بدو بدو لزگی اومده (پست اول را بخوانید )

natanaeel

New member
کسی نیست جواب بده؟ لایک نکنین لطفا جواب بدید؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیزکنکور ارشد فقط سوال لغت و متن داره ، البته دونستن گرامر بد نیس و میتونه بهتون در انتخاب دقیقتر گزینه کمک کنه ، اما مهمترین اصل بالا بردن دایره لغات هست. گرامر در حد دبیرستان یا سطح مبتدی کفایت میکنه.

mahsa khanum

New member
گلم قواعد به اونصورت مهم و چشمگير نيست ولى بدونى خيلى کمکت ميکنه مخصوصا در درک مطلب و متن ها...که تشخيص فعل فاعل لازمه

hanas68

New member
ممنونم دوستان عزیز، اما برای وزارت علوم که ۵ تا سوال از قواعد میاد، از رو چی قواعدو میخونین؟:rose:ق

asalmasal

New member
نگران نباش لغات تافل بیشترش توی لزگی هست ...

بچه ها من خیلی کتابه زبان دارم قاطی کردم.ایا لازمه همرو بخونم؟لزگی،تافل،رضازاده،esm،developing،spanding،یاابرفض!!لزگیمم واسه ۲ساله پیشه خوبه یا جدیدشو بگیرم؟

asalmasal

New member
سلام

نگران نباش لغات تافل بیشترش توی لزگی هست ...

بچه ها من خیلی کتابه زبان دارم قاطی کردم.ایا لازمه همرو بخونم؟لزگی،تافل،رضازاده،esm،developing،spanding،یاابرفض!!لزگیمم واسه ۲ساله پیشه خوبه یا جدیدشو بگیرم؟

lidalida

New member
سلام.ببخشید.من وقتی این نرم افزارودانلودمیکنم کدش دانلودنمیشه.اصلاپیدانمیکنم.میشه کمکم کنین؟مرسی

mf2009

New member
من نمیتونم رو گوشیم نصب کنم... چرا؟

سلام دوست عزیز گوشتون اندرودیه یا جاوا ؟ اگه اندرویده که اموزشش تو یه فایل پی دی اف تو همون پست اول هست

- - - Updated - - -

من نمیتونم رو گوشیم نصب کنم... چرا؟

سلام دوست عزیز گوشتون اندرودیه یا جاوا ؟ اگه اندرویده که اموزشش تو یه فایل پی دی اف تو همون پست اول هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: melinaa

12500

Member
لغات لزگی و ترجمه اش ب صورت فایل نیس :21: ممنون میشم اگه دارین واسم بذارین:riz304:

آخرین ویرایش:

asalmasal

New member
سلبزست عزیز گوشتون اندرودیه یا جاوا ؟ اگه اندرویده که اموزشش تو یه فایل پی دی اف تو همون پست اول هست

- - - Updated - - -

بچه ها کسی دیکشنری صوتی داره؟واسه گوشی.اگر میشه بزارید اینجا من دانلود کنم.ممنون

elissa 2

New member

- - - Updated - - -

سلام...
اندروییده... اخه من فایل پی دی اف رو پیدا نمیکنم!

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:

elissa 2

New member

اندرویده... اخه من حتی فایل پی دی اف رو هم نمیتونم پیدا کنم!
یه دونه نوشته فیلم اموزش... دانلود کردم اما اونم باز نشد!

irani

New member
سلام ام اف جان ي سوال دارم اگه بختم ي فایلی رو به برنامه انکی اضافه کنم خودم باید چ فرمتي باشه?

mf2009

New member
سلام ام اف جان ي سوال دارم اگه بختم ي فایلی رو به برنامه انکی اضافه کنم خودم باید چ فرمتي باشه?

فرمتش ndic هستش

- - - Updated - - -

فرمتش ndic هستش

mf2009

New member

بفرمایید از حالت زیپ اول خارجش کنید Download amoozesh android.zip

- - - Updated - - -

بفرمایید از حالت زیپ اول خارجش کنید http://mf2009.persiangig.com/%D9%84%D8%B2%DA%AF%DB%8C/amoozesh%20android.zip

hestiya

New member
وای مرسی امیدوارم امسال بتونم زبان بزنم ... خیر ببینی :))
شما یک پا برنامه نویسی ها

emrah

New member
با سلام وعرض تشکر برای کسی این برنامه ها رو تهیه کرده .من از پرشین گیگ نمی تونم دانلود کنم اگه کسی نسخه های اندروید رو کامل دانلود کرده اگه امکانش باشه برای منم بفرسته Yarghanblazh@gmail.com باسپاس...

بالا