این کار از هزار تا شب فدر بیدار موندن ثوابش بیشتره.هرکسی میتونه کمک کنه:((

sa@@ra

New member
با بیمارستان سیدالشهداء اصفهان تماس گرفتم تا مطمئنم بشوم که آبا چنین بیماری در آنجا هست یا نه . متاسفانه خبر درست بود . ابتدا با خواهر و سپس با مادر رسول تماس گرفتم تا کاملا مطمئنم بشوم . مادر گریان جوابم را داد . دوستان گرامی این اولین الفبای شعر ، ادبیات و تمامی هنرهاست . می توان کمک مالی کرد و یا می توان با اطلاع رسانی از دیگرانی که تموّل مالی دارند کمک گرفت .

"ﺭﺳﻮﻝ 14 ﺳﺎﻟﺸﻪ و ﺣﺪﻭﺩ ﻳﻚ ﺳﺎﻟﻪ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺳﺮﻃﺎﻥﺧﻮﻥﻣﺒﺘﻼ ﺷﺪه"

ﺭﺳﻮﻝ ﻗﻬﺮﻣﺎﻥ, اﺯ ﻭﻗﺘﻲ ﻓﻬﻤﻴﺪ ﺩﭼﺎﺭ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﺷﺪﻩ, ﻗﻮﻝ ﺩاﺩﻩ ﻛﻪ ﺗﺎ ﺭﻭﺯ ﭘﻴﺮﻭﺯﻱ ﺑﺎ اﻳﻦ ﺑﻴﻤﺎﺭﻱ ﺑﺠﻨﮕﻪ و ﺷﻜﺴﺖاﺵ ﺑﺪﻩ. ﺣﺎﻻ ﺑﻌﺪ اﺯﻣﺎﻫﻬﺎ اﻧﺘﻆﺎﺭ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﺭﺳﻮﻝ ﻫﻤﺘﺎﻱ ﻣﻐﺰ اﺳﺘﺨﻮاﻥ اﺵ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺁﻟﻤﺎﻥ ﭘﻴﺪا ﻛﺮﺩﻩ ﻛﻪ ﺑﻴﺶ اﺯ 90% ﺑﺎ ﺭﺳﻮﻝ ﻣﭻ ﻫﺴﺖ ﻭﻟﻲ ﻫﺰﻳﻨﻪ اﻧﺘﻘﺎﻝﺑﺴﻴﺎﺭ ﺑﺎﻻﺳﺖ, ﭼﻴﺰﻱ ﺩﺭ ﺣﺪﻭﺩ 150 ﻣﻴﻠﻴﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻥ. ﺭﻗﻤﻲ ﻛﻪﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ اﻧﺪﻙ 5 ﻣﻴﻠﻴﻮﻥﺗﻮﻣﺎﻧﻲ ﺧﺎﻧﻮاﺩﻩﺭﺳﻮﻝ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻫﻨﮕﻔﺖﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻴﺮﺳﺪ.
اﻣﺎ ﻧﻪ.....
ﺑﺎ ﻛﻤﻚ ﻫﻤﻪ ﺷﻤﺎ اﻳﻦ ﺭﻗﻢ ﻣﻴﺘﻮﻧﻪ ﻧﺎﭼﻴﺰ ﺑﺸﻪ و ﺁﺭﺯﻭﻱ ﺭﺳﻮﻝ ﻛﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺳﺎﻟﻢ ﺷﺪﻥ و ﺑﺮﮔﺸﺘﻦ ﺑﻪ ﻣﺪﺭﺳﻪ اﺳﺖ, ﺧﻴﻠﻲ ﺭاﺣﺖ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﻪ.

رسول را تنها نگذارید.

شماره حساب: ۹۸۸۱-۲۹۱۶-۹۹۱۸-۶۰۳۷ بانک ملی - خانم فخرالسادات شریفی (مادر رسول)
ﺭﺳﻮﻝ ﻗﺮﺑﺎﻧﻲ, ﺩﺭ ﺑﻴﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﺳﻴﺪاﻟﺸﻬﺪا اﺻﻔﻬﺎﻥ ﺑﺴﺘﺮﻱ اﺳﺖ.
تلفن بیمارستان در صورت نیاز به تحقیقات بیشتر : 9-32355124-031

sa@@ra

New member
بچه ها اگر واقعا کسیو میشناسید که میتونه کمک کنه خواهش میکنم اینکارو بکنید چون واسه ادمای خیر این پول خورده عکساشو دیدم جیگرم اتیش گرفت:rose:

pashmak

New member
بچه ها اگر واقعا کسیو میشناسید که میتونه کمک کنه خواهش میکنم اینکارو بکنید چون واسه ادمای خیر این پول خورده عکساشو دیدم جیگرم اتیش گرفت:rose:

سارا یه بنیادی برای حمایت از کودکان سرطانی هست.فکر کنم محک اسمش

shayna

New member
ای کاش انقدر پول داشتم که میتونستم کل هزینه درمانشو پرداخت کنم...

همیشه مریضارو دعا میکنم...اللهم اشف کل مریض...:heart:

sepid71

New member
:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

خیلی ناراحت شدم ....... ای خداااااااا ...

اللهم اشف کل مریض...

:sad:

pari20

New member
جدی اگه حس همدردی وجود داشت الان خیلیاشون زنده بودن
اگه هر کسی در حد توانش کمک کنه حتی شده 1000 تومن میشه باهمین کار کلی ازاین بچه هارو نجات داد

طلوع

New member
واقعا آدم متاثر ميشه هزاران نفر مثل رسول تو كشور ماهستن كاش ميشد يه سري به بيمارستان فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ بزنيد تاببينيد چطور اين بچه هاي كوچك زجر ميكشن واز كودكيشون جز غم در چهرشون چيزي نمايان نيست زجرشيمي درماني كه رگهاي دستشون ميسوزه بعد چند روزم موهاشون ميريزه اگر چندتاشونو ببينيد كلي داغون ميشد الهي خدا هكمشونو شفا بده

بالا