بدو بدو لزگی اومده (پست اول را بخوانید )

mf2009

New member
سپاس فراوان استاد عزیز
مهارت 2 تا فردا تمومه به یاری خدا
همکار گرامی با توجه به مشغله های که شما داری به نظرم سرعت خواندنتون خوبه فقط اگه یکمی بیشتر روی سوالات کنکورهای گذشته هم کار کنی خیلی بهتر میشه چون میترسم ماه های آخر نرسی همه لغات کنکورهای گذشته رو هم بخونی
به امید موفقیت :rose:

love virology

New member
کوکاااااااااااااا خیلی ایول داررررررررررررررررررری میخامت

وولک کریزی اینجا ایرانه نه امریکا که دم از حرف کپی رایت میزنی/ کا اگه این کارو کرده برای قرب معنویش کرده و بعدم هزارتا دعا پشت سرشه و اجر کارشو حتما میبینه

شاد باشید

mf2009

New member
درهر صورت باعث میشه دیگران این کتابو نخرن و ازاین استفاده کنن
برعکس شما به تایپک مطالعه گروهی برید میفهمید که اول باید کتاب رو بخرن بعد از این فایل ها بتونن استفاده کنند

Leyli002

New member
من نرم افزارو تو گوشیم نصب کردم ولی مهارتهارو با نسخه ی جاوا رو میگهunsupported file.مشکل از گوشیمه؟

mf2009

New member
من نرم افزارو تو گوشیم نصب کردم ولی مهارتهارو با نسخه ی جاوا رو میگهunsupported file.مشکل از گوشیمه؟
شما مهارت ها رو به همون صورتی که دانلود میکنید بریزید تو مموریتون بعد با نرم افزار بازش کنید

irani

New member
سلام ام اف جان، بخاطر زحماتت ممنون
ام اف جان من چندتا از مهارتارو داخل برنامه انکیرویید دارم میخاستم بدونم هربار چطور ی مهارت یا ی سری لغات دیگه بهش اضافه کنم بدون اینکه قبلیا پاک شن یا بشن مث روز اول که نخوندمشون؟
یعنی مرورام نرن و...؟

mf2009

New member
سلام ام اف جان، بخاطر زحماتت ممنون
ام اف جان من چندتا از مهارتارو داخل برنامه انکیرویید دارم میخاستم بدونم هربار چطور ی مهارت یا ی سری لغات دیگه بهش اضافه کنم بدون اینکه قبلیا پاک شن یا بشن مث روز اول که نخوندمشون؟
یعنی مرورام نرن و...؟
سلام شما مهارت های جدید رو با خیال راحت اضافه کن خود نرم افزار وقتی موقع مرور لغات قبلی بشه بهت خبر میده که امروز مثلا باید این لغات رو مرور کنی و این لغات رو باید بخونی

irani

New member
سلام شما مهارت های جدید رو با خیال راحت اضافه کن خود نرم افزار وقتی موقع مرور لغات قبلی بشه بهت خبر میده که امروز مثلا باید این لغات رو مرور کنی و این لغات رو باید بخونی
یعنی من اگه لغاتای جدیدی رو وارد پوشه انکیرویید کنم واسه اونا یهو مشکلی پیش نمیاد؟ اخه ی بار همش رفت

mf2009

New member
یعنی من اگه لغاتای جدیدی رو وارد پوشه انکیرویید کنم واسه اونا یهو مشکلی پیش نمیاد؟ اخه ی بار همش رفت
نه مشکلی پیش نمیاد فقط اون مهارتی که تو اون پوشه هست رو دوباره نریز تو اون پوشه مهارت های جدید رو بریز

paradise80

New member
سلام همکار عزیز و کوشا
می فرمایید اول کنکورهای گذشته رو بخونم ومهارتهارو نخونم .یا منظورتون اینه که از مهارتا قسمت آخرش رو بخونم که واسه سنوات گذشته ست ؟
سپاس از لطف شما

mf2009

New member
سلام همکار عزیز و کوشا
می فرمایید اول کنکورهای گذشته رو بخونم ومهارتهارو نخونم .یا منظورتون اینه که از مهارتا قسمت آخرش رو بخونم که واسه سنوات گذشته ست ؟
سپاس از لطف شما
سلام شبتون بخیر منظورم اینه که در کنار این مهارت های رو که دارید میخونید شبی 1 یا 2 تا هم از درک مطلب های سال گذشته کنکور حل کنید تا نوع سوال ها دستتون بیاد . حالا اگه وقت ندارید اشکالی نداره

solarbeh

New member
سلام
من فایل درس ها رو دانلود میکنم error میده
باز نمی شن
اگر به ایمیلم بفرستید ممنون میشم
واقعا کمک بزرگیه برام
shamsiali70@yahoo.com

solarbeh

New member
سلام
ویندوز من 8 هست
برنامه رو نصب کردم، ولی مهارت ها رو که دانلود میکنم باز نمیشن
وارد دیکشنری نمی شن
:sad:

fada19990

New member
سلام ام اف جان! نمیدونم چرا نسخه ویندوز 7 رو که دانلود میکنم کامل دانلود نمیشه چند بار این کارو کردم!!! چکار کنم؟
لطفا اگه کسی هم میدونه بهم بگه ممنون

بالا