بروبچ Ph.D انگل شناسی بیاین اینجا ...

Hamidvet

New member
هر دو سه روزی خووبه گزارش بدیم عزیزم؟! ...
من زبانم خوووبه فعلا چندتا فایل صوتی هستش اونا رو گوش میدم ، لغت هم از روی یک پی دی اف ی هست که 1500 لغت مهم تافل و آیلتس و ... رو داره اونو میخونم ؛ گرامر هم کتاب سطح ساده Essential Grammar in Use رو کار میکنم :)

تو چطور؟! نظرت چیه؟

Soroush Star

New member
موافقم عزیزم .
همون 2-3 روز مناسبه .
متاسفانه اطلاعاتم در حد کتاب 504 هست . این مدت دارم کتاب گرامر گاج رو می خونم ( کتاب فقط گرامر )
همزمان باهاش میخوام کتاب لغات تافل رو شروع کنم ، لغاتو از فردا شروع میکنم .
تقریباً 8-9 ماه واسه ارشد خوندم ، خستگی دانشگاهم بود به استراحت اولیه نیاز داشتم ...

Hamidvet

New member
موافقم عزیزم .
همون 2-3 روز مناسبه .
متاسفانه اطلاعاتم در حد کتاب 504 هست . این مدت دارم کتاب گرامر گاج رو می خونم ( کتاب فقط گرامر )
همزمان باهاش میخوام کتاب لغات تافل رو شروع کنم ، لغاتو از فردا شروع میکنم .
تقریباً 8-9 ماه واسه ارشد خوندم ، خستگی دانشگاهم بود به استراحت اولیه نیاز داشتم ...

آفففففففرین به پشتکارت ، برو برو ادامش بده حالا که خستگیتو گرفتی عزییییییییزم :) :4d564ad6::28:

Hamidvet

New member
سروش جان، بنظرت برای "حشره شناسی" چی کتابی بخونم بهتره؟!
یکی دو نفر به من کتاب "حشره شناسی پزشکی ترجمه دکتر زعیم" رو پیشنهاد کردند ... نظر شما چیه دوستم؟!

Soroush Star

New member
در مورد حشره شناسی :
واسه کنکور ارشد نیاز نبود که حشره شناسی رو بخونم چون اصلاً جزو منابع نبود ولی واسه Ph.D اینطور نیست .
کنکورهای 2 سال (90 و 91 ) رو دارم از روی تستها میشه ارزیابی داشت که چه منابعی کفایت میکنه .
بعضی منابع حجیم هستن و مناسب خود رشته حشره شناسی پزشکی ( در مقطع Ph.D ) ، همین امروز این موضوع رو پیگیری میکنم .

Hamidvet

New member
در مورد حشره شناسی :
واسه کنکور ارشد نیاز نبود که حشره شناسی رو بخونم چون اصلاً جزو منابع نبود ولی واسه Ph.D اینطور نیست .
کنکورهای 2 سال (90 و 91 ) رو دارم از روی تستها میشه ارزیابی داشت که چه منابعی کفایت میکنه .
بعضی منابع حجیم هستن و مناسب خود رشته حشره شناسی پزشکی ( در مقطع Ph.D ) ، همین امروز این موضوع رو پیگیری میکنم .

قرررررررربون دستت :28:
راستی سروش، سوالای کنکور سالهای مختلف رو از کجا گیرآوردی؟ خریدی؟!
من چطور میتونم اونارو داشته باشم ... میشه راهنمائیم کنی عزیزم؟ :)

cnidaria_cnida19

New member
سلام بچه ها . من تنها درسي كه خوندم تك ياخته هست . ميخواستم كرم و زبان رو همزمان بخونم كه بچه هاي قبول شده ترم قبل بهم گفتن اصل كاري زبانه و تمركزت رو زبان باشه فعلا .در ضمن گفتن كه كرم و تك ياخته رو كامل مسلط باشم و درسهاي ديگه فقط تست كار كنم. زبان رو من دارم كتاب اسنشيال وورد تافل رو ميخونم كه تازه شروع كردم با روزي يك درس. نگران نباشيد ما تلاشمون رو ميكنيم بقيه اش با خداست.

Soroush Star

New member
یکی از دوستام که اردیبهشت امسال نمایشگاه تهران رفت برام آورده .

تمامی کنکورها رو توی خیابان انقلاب تهران میشه تهیه کرد .

توی کنکور Ph.D یکسری تستها هست که واقعاً روی مغز دانشجو راه میره و واقعاً در حد و اندازه بالاتر از Ph.D طرح میشه .
نمونه تستها رو در پیامهای بعدی وارد میکنم ...

Soroush Star

New member
مرسی از راهنماییت .

آره باید قدم به قدم جلو رفت . در درجه اول مدرک زبان انگلیسی ارجحیت داره .

یک نکته جالب که احتمالاً همه بهش پی بردن : درسهای حفظی هرچقدر عالی خونده بشن متاسفانه بازم از ذهن میپرن و این موضوع حالت طبیعی داره و باید باهاش کنار اومد

fd1368

New member
سلاااام دوستااان منابع دروووس تخصصی انگل شناسی رو با نام نویسندش بگید لطفا از کی شرووع میکنید به خوووندن من فعلا درگیر زبانم

fd1368

New member
cindaria جوون منم مثل شما دارم پیش میرم زبان همین منبع رو دارم میخوونم درس چندمید شما

fd1368

New member
سلاام اقای دکتر ممنوونم چه خبر ااا از کی به طور جدی شروع میکنید به خوندن من زبانم ضعیفه چیکار کنم قوی شه دارم فعلا لغت می خوونم

fd1368

New member
به نظرم هر شب ساعت 12 از پیشرفتاموون همو با خبر کنیم اینجوووری بیشتر انگیزه میگیریم

Hamidvet

New member
ممنون دکتر عزیزم، سلامتی شما خوبی؟!...
آره اتفاقا با سروش جان قرار شده هر 2-3 روز یکبار خوندنای همدیگه رو اینجا اطلاع رسانی کنیم .. تا به اتفاق انگیزه ای باشه برای همدیگه
من یک ماهه شروع کردم، اواخر کتاب ایمونولوژی 4 استادم (البته هنوز 4-5 فصلش مونده) ... زبانم هرشب کارمیکنم لفت و گرامر ...
شما زبان چه آزمونی رو امتحان میدی؟ من msrt آبان ماه دارم!

ایشالا هممون موفق میشیم عزیز... :)

Hamidvet

New member
بچه ها یکی بگه بالاخره IgE مسیر آلترناتیو سیستم کمپلمان رو فعال میکنه یا نه؟! .... گیج شدم!!

fd1368

New member
خیلی هم عاااالی دکتر منم هرشب لغتو میخوونم با انگل مارکل چطورررره خووووبه

fd1368

New member
میخوااااام از انگل شناسی شروع کنم که درس اصلیه احتمالا mche شرکت کنم ازمون زبانو

بالا