برای پربار تر شدن ختم قرآنهای انجمنمون چه پیشنهادی دارین؟

آیا با ختم موضوعی قرآن موافقید؟

• مجموع رای دهندگان
    0

leyla-h

New member
ختم انعام و یاسین خوبه ولی ختم موضوعی برام جالب نیست من ترجیح میدم تو ختم ها هر بار یه جای متفاوت از ختم قبلی رو بخونم که تکراری نباشه ولی همون روال قبلی برام قابل قبول تره

AWWA

New member
ختم انعام و یاسین خوبه ولی ختم موضوعی برام جالب نیست من ترجیح میدم تو ختم ها هر بار یه جای متفاوت از ختم قبلی رو بخونم که تکراری نباشه ولی همون روال قبلی برام قابل قبول تره

ممنون لیلا جون.....از لحاظ تقسیم بندی هیچ تفاوتی با دفعه های قبل نخواهد داشت. به فرض اگه تو ماه مبارک رمضان دوبار "ختم موضوعی- دسته جمعی" برگزار بشه هر دوبار براساس قرعه، سهمها مشخص میشه.و فقط شانس ممکنه باعث بشه هر دوبار یک قسمت مشابه برای یه فرد تعیین بشه.

Z.J

New member
سلام خوش اومدین:rose:
بله نظر سنجی برای تعیین الویتهای ختم موضوعی فکر خوبیه...ممنون
خوشبختانه به لطف خدا وبا کمک دوستان ما دوتا ختم دسته جمعی رو تموم کردیم و سومی هم درحال انجامه. برای آشنایی با ختمهامون میتونین به این لینکها یه سری بزنین.

ختم صفحه به صفحه
http://olumpezeshki.ir/forum/thread6798-62.html

ختم 72 تن شهید کربلا
http://olumpezeshki.ir/forum/thread7441.html

ممنون از راهنماییتون.:)

ZOT

New member
من یه پیشنهاد دیگه هم دارم اینکه به هر کس یه روز بگیم که بخونه بعد همون روز که نوبتشه بیاد درمورد آنچه که خونده توضیح بده ! چطوره؟

AWWA

New member
من یه پیشنهاد دیگه هم دارم اینکه به هر کس یه روز بگیم که بخونه بعد همون روز که نوبتشه بیاد درمورد آنچه که خونده توضیح بده ! چطوره؟

فکر خیلی خوبیه .....اگه دوستای دیگه هم موافق باشن من حرفی ندارم. مثلا هرکس سوره ای رو که بهش محول شده رو میخونه و یه خلاصه و چکیده ازش میگه.

میتونیم تو هر ختم ویژه مثلا سه نفرو به قید قرعه انتخاب کنیم و ازشون بخواییم اینکارو انجام بدن.ازبقیه بچه ها هم هرکس داوطلب بود میتونه همینکارو بکنه

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
دوستان لطفا در نظرسنجی بالای صفحه نظرتون رو بگین تا ماه مبارک رمضون برنامه دقیق مشخص بشه....ممنون

Setayesh92

New member
اوا جان منم با ختم انعام و یاسین و ختم موضوعی موافقم

مطمئنم به برکت قران ، بانی شدن شما برای اجرای این طرح ،باعث میشه برکت و خیر و خوبی به زندگی شما سرازیر بشه

AWWA

New member
اوا جان منم با ختم انعام و یاسین و ختم موضوعی موافقم

مطمئنم به برکت قران ، بانی شدن شما برای اجرای این طرح ،باعث میشه برکت و خیر و خوبی به زندگی شما سرازیر بشه

ممنون ستایش جان...ان شاءالله برای همه همینطور باشه

بالا