برو بچ رادیولوژی کجایید؟؟؟ چرا اینقد بی حالین؟؟؟؟

navid_gadim

New member
سلام بچه ها ! این احتمالا آخرین پستی که تو این سایت و انجمن میزارم، ( کار و زندگی دارم دیگه ! )
تمام منابعی که خوندم و واستون می نویسم ، امیدوارم واستون مفید باشه ..

فیزیک پرتو : 90%
فیزیک رادیوتراپی - فیزیک پزشکی هسته ای - فیزیک نجم آبادی - قسمت هایی از فیزیک سمبر - جزوه دزیمتری دکتر شرفی(استاد علم و اخلاق) - واسه تست هم کتاب تست مبنای دکتر نشاسته ریز - تست های تمام ادوار فیزیک پزشکی ( هم ارشد هم PhD)

رادیوبیولوژی: 85%
2 جلد هال ( جلد اول و کامل باید مسلط باشین) - حفاظت عملی در برابر تشعشع ( خیلی مهمه) - جزوه ی استاد دکتر نشاسته ریز( بهترین استاد دنیا) - واسه تست هم کتاب تست مبنای دکتر نشاسته ریز - تست های تمام ادوار فیزیک پزشکی ( PhD)

زیست سلولی مولکولی: 67 % اگه بی دقتی نمی کردم تا 75 % هم می تونستم !
زیست مجید مهدوی ( فوق العادس !) - قسمت هایی از زیست مریم خالصی - واسه تست هم کتاب تست کنکورای سال قبل ( انتشارات خانه زست شناسی) - کتاب IQ ! - نکات برتر شیرین سواد کوهی -

فیزیک عمومی : وقتم نرسید ! ولی بابت این حرص نخورین ! چون اکثرا نمی تونن بزنن !
تمام جلدای هالیدی ( من جلد 1 و 2 رو خونده بودم ) ، سوالای آخر هر فصل رو کامل باید مسلط باشین ( حل المسائلشم بخرین ) - واسه تست هم کنکورای ارشد فیزیک پزشکی و کتابای تالیفی که به دلخواه هر کس می تونه فرق کنه..

ریاضی آمار: من کلی آمار خونده بودم ، نامردا همه سوالا رو از احتمالات و آنالیز ترکیبی داده بودن ! ولی بازم حرص نخورین ! چون ...
منابع سنجش + واسه آمار یه کتاب خلاصه داشتم خیلی خوب بود ( از سری کتابای Golden book - اپیدمیولوژی و آمار- دکتر فیروز آبادی)- حتما احتمالات هم بخونین !

آناتومی - فیزیولوژی: 65 %
کتابای زیادی هستش ( کتابی رو بخونین که بتونین باهاش خوب ارتباط بر قرار کنین !) من واسه آناتومی ( میبدی) واسه فیزیولوژی فقط تست زدم- تستای ارشد فیزیک پزشکی و بگیرین و بزنین ( اکثرا مشابه می دن !)

زبان: 67 %
هر چه قدر می تونین بخونین ، زبان خیلی مهمه - حتما کتاب English for the student of Medicine + تست های لزگی ( نخونین ، بخورینش ! ) +...

امیدوارم حلالم کرده باشین ، خداحافظ...

آخرین ویرایش:

Dicentric

New member
ممنون نوید جان
هرجا هستی موفق باشی

از اطلاعات جامع ت هم ممنووووووووووووووووووووووووووون:thanks:

بالا