بدو بدو لزگی اومده (پست اول را بخوانید )

ir_pari

New member
:a2d3:سپاس
میشه واسه تافل هم لینک کمکی بذارید؟

آخرین ویرایش:

khoudaei

New member
سلام ام اف
دست گلت درد نکنه می شه لینک جاوارو برام ایمیل کنی اینجا لینکی که گذاشتی رو می زنم بالا نمیاد
ممنونننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
khso90@yahoo.com

mf2009

New member
:a2d3:سپاس
میشه واسه تافل هم لینک کمکی بذارید؟

سلام برای شما :http://up.persianscript.ir/uploads/137995410263231.zip

- - - Updated - - -

سلام ام اف
دست گلت درد نکنه می شه لینک جاوارو برام ایمیل کنی اینجا لینکی که گذاشتی رو می زنم بالا نمیاد
ممنونننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
khso90@yahoo.com

ایمیل شد :motat:

khoudaei

New member
دست گلت درد نکنه داداشی اما من نرم افزار مخصوص جاوا رو می خواستم

shany1990

New member
سلام دوست عزیز من نرم افزار رو واسه هر دو نوع ویندوز دانلود کردم ولی وقتی میخوام نصبش کنم آنتی ویروسم حذفش میکنه منویسه فایل safeنیست

mf2009

New member
سلام دوست عزیز من نرم افزار رو واسه هر دو نوع ویندوز دانلود کردم ولی وقتی میخوام نصبش کنم آنتی ویروسم حذفش میکنه منویسه فایل safeنیست
شما باید انتی ویروس خودتون رو غیر فعال کنید چون بعضی از انتی ویروس ها مشکل دارن در ضمن نسخه مخصوص ویندوز هشت رو هم نصب کنید

mf2009

New member
سلام برای شما :http://up.persianscript.ir/uploads/137995410263231.zip

- - - Updated - - -
چند فایل رو براتون قرار داده بودم نسخه 400 لغت ضروری ترجمه داره این نسخه از تافل یک تا چهار هستش تو اون فایل زیپ

عاغا دست شما درد نکنه ولی ترجمه نداشتا ولی مرسی:sarma:

چند فایل رو براتون قرار داده بودم نسخه 400 لغت ضروری ترجمه داره این نسخه از تافل یک تا چهار هستش تو اون فایل زیپ

jirjirak

New member
سلام دوست عزیز ممنون از زحمتهات . من قبلا مهارت 1 مخصوص کامپیوتر رو دانلود کردم ولی الان که دانلود میکنم بعد دانلود وقتی از زیپ خارج مکنم باز نمیشه میشه لطفا راهنماییم کنی ؟

mf2009

New member
سلام دوست عزیز ممنون از زحمتهات . من قبلا مهارت 1 مخصوص کامپیوتر رو دانلود کردم ولی الان که دانلود میکنم بعد دانلود وقتی از زیپ خارج مکنم باز نمیشه میشه لطفا راهنماییم کنی ؟
سلام فیلم اموزش نصب رو ببینید

- - - Updated - - -

مهارت 1 تموم شد: (113
:tonguesmiley::tonguesmiley::tonguesmiley::tonguesmiley:

لبخند

New member
سیم کارت گوشیم رو عوض کردم برنامه ام کلا بهم ریخت از روی گوشیم پاکش کردم دوباره نصب کردم بازم فایده نداشت.....هرچی میرم روی مهارت هاواستارت میزنم برمیگرده صفحه اول هیچ جوری هم مشکلش حل نمیشه...خیلی ناراحتم

mf2009

New member
سیم کارت گوشیم رو عوض کردم برنامه ام کلا بهم ریخت از روی گوشیم پاکش کردم دوباره نصب کردم بازم فایده نداشت.....هرچی میرم روی مهارت هاواستارت میزنم برمیگرده صفحه اول هیچ جوری هم مشکلش حل نمیشه...خیلی ناراحتم
هههههه آخه تعویض سیم کارت چه ربطی به برنامه های داخل گوشی داره :5: شما گوشیت احتمالا جی ال ایکس نیست :riz481:

sevill1991

New member
بچه ها چرا این ترجمه ناقصه!!!:New (6):
من گیرکردم تو ترجمه بعضی قسمت های مهارت 3!!!!!!
کمک:sadsmiley::sad::smiliess (12):

لبخند

New member
هههههه آخه تعویض سیم کارت چه ربطی به برنامه های داخل گوشی داره :5: شما گوشیت احتمالا جی ال ایکس نیست :riz481:

نه گوشیم سونیexperia jمنم نمیدونم اصن چرا اینجور شده....اعصابم بهم ریخنه از تنظیماتشم زیاد سر در نمیارم.فک کنم باید یه ورژن دیگشو دانلود کنم.این انگار غیر فعال شده.

بالا