برنامه ی درسی شما در تعطیلات نوروزی!

biomar

New member

سلاااام سلااام بچه ها! :thanks:

گل های سرخ و زیبا!

خوبید خوشید؟!

این یک تاپیک نرم و نازک و چست و چابک است!:4d564ad6:

دوست دارم در مورد عید با هم صحبت کنیم! یه جورایی برام مسئله شده که چی کار کنم!

شما برای عید چه برنامه ای دارید؟ مسافرت میرید؟! یا خونواده میرن شما خونه میمونید!؟ :riz303:

مسافرت نمیرید و توی خونه درس میخونید؟! یا کتابخونه!؟

آیا خونه ی شما هم تبدیل به کاروانسرا خواهد شد و شما تبدیل به گارسون!؟

چقدر به خودتون استراحت میدید توی عید!؟

و هرچیز دیگه ای درباره ی برنامه ریزی در ایام تعطیلات نوروزی!

با تچکر از اینکه پاسخ میدید و تاپیکم بیابون برهوت نمیمونه!!! :a2d3:

آخرین ویرایش:

لبخند

New member
سلااااااااااممممممممممم به شما مرسی موضوع خوبی رو گفتید...:rose:
معمولا خونه ما به کاروانسرا تبدیل نمیشه ولی خوب مسلما مهمون که میاد فعلا معلوم نیست که خونواده میرن مسافرت یا نه ولی من که 100 % جایی نمیرم چون یکبار فرصت کنکور دادنو از خودم گرفتم دیگه میخوام امسال حتما قبول شم:smilies-azardl (181
آدما از یک ثانیه دیگشون خبر ندارن با این همه تغییراتی که سنجش امسال داده نمیشه سر سال بعد حساب باز کرد!!!

نارون

Member
من هفته اول عید سرکارم یکروز در میان با شیفتهای 24 ساعته هفته دوم خونه ام که در نقش گارسون کاروانسرا البته با شدت کمتری چون بیشتر مهمونا هفته اول میان وارد عمل میشم
طبق برنامه خودم باید این چند روز سی سی یو رو تموم کنم که ایشالا این اتفاق بیفته امیدوارم و تلاش خودم رو میکنم :smilies-azardl (181

padideh

New member
من عيد تصميم دارم فقط و فقط خونه بمونم و فقط ديدن بعضي اقوام خيلي نزديك اونم در حد چند ساعت برم ، تلويزيون و فيلم و سريال عيد تعطيل
مطالب قبلي رو ك خوندم مرور كنم و تثبيت كنم تو ذهنم ، تست بزنم
دوران طلايي همين دوران عيد ب بعد هست ك تا حد توان بايد درس خوند و ميتونيم رتبه رو خيلييييييي زياد جابه جا كنيم ، خيلي از اونايي كه ارشد قبول شدن بيشتر انرژي كه صرف خوندن كردن اين دوران بوده ، من تلاشم رو ميكنم و ايمان دارم كه هر كسي تلاش زياد بكنه قبوله
پيش ب سوي قبوليييييييييييييييي

cheshmak

New member
من هروقت از جلوتر واسه یه چیزی برنامه ریزی کردم ....یه اتفاقی افتاده و کلا برنامه ریزیم بهم خورده .....پس بهتره از الان چیزی نگم تا موقعش بشه....فقط امیدوارم همه چی سر جاش باشه.:thumbsupsmileyanim:

biomar

New member
من میگم تا عید یکم فشرده تر بخونیم که اگه خدای نکرده! بر حسب اتفاقات غیر مترقبه! از درس خوندن افتادیم خیلی ضرر نکنیم! بعله!
:riz277:

hematology70

New member
سلام من هفته اول عید مسافرتم هفنه دومشم احتمال زیادزیاد زیادمهمون داریم واقعا ناراحتم هرچند مهمون حبیب خداست

biomar

New member
برگشتین حتما برو کتابخونه.
درسته شاید بازده کمتر باشه اما توی مسافرت هم میشه درس خوند!
حداقل سه چهار ساعت در روز رو به خودت بگو باید بخونم! شدنیه! خوش بگذره!

:bunnyearsmiley:

bacillus.bs

New member
من می خوام خودمو توی اتاقم حبس کنم
اگر خونه بشه مهمانسرا من بشم گارسون یعنی ارشد و دانشگاه تموم
نمیشه که هم خوش بود هم دانشگاه قبول شد اونم تو این وقت کم

nanooo

Member
لبخند چه اواتار نازي داره ادم ياد پسر بچه هاي بلا ميفته

فكر كنم فقط كارم شده نظر دادن راجب امضا واواتار بقيه

mosaferkocholo

New member
نه دوست دارم برم مهمونی نه مهمون بیادو نه مسافرت برمو نه خونه بمونم موندم اصلا هیچی دوست ندارم:smiliess (2):

biomar

New member
خو به دوست داشتن نیس که دوست من!
یکیشو مجبوری انتخاب کنی!!! انتخاب هم نکنی خودش خود به خود انتخاب میشه!

:ph34r-smiley:

arezoomand

New member
ما که امسال عید نداریم چون عموم تازه 4 روزه فوت شده .خوشبختانه مهمون نمیاد منم با خیال راحت به درسم میرسم:smilies-azardl (181

biomar

New member
آخ... تسلیت میگم عزیزم.
انشاالله موفق باشی و بتونی خوب بخونی.
منم از مهر تا حالا پدربزرگ و زن داییم فوت کردن!
پدرم جراحی داشت و خونمون دائم پر از مهمون بود! ( تا من تصمیم به خوندن گرفتم خدا ترکوند!)
ایشالا عید بهتر باشه از هر جهت. برای همه.

khoshdoost

New member
سلام به همه
منم تو اين13-14 روز8روزشو لانگ شيفتم ولي باعث نميشه كه توشيفت نخونم و از فرصتام استفاده نكنم .بصورت جدي ميشينم تست زدنو شروع ميكنمو شروع ميكنم به جمع بندي
ولي خ بد شد ازمون افتاد جلو

svini

New member
منم تصمیم دارم عید جایی نرم و خوب خوب بخونم. آخه اردیبهشت قراره خاله بشم سرم شلوغ میشه:thumbsupsmileyanim: ولی واسه عید مهمون خواهیم داشت که البته من از گارسون شدن معافم:a2d3: بچه ها یه سوال شما همه درسا رو تموم کردین دور اول رو؟

negar91

New member
موندن توی خونه و آماده شدن برای اولین آزمون جامع (16 فروردین ) :smilies-azardl (181

biomar

New member
منم تصمیم دارم عید جایی نرم و خوب خوب بخونم. آخه اردیبهشت قراره خاله بشم سرم شلوغ میشه:thumbsupsmileyanim: ولی واسه عید مهمون خواهیم داشت که البته من از گارسون شدن معافم:a2d3: بچه ها یه سوال شما همه درسا رو تموم کردین دور اول رو؟

به نظر من این مهم نیست. چون یکی سه دور میخونه ولی یه دورم نمی ارزه! (مثل من!!! :(50):)
یکی یه دور ولی با تمرکز میخونه و خوب یادش میمونه.
برای هرکس فرق میکنه بنابراین امیدوارم خودت رو دچار اضطراب و رقابت نکنی از این لحاظ.
حتی اگر 50% مطالب رو خونده باشین ولی با بازده 100% خیلی خوبه و می ارزه! اما الان دیگه فشرده تر بخونید.
فقط بدون استرس. استرس باعث میشه مطالب تو ذهن جا نگیره و بعدا نشه به یادشون آورد.
موفق باشید. :rose:

بالا