ای مدعایان منتظر،اقدام عملی برای ظهور:اولین گام خودسازی

saharandishe

New member
بسم الله الرحمن الرحیم
اینجاپاتوقی برای بچه شیعه هاست
برای ارائه گزارشی ازعملکردروزانه جهت تعجیل درظهورمولامون محمدابن حسن،مهدی صاحب زمان(عج)
به راستی تاحالاباخودتون فکرکردین من تاحالاچه کاری برای تعجیل درظهورمولاانجام دادم؟جزگفتن اللهم عجل لولیک الفرج(تاحالابه معنیش دقت کرده بودین؟یعنی خدایا درفرج مولایمان تعجیل بفرما)جزدعابه درگاه خدا،خودمون چه اقدامی انجام دادیم؟

saharandishe

New member

- - - Updated - - -

مهدی جان روا بود که گریبان ز حجر تو پاره کنم

دلم هوای تو کرده بگو چه چاره کنم . . .

خب من اول ازبرنامه ی خودم شروع می کنم:به نظرمن اولین مرحله خودسازی هست...من برای خودسازی ازسیرمطالعاتی حاج آقاپناهیان استفاده می کنم،سخنرانی هاشون روگوش می دم فوق العاده هست
برای شروع ازمجموعه سخنرانی آخرین مراحل انتظار که 13جلسه هست وامروز ان شاءالله جلسه 13روتموم می کنم شروع کردم
هرکسی دوست داشت درهرزمانی که این تاپیک رودیدمیتونه بابرنامه همراه بشه
این هم لینک سخنرانی هایی که من گوش میدم

http://bayanmanavi.ir/post/1584

هرروزسخنرانی که خودم گوش دادم رولینکش رومیزارم؟راستی برنامه ی شماچیه؟بیاییدمثل هزاران تاپیکی که برای مطالعه ی گروهی میزنیم وهرروزگزارش میدیم
اینجاهم هرکسی گزارشی ازعملکردش بده...یاعلی

tarh2%2520(shiabooks_ir).jpg

آخرین ویرایش:

saharandishe

New member
سلام خداروشکرآخرین مراحل انتظارروکامل گوش کردم ،امروزهم آخرین جلسه(9)ازمبحث مدیریت زمان روگوش می دم

بیان معنوی - ناشر آثار استاد پناهیان :: صوت | مدیریت زمان

مباحث مدیریت زمان فوق العادست...من اصلافکرنمی کردم مدیریت زمان اینقدرتوزندگی مهم وکاربردی باشه..
زندگی من روکه متحول کرد
ان شاءالله تحول به سوی معنویت وخوبی قسمت شما...
:riz304:

آخرین ویرایش:

شوکا88

New member
بچه ها من چنتاییشو گوش دادم واقعا عالیه
این سخنرانیاشون در مورد مدیریت زمان ک بنظرم اونا ک گوش دادم فوق العادس

saharandishe

New member
بچه ها من چنتاییشو گوش دادم واقعا عالیه
این سخنرانیاشون در مورد مدیریت زمان ک بنظرم اونا ک گوش دادم فوق العادس

دقیقامن هم تاهمین 20 روزپیش که این سیرمطالعاتی روشروع کردم،خیلی سردرگم بودم،وزندگیم نظم خاصی نداشت،به قولی هرچی پیش می اومدخوش می اومدبرام!!!!ولی الان باورتون نمیشه ازاین روبه اون روشده زندگیم،توفیق سحرخیزی بعدازسالهااون هم بانشاط...این درحالیه که من هزارتاسمینارموفقیت ومدیریت زمان گوش کرده بودم مجلات موفقیت روکه حفظ،انواع کتاب،موفقیت نامحدودآنتونی رابینز،کتابهای باربارا،کتابهای فلورانس،کتابهای ترجمه شده ی گیتی خوشدل،وکلی کتاب دیگه خوندم،ولی هیچ کدوم اندازه ی این سخنرانی هانتونستن زندگیموعوض کنن،چون اونابهم انگیزه های آنی میدادندکه خیلی زوداززندگیم پاک میشد،اولش این سیرمطالعاتی روهم که شروع کردم فکرمیکردم اینم نتونه روم تاثیربزاره!!!نمیدونم شایدباورتون نشه ولی وقتی سلسله جلسات روکامل وبه ترتیب گوش می دم روزی یک الی 2تاسخنرانی روگوش دادم،فوق العاده زندگیم عوض شده!!!نمازصبح که مدتهابودنمیتونستم بخونم سحری که سالهابوددرکش نکرده بودم

ولی الان به برکت امام حسین(ع) وسخنرانی هایی که تومجالسش شده ...خداروشکرهرصبح جان تازه ای می گیرم باخنکای نسیم سحرگاهی...خدانصیب همه کنه...ان شاءالله مستدام باشه که صدالبته نیازبه تمرین وممارست داره

خیلی خوشحالم
الحمدالله
خدایاشکرت
:smilies-azardl (113:4d564ad6::a2d3::thanks::

آخرین ویرایش:

شوکا88

New member
خیلیم خووووب
ان شالله برا همه مثمر ثر باشه:)
نم تاااینجایی گوش دادم خیلی خوشم اومده
به بقیه هم توصیه میکنم یه کوچولو وقت بذارن گوشش بدنو به همه حرفا فکر کنن:smilies-azardl (113

alireza-ja

New member
آخرین ویرایش:

saharandishe

New member
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام،امروزمیخوام جلسه دوم ازسلسله مباحث امتحان الهی روگوش بدم:امتحان الهی هم چیزجالبیه...اگه بدونیم خداچجوری امتحانمون می کنه اونوقت دیگه اینقدرزودسرهرمسئله ی کوچیکی عصبانی نمیشیم ،اونوقت دیگه برای قبول نشدن دررشته ی مدنظرباوجودتلاشهای فراوان خیلی عادی بامسئله برخوردمی کنیم...اگه بدونیم خداچجوری امتحانمون می کنه اونوقت دیگه ازاینکه دعاهامون مستجاب نمیشه ازخداگلایه نمی کنیم...اگه بدونیم خداچجوری امتحانمون می کنه اونوقت خیلی اتفاقای خوب دیگه توزندگیمون میوفته،...کاش هممون بتونیم به همه ی اتفاقای زندگی به چشم امتحان خدانگاه کنیم،...راستی شمایی که الان این پست روداریدمیخونیدبدونیدهیچ چیزاتفاقی نیست...چراخیلی هاازاین تاپیک ندیده گذشتن ولی شمانه؟فقط چندثانیه فکرکنیدشایدحکمتی پشتش نهفته باشه،الله اعلم ...خدایاامتحانای راحت وچه بساخیلی راحت ازمون بگیر

چگونه امتحان میشویم:
بیان معنوی - ناشر آثار استاد پناهیان :: صوت | چگونه امتحان می شویم؟
...

saharandishe

New member
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام،طبق درخواست دوستان ،یک وقفه ای ایجادکردم تاکسانی که پابه پای تاپیک پیش می اومدن فرصت کنند وبه سخنرانی هاگوش بدهند،دوباره ازسرمی گیریم برنامه رو

امروزقسمت ششم روهم ازمبحث امتحان الهی گوش دادم،مثل همیشه فوق العاده بود،الحمدالله،خدایاشکرت که خیلی قشنگ هدایتمون می کنی،ممنونم...

saharandishe

New member
سلام ان شاءالله امروزقسمت7ازموضوع امتحان اللهی روگوش خواهم داد،امیدوارم شماهم رسیده باشین چندتاشوگوش بدین

saharandishe

New member
خب الحمدالله تاالان جلسه 8 امتحان الهی-جلسه 2ازچگونه یک نمازخوب بخوانیم وجلسه 1 ازجهادبانفس روهم گوش دادم...

saharandishe

New member
سلام،جلسه ی 9ازامتحان الهی روهم گوش دادم،عالییی بود...
این هم گزیده ای ازنکاتی که در جلسه نهم عنوان شدند:
نقش زیرساخت‌های فرهنگی جامعه در برقراری دین

مقولۀ ترس، یکی از زیرساخت‌های فرهنگی جامعه

مبارزه با ترس، با نگاه فرادینی

اثرِ مخرّب ترویج ترس و بی‌حیایی در جامعه

ترس از فقر، مایۀ هلاکت بشر

شکوفایی خلاقیت؛ یکی از آثار نترسیدن

اثر فلج‌کنندۀ ترس، در درازمدت

ریشۀ اول ترس؛ قطع ارتباط با خدا

از هرچه بترسی، خدا آن‌را بر تو مسلط می‌کند

ریشۀ دوم ترس؛ محبت

ترس یکی از زشت‌ترین نتایج محبت‌های دنیایی

ترسو شدن در اثر دل بستن به دنیا

از بین رفتن ترس با دل بریدن از محبت به دنیا

به دنیا دل نبند تا دنیا نوکر تو شود

ترس از خدا؛ نتیجۀ محبت به خدا

مجید دیجی

مدیر بخش
9cdeeb0540064655b8148ed5754a232f.jpg

negahban

New member
قرآن سوره ازمر آیه 2........ خداوند دروغگویان و ناسپاسان را هدایت نمبکند

saharandishe

New member

ان شاءالله که ماازاین گروه دروغ گویان وناسپاسان نباشیم

- - - Updated - - -

ان شاءالله که ماازاین گروه دروغ گویان وناسپاسان نباشیم

negahban

New member
انشال..............اما فعلا اینجور آدما تو شیعیان بیشتر از ادیان دیگر دیده می شود

saharandishe

New member
انشال..............اما فعلا اینجور آدما تو شیعیان بیشتر از ادیان دیگر دیده می شود

ماتلاش خودمون رومی کنیم حتی اگرخدایی نکرده جزء این گروهی که شمافرمودیدباشیم، اصلاح بشیم،سندشم قدم هایی هست که تاحالابرداشتیم،حتی اگراصلاح هم نشدیم اون دنیاجوابی خواهیم داشت که بدیم،می گیم خدایاماتمام تلاشمونوکردیم،ولی نشدکه آدم بشیم!!!بقیش دیگه بالطف وکرم خودت....
سندش هم تاپیک هایی که برای خودسازی ایجادکردیم وگزارش هایی که دادیم....

ان شاءالله خداهممون روبه راه درست هدایت می کنه،من به لطف خداامیددارم.....:riz304:

- - - Updated - - -

ماتلاش خودمون رومی کنیم حتی اگرخدایی نکرده جزء این گروهی که شمافرمودیدباشیم، اصلاح بشیم،سندشم قدم هایی هست که تاحالابرداشتیم،حتی اگراصلاح هم نشدیم اون دنیاجوابی خواهیم داشت که بدیم،می گیم خدایاماتمام تلاشمونوکردیم،ولی نشدکه آدم بشیم!!!بقیش دیگه بالطف وکرم خودت....
سندش هم تاپیک هایی که برای خودسازی ایجادکردیم وگزارش هایی که دادیم....

ان شاءالله خداهممون روبه راه درست هدایت می کنه،من به لطف خداامیددارم.....:riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: varia

negahban

New member
انشال......
قرآن خطاب به پیغمبر می کند که ای پیغمبر! نیروی بزرگی را برای نفوذ در مردم و اداره اجتماع در دست داری: «فبما رحمة من الله لنت لهم و لو کنت فظا غلیظ القلب لانفضوا من حولک فاعف عنهم و استغفر لهم؛ به (برکت) رحمت الهى، در برابر آنان (مردم) نرم (و مهربان) شدى! و اگر خشن و سنگدل بودى، از اطراف تو، پراکنده میشدند. پس آنها را ببخش و براى آنها آمرزش بطلب!»، «و شاورهم فی الامر؛ و در کارها، با آنان مشورت کن!» (آل عمران/ 159).

negahban

New member
انشال......
قرآن خطاب به پیغمبر می کند که ای پیغمبر! نیروی بزرگی را برای نفوذ در مردم و اداره اجتماع در دست داری: «فبما رحمة من الله لنت لهم و لو کنت فظا غلیظ القلب لانفضوا من حولک فاعف عنهم و استغفر لهم؛ به (برکت) رحمت الهى، در برابر آنان (مردم) نرم (و مهربان) شدى! و اگر خشن و سنگدل بودى، از اطراف تو، پراکنده میشدند. پس آنها را ببخش و براى آنها آمرزش بطلب!»، «و شاورهم فی الامر؛ و در کارها، با آنان مشورت کن!» (آل عمران/ 159).

منبع این نوشته در سایت دائره المعارف اسلامی طهور - نمایش مطلب : مهربانی و تأثیرات آن در انسان از نظر قرآن قابل دسترسی است...با تشکر

varia

Well-known member
جالبه، یکی از دین مسیحی میاد در راه امام سوم ما شهید میشه، و الان که قدرت افتاده دست شیعه، به هیچ اندیشه ای جز تشیع اجازه بیان داده نمیشه!

بالا