بزرگترین سایت همسریابی دنیا

AWWA

New member
بزرگترین سایت همسریابی دنیا​

این سایت همسریابی با حدود بیش از 100 میلیون عضو بزرگترین سایت همسریابی دنیاست. اما بهتر است بدانید این سایت که ده سال قدمت دارد در دستان یک زن 37 ساله چینی قرار دارد. خانم " گانگ هاویان" صاحب این سایت همسریابی است که با سایتهای بزرگی همچون سایت مچ مقایسه میشود.

این زن کارآفرین که موسس و مدیر بزرگترین سایت همسریابی در چین است در مصاحبه ای با یک شبکه تلویزیونی معروف میگوید: کشور چین اکنون در بحران ازدواج به سر میبرد و تعداد افراد مجرد در این کشور به شدت رو به افزایش است ، وی اضافه میکند: طبق آمار در آینده نزدیک حدود 20 میلیون مرد چینی قادر نخواهند بود همسری پیدا کنند و این یک مشکل اجتماعی بزرگ است.
او معتقد است هرکس در زندگی به یک همراه همیشگی وفادار احتیاج دارد و این یکی از نیازهای اولیه بشر است، اما متاسفانه بحرانهای اقتصادی و ترویج فحشا و تهاجم فرهنگ غربی این امر مهم را در نظر جوانان به شدت کمرنگ کرده است.

قانون تک فرزندی در چین نیز باعث شده است تا سال 2020 میلادی 24 میلیون مرد مجرد در این کشور بدون همسر بمانند. برخلاف کشور چین در برخی کشورها آمار دختران مجرد و بدون همسر رو به افزایش است. بنابراین طرح فعالیت چنین سایتهایی میتواند یاری دهنده کاربران در این زمینه باشد.

این خانم معتقد است صداقت کاربران اینترنتی مهمترین اصل موفقیت و اعتماد دیگر افراد به این گونه سایتهاست. اگرچه تاکنون بیش از 4.5 میلیون نفر در این سایت همسریابی با هم آَشنا شده و ازدواج کرده اند اما وی هشدار میدهد همیشه دوستی های اینترنتی پایان خوشی ندارد. چراکه ارتباط از راه دور و احتمال عدم صداقت افراد زمینه سوء استفاده های مالی و عاطفی را در این گونه محیطها افزایش میدهد.

AWWA

New member
من دیگه دارم از انجمن علوم پزشکی نا امید میشم......یعنی اینجا هیشکی به فکر زندگی مشترک نیست

این مطلبو تو انجمن بیسوادا و لاتهای محل میذاشتم کلی بحث درموردش انجام میشد....نه موافقی برای ازدواج با سایتای مجازی نه مخالفی!! این چه وضعشه آخه؟!!:p7977cujr38iyymsu8:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: melinaa

mexin

Well-known member
خب معلومه بحث نمیکنن دختر خوف ..همه دغدغه جوونهای امروز چه پسر و په دختر اول کار هست ..کار هم نیست واس اکثرشون مجبورن ادامه تحصیل بدن ....خب چی بگن؟!:65d6a5d6s:

AWWA

New member
خب معلومه بحث نمیکنن دختر خوف ..همه دغدغه جوونهای امروز چه پسر و په دختر اول کار هست ..کار هم نیست واس اکثرشون مجبورن ادامه تحصیل بدن ....خب چی بگن؟!:65d6a5d6s:

کار هست.....هممون کارو بهونه تنبلیامون کردیم. منتظریم یکی بیاد بگه شما رئیس اداره شدین لطفا بفرمایین سر پستتون....:65d6a5d6s:..پسرام زن نمیگیرن چون میدونن بعدش باید تنبلی رو بذارن کنار:smiliess (7): بله واقعیت همینه

TUMS

Well-known member
مخالف
واقعی ازدواج میکنیم و این همه رفت و آمد و برو بیا آخرش میشه طلاق دیگه فککن بخای نتی ازدواج کنی

همین میشه دیگه
توی امضات نوشتی مشکوکم مشکوکم به تو خخخخخخخ

TUMS

Well-known member
:riz481:

اره ولی شک خیلی بده خیلی
(شما نتی ازدواج کن مارم دعوت کن:bunnyearsmiley:بیا یکی از همین دخترای فرومو برات اکی کنیم خخخ:black_eyed:)
شک نداشته باش خواهر من

:bunnyearsmiley:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: crazy

mexin

Well-known member

کار هست.....هممون کارو بهونه تنبلیامون کردیم. منتظریم یکی بیاد بگه شما رئیس اداره شدین لطفا بفرمایین سر پستتون....:65d6a5d6s:..پسرام زن نمیگیرن چون میدونن بعدش باید تنبلی رو بذارن کنار:smiliess (7): بله واقعیت همینه

خب دخترا راضی نمیشن که شوهر یا خواستگارشون هر کاری که شما فکر میکنید داشته باشه ..بعله...:smiliess (11):

AWWA

New member
خب دخترا راضی نمیشن که شوهر یا خواستگارشون هر کاری که شما فکر میکنید داشته باشه ..بعله...:smiliess (11):

همشون اینطوری نیستن.....بعضیاشون طرفو به خاطر خودش میخوان نه شغلش. امیدوارم از این جور موارد به پستتون بخوره:) به نظرتون کسی که بعد گیر آوردن یه شغل خوب شمارو میخواد واقعا زن زندگیه؟!

اینم در نظر بگیرین که روزی بعد ازدواج سرازیر میشه......در این مورد دوتا تجربمو میگم:
یکیش دوستم تعریف میکرد.....میگه من با یکی نامزد کردم دقیقا از اون روز فقط روزی بود که به زندگیم سرازیر میشد بعدش که سر اختلاف خانواده ها از هم جدا شدیم همه چی محو شد. حتی خود نامزدم وقتی برا تموم شدن قضیه بهم زنگ زده بود همینو گفت. گفت: وقتی نامزد کردیم کارم اینقد رونق داشت که من به اطرافیان پول میدادم بعد طلاق همش دستم پیش پدرم دراز شده!!!

دومیشم خواهر خودم....وقتی پسر همسایمون اومد خواستگاریش کار ثابتی نداشت......ولی خونوادم به خاطر ادبو و معرفتش قبول کردن. درست یه ماه بعد عروسی اسمش تو آزمون استخدامی بانک اومد و حالا کارمند بانکه. باید تو اینجور مواقع به خدا اعتماد کنیم.

ROJO

New member
عاغا اجازه من ی ازدواج نتی موفق سراغ دارم
دوست دوران دبیرستانم:idea_majidonline::ph34r-smiley:

AWWA

New member
فاصله که زیاد میشه مشکلاتم بیشتر میشن........امیدوارم خوشبخت بشن:rose::heart:

abtin13

New member

همشون اینطوری نیستن.....بعضیاشون طرفو به خاطر خودش میخوان نه شغلش. امیدوارم از این جور موارد به پستتون بخوره:) به نظرتون کسی که بعد گیر آوردن یه شغل خوب شمارو میخواد واقعا زن زندگیه؟!

اینم در نظر بگیرین که روزی بعد ازدواج سرازیر میشه......در این مورد دوتا تجربمو میگم:
یکیش دوستم تعریف میکرد.....میگه من با یکی نامزد کردم دقیقا از اون روز فقط روزی بود که به زندگیم سرازیر میشد بعدش که سر اختلاف خانواده ها از هم جدا شدیم همه چی محو شد. حتی خود نامزدم وقتی برا تموم شدن قضیه بهم زنگ زده بود همینو گفت. گفت: وقتی نامزد کردیم کارم اینقد رونق داشت که من به اطرافیان پول میدادم بعد طلاق همش دستم پیش پدرم دراز شده!!!

دومیشم خواهر خودم....وقتی پسر همسایمون اومد خواستگاریش کار ثابتی نداشت......ولی خونوادم به خاطر ادبو و معرفتش قبول کردن. درست یه ماه بعد عروسی اسمش تو آزمون استخدامی بانک اومد و حالا کارمند بانکه. باید تو اینجور مواقع به خدا اعتماد کنیم.
چی چی روزی خودش سرازیر میشه.مگه آب سده که جلوشو باز کنیم سرازیر بشه.ازدواج حساب کتاب داره.این که قبلش آهی در بساط نداشته باشیم و بگیم توکل به خدا حالا ازدواج کنیم انشالا یه فرجی میشه که نشد برنامه ریزی برای ازدواج.این همه آدم که به خاطر مشکلات مالی از هم طلاق میگیرن هم همین فکرارو کردن که کارشون به اون جاها رسیده.با انشالا و ماشالا که نمیشه ازدواج کرد.لباس نیست که بخریم بعد دو ماه خوشمون نیومد بندازیمش بره.

AWWA

New member
چی چی روزی خودش سرازیر میشه.مگه آب سده که جلوشو باز کنیم سرازیر بشه.ازدواج حساب کتاب داره.این که قبلش آهی در بساط نداشته باشیم و بگیم توکل به خدا حالا ازدواج کنیم انشالا یه فرجی میشه که نشد برنامه ریزی برای ازدواج.این همه آدم که به خاطر مشکلات مالی از هم طلاق میگیرن هم همین فکرارو کردن که کارشون به اون جاها رسیده.با انشالا و ماشالا که نمیشه ازدواج کرد.لباس نیست که بخریم بعد دو ماه خوشمون نیومد بندازیمش بره.

بله حق با شماست ولی همه امورات زندگی به دلخواه خود ما پیش نمیره. با برنامه ما پیش نمیره......خدا خودش روزی کسی رو که برای دور موندن از گناه ازدواج کنه به عهده گرفته. بیشتر علت طلاقام اینه که دو طرف همو دوس ندارن پوله همدیگه دوس دارن

abtin13

New member

بله حق با شماست ولی همه امورات زندگی به دلخواه خود ما پیش نمیره. با برنامه ما پیش نمیره......خدا خودش روزی کسی رو که برای دور موندن از گناه ازدواج کنه به عهده گرفته. بیشتر علت طلاقام اینه که دو طرف همو دوس ندارن پوله همدیگه دوس دارن

درسته. آدم از دو دیقه بعدشم خبر نداره ولی بهتره که با پشتیبانی قوی یه کاری رو شروع کنیم نه با احتمالات.در مورد پول همدیگه هم تو اکثر موارد اگه سطح اجتماعی و فرهنگی و مالی دو طرف نزدیک به هم باشه احتمال این اتفاقات هم کم میشه.از لحاظ اعتقادی هم باید دو نفر به هم نزدیک باشن.نمیشه که یه طرف از یه خونواده ای باشه که اعضای فامیل باهم شوخی دستی می کنن ولی طرف دیگه اعضای فامیل موقع حرف زدن باهم سرشون میندازن پایین و باهم حرف میزنن تا دچار وسوسه شیطان نشن.این دوتا که دیگه اگه لیلی و مجنون هم باشن نهایتا دیگه 6ماه فوقش دووم بیارن.
اکثرا ازدواج رو یه مساله احساسی میدونن ولی احساسات فقط 20-30% قضیه رو شامل میشه.70-80% عقل و منطق هستش.

AWWA

New member
اینکه هم کف باشن درسته ولی اینکه منتظر باشن تا همه شرایط صددرصد جور بشه جز بالا رفتن سن، بی علاقه شدن به زندگی مشترک و افزایش گناه هیچ خیری نداره

abtin13

New member
شما یکم داری با این قضیه ازدواج ایده الیستی برخورد می کنی.با این شرایط جامعه آیا واقعا میشه تا از همه چیز مطمئن نشد ازدواج کرد؟ وقتی شغل درست حسابی نداری پول از کجا باید بیاد تا چرخ زندگی بچرخه؟ بدون خونه با این وضع اجاره ها بازم باید بگیم توکل به خدا و ازدواج کنیم؟ حداقلش رو هم در نظر بگیریم یه خانواده برای گذران زندگی توی شهرستان حداقل باید 1.5-2 میلیون درآمد داشته باشه تازه اگه اجاره نشین نباشه تا بتونه یه زندگی معمولی داشته باشه که آخر ماه دخل و خرجش سر به سر بشن.شما اگه یه بچه رو هم به این خانواده اضافه کنی خرج ماهیانه به 2.5 میلیون میرسه.تازه اینا مسایل مالی بود. برای ازدواج باید به رشد عقلی و فکری رسید.سطح فکری یه جوون 22 ساله خیلی پایین تر از یه آدم 28-29 سالس.آدم 22 ساله به ازدواج به چشم خرید عروسک نگاه میکنه که اون رو دیده و ازش خوشش اومده و به هر قیمیت باید بدستش بیاره ولی اگه جنس بهتر از قبلی رو ببینه قبلی رو میندازه دور و جدیده رو میخره.نمیگم تو سن های بالا این تفکرات نیستش ولی درصدش به مراتب کمتر از سنین پایین تره.اونایی هم که توسنین بالا دوباره از این کارا میکنن اکثریتشون زیر 25 سال ازدواج کردن

AWWA

New member
الان تو جامعه ما یا افراطه یا تفریط.....یا سن ازدواج پایین بیست ساله یا بالای سی سال!!:) اصلا یه وضی

دو طرف اگه قناعتشونو بیشتر کنن....از چشمو هم چشمی دس وردارن زندگی حتی با درآمد کمم اداره میشه. ما ادعا میکنیم طرفو دوس دارم ولی از طلا و جواهراتو مراسم آنچنانیو خونه و......نمیگذریم. اینطوری خونه پدرومادر بیشتر خوش میگذره ،اسلام و دینم میبوسیم میذاریم کنار:smiliess (7):

fifi

New member
دوست عزيزمون آبتين مث اينكه به گفته هاي خداوند اعتماد نداره. دوست عزيز اينا گفته هاي خداوند هست كه اگر زود ازدواج كنين و بهانه هاي بني اسرائيلي نيارين روزي مث آب سد بر شما سرازير خواهد شد. بهتره به خدا اعتماد داشته باشيد.

fifi

New member
گفته هاي اين دوستمون رو هم كاملا تائيد مي كنم منم خيلي ها رو دور و برم ميشناسم كه بعد از ازدواج روزيشون چندين برابر شد.
نمونه ش دخترخاله خودم بود كه با يه پسري ازدواج كرد كه نه كار داشت و نه حتي سرمايه درست. بعد از ازدواج انگار همه روزي خداوند به سمت اينا سرازير شد و الان چندسالي كه ازدواجشون ميگذره خونه ماشين كاردولتي و درآمد حسابي دارن.

بالا