بحث و تبادل نظر در زمینه آزمون کارشناسی ارشد مامایی

mw.ashel

New member

سلام آیدا جان. چون این سوال شما ، سوال همه دوستان و همکاران مامایی هست میتونم بگم اول از همه وقتی میخوایی شروع کنید به خوندن به فکر نتیجه نباشید و به خدا توکل کنید ،

برای شروع قبل عید من توصیه میکنم تا تموم کتابهای رفرنس و چاپ آخر رو دقیق دوسه بار بخونید و اگر وقت نکردید همون یک بار با حضور ذهن و دقت کافی همراه با تست کار کردن عالیه .

کتابهای تست گلبان و تست های درسنامه شیرمحمدی
خوبه برای شروع و بعد اونم کتابی رو نمیشناسم که بتونه خوب کمکتون کنه و اینکه از اول قدم خودتون رو با سرعت بر ندارید که اواسط راه خسته بشید : رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

بعد از عید هم سراغ تست های سال گذشته برید و فقط اونا رو کار کنید و همراهش تورق سریع ، و اینم در نظر داشته باشید که سعی کنید محیط خودتون رو از هر گونه مشغله و درگیری ذهنی دور کنید ، با اینکه سخته ولی تموم سعی خودتون رو برای موفقیت بکنید ، مهم نیست که به همون نتیجه که میخواید میرسید یا نه ، مهم اینه که با این همه رقیب هایی که دارید تمام تلاشتون رو کردید واگر نشد بدونید حکمتی بوده ، چون ما ادم ها خیلی عجولیم و باعث میشه قدر داشته هامون رو ندونیم و غصه نداشته هامون رو بخوریم در صورتی که همه چیزها روزی ، در مسیر واقعی خودشون قرار میگرند.

فعلا این توصیه ها رو انجام بدید و بعدا اگر وقت داشتم و تونستم به نت دسترسی داشته باشم بقیه توضیحات رو در اختیارتون قرار میدم و از بقیه دوستان و همکاران خوبم هم میخوام که اگر نظر و توصیه ای دارند بیان کنند.

برام خیلی دعا کنید که محتاج دعای همه شما دوستان خوبم هستم.

آرزو میکنم زندگی مملو از عشق و شادی و موفقیت و سلامتی داشته باشید.
:rose:

samie

New member
آیدا جان، کتاب های رفرنس که سایت سنجش اعلام نموده را تهیه کن.
بارداری و زایمان ویلیامز انتشارات گلبان
بیماری زنان نواک و برک انتشارات گلبان و کتاب خلاصه درسنامه شیرمحمدی
نوزادان انتشارات اندیشه رفیع ترجمه اش خوبه
جنین شناسی لانگمن انتشارات گلبان
بهداشت دستورالعمل های جدید و کتاب رفرنس معرفی شده.

تست ها هم انتشارات گلبان به صورت مجزا هر کتابی را چاپ کرده و مفید است.
کتاب تست دکتر ؛ بیماری زنان و بارداری و زایمان هم خوب است.

کتاب aom نوزادان هست که برای درصدهای بالا می تونی کمک بگیری.

samie

New member
مهم ترین کاری که برای قبولی باید انجام بدید اینه که هدفی داشته باشید که شما را در ناامیدی و خستگی راه مطالعه ارشد استوار نگه داره و مانع لغزش شما نشه.

arezoo.1992

New member
سلام دوستان سال نو مبارک انشالله که سالی پر از موفقیت در پیش رو داشته باشین
من عضو جدید این سایت هستم و به تازگی تصمیم گرفتم برای ارشد سال آینده شروع به درس خوندن کنم لطفا کمی راهنمایم کنید

ممنون میشم

mw.ashel

New member
سلام دوستان سال نو مبارک انشالله که سالی پر از موفقیت در پیش رو داشته باشین
من عضو جدید این سایت هستم و به تازگی تصمیم گرفتم برای ارشد سال آینده شروع به درس خوندن کنم لطفا کمی راهنمایم کنید

ممنون میشم

سلام همکار خوبم . به جمع بچه هاي خوب و آينده ساز انجمن علوم پزشکي خوش اومدي

براي شروع فعلا ويليامز رو بخون با لغتهاي 504 و بعدش تافل و بعد مهرماه يه برنامه اساسي بريز واسه خوندن. براي شما و بقيه دوستان کنکوري آرزوي موفقيت و سربلندي دارم
:rose:.

arezoo.1992

New member
مرسی.کسی هست که مثل من دیر شروع کرده باشو بخواد واسه سال آینده بخونه؟

mw.ashel

New member
مرسی.کسی هست که مثل من دیر شروع کرده باشو بخواد واسه سال آینده بخونه؟

نگران رقيب هاتون نباشيد که شرايط همه يکسان هست و سعي کنيد فقط با خودتون رقابت کنيد ، چيزي که هستيد و چيزي که مد نظر داريد باشيد .

بالا