بدو بدو لزگی اومده (پست اول را بخوانید )

mf2009

New member
سلام mf 2009 من نسخه جدید برنامه دارای جعبه لایتنر مخصوص ویندوز 8 رو گرفتم اما وقتی میخوام باز کنم ایر خطا رو میده

to run this application you first must install one of the following versions of the net
framework;v4.0.30319

ویندوز کامپیوترم 7 هست

وقتی هم میخوام depositfile رو دانلود کنم و بعد regular رو میزنم فقط یه نوشته یه خطی میاد فکر کنم واسم فیلتر هست

اینم جیمیل منه ممنون میشم کسی کمک کنه henrydaividson@gmail.com
شما باید نت فریم ورک 4 رو نصب کنید اینم لینک دانلود :http://download.microsoft.com/download/b/a/4/ba4a7e71-2906-4b2d-a0e1-80cf16844f5f/dotnetfx45_full_x86_x64.exe

mf2009

New member
This file does not exist, the access to the following file is limited or it has been removed due to infringement of copyright.

این همون نوشته هست که بعد از کلیک regular میاد .

ببخش اون که گفتی بعد از وارد شدن به depositfile یه قسمت هم برای اعضا در پایین صفحه هست برای من چیزی نبود که از ان طریق دانلود کنم

برای دانلود بعضی قسمت های دیگه مثلا همین که اول همین صفحه قرار دادی ارسال گزارش تخلف میده و نمیتونم دانلود کنم

فقط قسمت اموزش لزگی رو دانلود و دیدم.

ببخش که این همه سوال دارم اما ممنون میشم جواب بدی

فیلم آموزش دانلود و نصب و استفاده از برنامه : Download lazgi(1).zip

m92

New member
سلام دوست خوبم اول باید یک تشکر بسیار زیادی از شما بکنم بابت این زحمتی که میکشید و من امروز عضو این سایت شدم الان که این تلاش رو میبینم حیفه که تشکر نکم و دیگه اینکه میدونم برنامتون بلند مدته و من چون استفاده میکنم میخوام که اگر کمکی بود منو هم حساب کنید و وظایفی به من محول کنید باز هم سپاس.
نکته دیگه اینکه من گوشیم جاوا هست نمیدونم چبی روش نصب کنم که این فایلهارو بتونم باهاش باز کنم اگر راهنماییم کنید ممنون میشم
سربلند باشی.

mf2009

New member
سلام دوست خوبم اول باید یک تشکر بسیار زیادی از شما بکنم بابت این زحمتی که میکشید و من امروز عضو این سایت شدم الان که این تلاش رو میبینم حیفه که تشکر نکم و دیگه اینکه میدونم برنامتون بلند مدته و من چون استفاده میکنم میخوام که اگر کمکی بود منو هم حساب کنید و وظایفی به من محول کنید باز هم سپاس.
نکته دیگه اینکه من گوشیم جاوا هست نمیدونم چبی روش نصب کنم که این فایلهارو بتونم باهاش باز کنم اگر راهنماییم کنید ممنون میشم
سربلند باشی.
سلام بر شما مرسی بابت لطفتون شما اینو نصب کن پرشین گیگ - دانلود - 1.zip بعد مهارت ها رو بریز توی مموری کارتت و با این برنامه بازش کن موفق باشی

ارم

New member
سلام mf موفق باشی ممنون بابت راهنمایی قبلی

ببخش حالا مهارت یک رو دانلود کردم مراحل نصب رو انجام دادم یه لحظه برنامه باز شد خواستم دیکشنری لزگی رو طبق عکسی که واسه توضیحات گذاشتی باز کنم اما قسمت دیکشنری لزگی برای من وجود نداشت تا بازش کنم بعد برنامه ایراد پیدا کرد و حالا باز نمیشه و پیام خطاش این

idictionary has stopped working

واین هست

your dictionaries in the idictionary v12.6

ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mf2009

mf2009

New member
سلام mf موفق باشی ممنون بابت راهنمایی قبلی

ببخش حالا مهارت یک رو دانلود کردم مراحل نصب رو انجام دادم یه لحظه برنامه باز شد خواستم دیکشنری لزگی رو طبق عکسی که واسه توضیحات گذاشتی باز کنم اما قسمت دیکشنری لزگی برای من وجود نداشت تا بازش کنم بعد برنامه ایراد پیدا کرد و حالا باز نمیشه و پیام خطاش این

idictionary has stopped working

واین هست

your dictionaries in the idictionary v12.6

ممنون
سلام بر شما ویندوزتون چیه ؟ راهنمای کامل نصب رو میخاید از این فیلم آموزشی استفاده کنید
Download lazgi(1).zip

ارم

New member
سلام بر شما ویندوزتون چیه ؟ راهنمای کامل نصب رو میخاید از این فیلم آموزشی استفاده کنید
Download lazgi(1).zip

سلام ویندوز 7 هست

میخوام فیلم اموزشی رو دانلود کنم اما رو دانلود که کلیک میکنم گزارش تخلف و میگه موجود نمیباشد

آخرین ویرایش:

mhn

New member
سلام وقتي مي خوام درقسمت filesبرنامه ديكشنري جديدواردكنم باپيغام زيرمواجه ميشم.چكاركنم.
The process cannot access the file'E/lezgi/idictionery/dictioneries/لزگي2.ndic because it is being used by anot her process

mf2009

New member
سلام وقتي مي خوام درقسمت filesبرنامه ديكشنري جديدواردكنم باپيغام زيرمواجه ميشم.چكاركنم.
The process cannot access the file'E/lezgi/idictionery/dictioneries/لزگي2.ndic because it is being used by anot her process

سلام شما چون فایل های دیکشنری رو توی پوشه dictionary ریختید نیازی نیست دیکشنری ها رو وارد نرمافزار کنید خود به خود وارد نرم افزار میشن فقط شما تیک all dictionary رو بزنید موفق باشید

Hamidvet

New member
mf عزیز چه زمانی لطف میکنی و لینک مهارت بعدی رو میذاری؟! ...

sahar_nurse

New member
کتاب لزگی عین همینی هس ک جناب mf گداشتن؟؟؟؟؟؟یعنی فقط کلمه هس؟جمله ای مثالی چیزی نداره؟؟؟؟!!!!!!

ارم

New member
ممنون mf2009 موفق و سلامت باشی

حضرت محمد (ص) ;منشا سخاوت و شجاعت از یک اصل است.

کارلایل ; نبوغ قبل از هر چیز استعداد فوق العاده ای برای تحمل رنج و مشقت است.

آخرین ویرایش:

ارم

New member
من نرم افزار builders هم گرفتم در اصل depositfile رو دانلود کردم اما نمیدونم چرا اسمش builder هست این نرم افزار لازم میشه یا نه ؟

mf2009

New member
mf عزیز چه زمانی لطف میکنی و لینک مهارت بعدی رو میذاری؟! ...
قرار بود امروز بذارم ولی یه مشکلی برام پیش اومد مجبور شدم برم دانشگاه نمی دونم امروز برسم بذارم یا نه ولی اگه نتونستم فردا حتما میذارم

- - - Updated - - -

کتاب لزگی عین همینی هس ک جناب mf گداشتن؟؟؟؟؟؟یعنی فقط کلمه هس؟جمله ای مثالی چیزی نداره؟؟؟؟!!!!!!
فقط یه چیزی رو بدون 500 صفحه هستش :shocked:

rezvan.s

New member
سلاااااام :ad54ad:
خدا قوت
چه خبر بچه ها؟؟؟ چرا کسی نمیاد آمار بده؟؟ از پیشرفتتون توی خوندن بگین، بقیه مشتاق میشن و واسه خوندن مصمم تر میشن!
من 4 روزه که شروع کردم 120 تا لغت از لزگی 80 تا از 504 خوندم .

بالا