برنامه زمانی؟

mrmt

New member
سلام وخسته نباشی به بیوتکی ها مخصوصا اون هایی که کنکورشون دادن ومنتظر نتیجه ها هستند
دوستان میشه برنامه زمانی و روش مطالعه تون برای کنکور رو بگید
مثلا از کی شروع کردین چند دور خوندین از کی شروع به تست زنی کردین کنکور ازمایشی و.... وهر چیزی که برای امادگی برای کنکور سال بعد مفید باشه
مثلا من اگه بخواهم از الان شروع کنم برای سال بعد تاچه ماهی فقط رفرنس بخونم کی تست بزن کی جمع بندی کنم:smilies-azardl (181

biomar

New member
سلام دوست عزیز.

من هم فعلا برنامه ی مشخصی ندارم! :whistle:

فکر نکنم اینکه کسی بیاد بگه چطور بخونیم زیاد به درد بخوره.
چون هرکس باید بر اساس میزان یادگیری، و سرعت یادگیری، منابعی که داره، زمانی که میتونه اختصاص بده، اطلاعات قبلی، و الخ باید تصمیم بگیره که چقدر زمان بذاره.

برنامه ای که من فعلا ریختم به این صورته

برای شروع تصمیم گرفتم یک مدتی فقط زبان بخونم.
شیمی رو میذارم برای پاییز چون از باقی درسها راحت تره برام.
تست هایی که توی خود کتابها هست رو فعلا میزنم. و از زمستون شروع میکنم از روی کتابای تست، تست میزنم.

برای سلولی و میکروب من باید بیشتر وقت بذارم. خصوصا میکروبم که به شدت ضعیفم و مطالبش خیلی حفظیه.
یک ماهه دیگه خوندن باکتری رو همراه با زبان شروع میکنم.
و یک ماه بعدش سلولی و مولکولی رو هم در کنار زبان و میکروب شروع میکنم.

هنوز مشخص نیست روزی چند ساعت نیازه بخونم.:33:

وااااااااای خدا امیدوارم قبول بشم امسال اولین سالیه که من تصمیم گرفتم برای ارشد بخونم... با این حرفایی که دوستان زدن در مورد آزمون خیلی نا امید شدم... خیلی ها چندین منبع رو خونده بودن باز از سوالها ناراضی بودن...........:wacsmiley:

bita

New member
سلام.بنظرمن هرکس باتوجه به تواناییهای خودش بایدبرنامه ریزی کنه البته اطلاع از نحوه درس خوندن دیگران میتونه کمک کننده باشه نه الگو.درکل اگاهی ازنحوه سوالای ارشدقبل ازشروع خوندن کتابهامیتونه مباحث مهم رومشخص کنه ولی خوندن کتابهای رفرنس نسبت به زدن تست درالویته چون ممکنه جواب تست اشتباه باشه ومااطلاعی نداشته باشیم.

mrmt

New member
سلام خیلی ممنون
:smiliess (4):ان شالله تلاشتون میکیند وقبول میشید

بالا