بدو بدو لزگی اومده (پست اول را بخوانید )

farzad.lab

مدیر بخش
سلاااااااااااام دوست عزیز mf لیتک مهارت شماره 9 وکلا فایل های که اینجا آپلود رایگان فایل آپ کردی مشکل داره

- - - Updated - - -

سلاااااااااااام دوست عزیز mf لیتک مهارت شماره 9 وکلا فایل های که اینجا http://up.persianscript.ir آپ کردی مشکل داره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aaram

بروسلی

New member
یگ ادرس واسه خریدن کتاب لزگی
هم انگلیسیش هم ترجمش باشه ممنون میشم

mf2009

New member
سلاااااااااااام دوست عزیز mf لیتک مهارت شماره 9 وکلا فایل های که اینجا آپلود رایگان فایل آپ کردی مشکل داره

- - - Updated - - -

سلام تست شد مشکلی نداشت :21:

farzad.lab

مدیر بخش
سلام تست شد مشکلی نداشت :21:

سلام . این لینک رو میگم . اخه من با هر مرورگری میرم نمیشه :33:

http://up.persianscript.ir/uploads/e2a1-لزگی-مهارت-9.zip

اینم تصویر ارور »
0cbpcz81itl6qrtc0jdh.png

chatresh

New member
سلام پس چرا دانلود نمیشه؟؟ لینک اصلی بماند لینک کمکی رو هم نشون نمیده توی گوشی اندروید

ava123

New member
سلام چطور مهارت ها رو از زیپ خارج کنم،من با گوشیم دانلود کردم اندرویده اما زیپ ها رو باز نمیکنه.میشه کمکم کنید.ممنون

pirayesh2012

New member
سلام باید یه برنامه مثل 7zipper دانلود کنی تا فایل های زیپ روی گوشیت بازبشن

fada19990

New member
سلام mfجان من برنامه انكي رو از حدود يه سال بيش دانلود كردم و مرتب براي يادكيري لغات زبان ازش استفادع ميكردم،متاسفانه حدود ده روز نميتونم برنامه رو بازش كنمو فورس كلوز ميده!!!!!!!!حالا من دم كنكوري جه كنم?????????خواهشا راهنماييكنيددددددددددددد!!!!!!!!

mf2009

New member
سلام mfجان من برنامه انكي رو از حدود يه سال بيش دانلود كردم و مرتب براي يادكيري لغات زبان ازش استفادع ميكردم،متاسفانه حدود ده روز نميتونم برنامه رو بازش كنمو فورس كلوز ميده!!!!!!!!حالا من دم كنكوري جه كنم?????????خواهشا راهنماييكنيددددددددددددد!!!!!!!!
سلام
فورس کلوز دادن میتونه علت های مختلفی داشته باشه و احتمالا به خاطر باگ خود برنامه باشه فکر کنم تنها راهت این باشه که برنامه رو دوباره نصب کنی ولی اگه حساب اینترنتی نساخته باشی که آنلاین سینک شده باشه اطلاعاتت میپره
با این کار زیر شاید بتونید اطلاعات رو از دست ندید
1- به آدرس C:\Users\youruser \Documents\Anki\youruser که یوریوزر که میشه یوزر خودت
2- تمام فایل ها رو یه کپی بگیرید
3- یه پوشه بسازید و به اون پوشه انتقال بدید فایل های کپی گرفته رو
4- برنامه رو حذف کنید و دوباره نصب کنید
5- فایل های که کپی گرفتید رو جایگزین کنید دوباره

Chromosome

New member
سلام
میشه لطفا اسم کامل کتاب لزگی و انتشاراتش رو بگید
ممنون

pirayesh2012

New member
درسنامه جامع زبان ارشد علوم پزشکی ,نویسنده امیرلزگی انتشارات جامعه نگر

mf2009

New member
سلااااااااااااام.
دوستان زبان کنکور 95 رو کی و از کجا شروع کنیم؟

سلام دوست عزیز از اوایل تیر تایپک مطاالعه گروهی ایجاد خواهد شد چون خودمم امسال کنکور دارم با هم شروع میکنیم به خوندن شما تا اون موقع میتونی 504 یا لغات ضروری تافل رو بخونی :riz304:

سلام خسته نباشید.
من تازه با این سایت و تاپیک آشنا شدم. میخوام برای کنکور ۹۵ بخونم ولی سردرگمم. نمی دونم از کجا باید شروع کنم و چه طور بخونم. راستش خوندن این ۸۴ صفحه برای رسیدن به پاسخ سوالم خیلی وقت گیره. ممنون میشم راهنماییم کنید.

gognussss

New member
خوندن 504 واقعا وقت تلف کردنه،به جاش تافل رو بخونین بعد سوالات سنوات قبل لزگی رو شروع ب خوندن کنین.بیخیال اون 12 مهارت بشین!

مائده 70

New member
سلام خسته نباششید
نرم افزار انکی رو اپدیت کردم برای اینکه فایلی اضافه بشه باید به صورت apkg باشه ولی فایل ها رو ک از حات زیپ خارج میکنم به صورت anki هست و وقتی از داخل نرم افزار میخام ایمپورت کنم پیداش نمیکنه مشکل از کجاس
ممنونمیشم جوابمو بدین

- - - Updated - - -

سلام خسته نباششید
نرم افزار انکی رو اپدیت کردم برای اینکه فایلی اضافه بشه باید به صورت apkg باشه ولی فایل ها رو ک از حات زیپ خارج میکنم به صورت anki هست و وقتی از داخل نرم افزار میخام ایمپورت کنم پیداش نمیکنه مشکل از کجاس
ممنونمیشم جوابمو بدین

بالا