ایجاد تایپکهای آبکی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nazanin91

New member
دیشب ساعت 11 شب تعداد نوشته های شما407 تا بود اماالان417 تاست رکورد خوبی داری

محمد جواد چرا با من بحث میکنی؟
smiliess%20%287%29.gif

دلیل تایپیکای آبکی من هستم ؟

skyy

New member
منم با dislike موافقم
و اینکه آره واقعا سطح انجمن اومده پایین و من دیگه خوشم نمیاد بیام اینجا

hurrem sultan

New member
بعضیا که ادعای آبکی بودن مطالب بقیه رو دارن اول مطالب علمی خودشونو به تعداد انگشتای دست برسونن بعد بقیه رو متهم بکنن متاسفانه حرف زدن آسونه

sakar

New member
جسارتا جهت شناخت تایپیکای آبکی میشه یکی بگه این تاپیک از چه نوعیه؟

am-ml

New member
منم موافقم
لا اقل تو انجمن تخصصي انتظار مطالب متفرقه نيست و تو ذوق ميزنه.

am-ml

New member
جسارتا جهت شناخت تایپیکای آبکی میشه یکی بگه این تاپیک از چه نوعیه؟
سلام مهندس
به نظر من تاپيکي آبکيه که برا ديدنش لازم نباشه حتما بياي تو علوم پزشکي دات کام و لازم نباشه حتما يه تحصيل کرده علوم پزشکي باشي تا برات قابل استفاده باشه.

jo-boy

New member
بعضیا که ادعای آبکی بودن مطالب بقیه رو دارن اول مطالب علمی خودشونو به تعداد انگشتای دست برسونن بعد بقیه رو متهم بکنن متاسفانه حرف زدن آسونه

سلام.دوست عزیز وقتی یکی میاد تاپیک علمی میزاره و به سرعت برق و باد ! از صفحه اصلی سایت میره و کسی دیگه پیگیرش نمیشه
این که تقصیر اون شخص و کم کاریه اون نیست بلکه عدم استقبال و عدم همکاریه.

waria

New member
سلام.دوست عزیز وقتی یکی میاد تاپیک علمی میزاره و به سرعت برق و باد ! از صفحه اصلی سایت میره و کسی دیگه پیگیرش نمیشه
این که تقصیر اون شخص و کم کاریه اون نیست بلکه عدم استقبال و عدم همکاریه.
با این قسمت حرفت (قرمز)موافقم.ولی با اینکه دیگه کسی پیگیرش نمیشه ،زیاد نه...چون هم خودم از قسمت مربوطش میرم و اون مطالب و میخونم،هم خیلی از دوستان دیگه اینکارو میکنن...ولی خب تعدادشون کمتره...

jo-boy

New member
با این قسمت حرفت (قرمز)موافقم.ولی با اینکه دیگه کسی پیگیرش نمیشه ،زیاد نه...چون هم خودم از قسمت مربوطش میرم و اون مطالب و میخونم،هم خیلی از دوستان دیگه اینکارو میکنن...ولی خب تعدادشون کمتره...

بله دوستانی هستند که حقیقتا تاپیکای علمیو میخونن بحث من اینه که مخاطبای تاپیک علمی 1/4 سرگرمی ها هم نیست

admin

Active member
پرسنل مدیریت
جسارتا این تاپیک بسته میشه چون هر وقت همچین تاپیکی باز شده دلخوریها و کینه ها هم بیشتر شده
بهر حال کسی دنبال مقصر نیست پس خواهشا از کسی انتقاد نکنید
اگر راهکار دارید یا اینکه تمایل به همکاری دارید برید به لینک زیر:
http://olumpezeshki.ir/forum/thread3043.html

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا