70

New member
بزرگترین شانس من تو زندگی عمر دوباره ای که خدا بهم هدیه داد .
سه روز بعد ازاینکه به دنیا اومدم 15 مین با دنیا خداحافظی کردم . خدای خوبم :riz304::thanks:

اقا کاوه ببخشید یه سوال :
چرا تاپیکاتون رو میذارید بخش طنز . (با اینکه خیلی هم موضوع جالبی دارن ).

خب یه طنز:
شانس اوردم اواتارم طی تغییرات تم سایت بلایی سرش نیومد :black_eyed:

واای شفق راس میگی؟!
ازخدا ممنونم که تورو به ما برگردوند آجی خوبم!!!:heart:

biotechnologist

New member
شانس اینجا منظورمون بخت خوب بود. نه اینکه اتفاقی بوده باشه. مثلا میگن فلانی اقبالش بلنده.
کسی منکر خواست خدا نشد.

melinaa

New member
نمیگم بذار همگی تو کف بزرگترین شانسم بمونین.
خخخخخخخخخخخخخخخخخ

bioshimi93

New member
چند وقت پیش نزدیک بود یه ماشین تو خیابون زیرم کنه .

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

@... zahra

New member
من هیچ شانس ندارم از هیچی فقط زمستون امسال جاده صایین تو کولاک گیر کردیم...... نصفه شب..........از ی تصادف وحشتناک زنده موندیم...وگرنه الان نبودم این دنیا نمیومدم این سایت...روحم شاد...:smiliess (10):

BBT

New member
اسمش میذارم کمک خدا
چند بار بوده
البته اونا که محسوس بودن
مگرنه باید خیلی بیشتر باشه
یکیش این که نزدم چند وقت پیش یه بنده خدا بکشم
و خیلی ها دیگه که شاید قابل ببان نباشن

بالا