اولین صندلی داغ زمستان 93/11/2با حضور آبتین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

abtin13

New member
چرا پسرا وقتی میخوان زیپ شلوارشونو ببندن دهنشونو باز می کنن؟ من که باز نمیکنم
چرا دستمال قدرت داداش کایکو همیشه تو جیب میتی کومان بود؟ چرا تو جیب خودش نبود؟ تازه علامت میتیکومان هم تو جیب تسوکه بود! خب چرا هرکس وسایل خودشو نگه نمیداشت؟ چون ممکن بود از وسایلشون سوء استفاده کنن.این جور چیزا بهتره دست یه آدم مطمئن باشه
الآن خسته ای؟ نه
درجه حرارت صندلیت؟ هرچند میدونم زیاد داغ نیست! نه چندان.
چرا ماوس از سمت راسته مانیتور میره بیرون ... ولی از سمت چپ نمیره بیرون ؟؟ نه واقعا سواله برام، چرا؟! :) اینم از سورپرایزهای ویندوزه.ویندوز از این چیزا زیاد داره

فيلسوفی لطیفه ای برای حضار تعریف کرد همه دیوانه وار خندیدند.
بعد از لحظه ای او دوباره همان لطیفه را گفت و تعداد کمتری از حضار خندیدند.
او مجدد لطیفه را تکرار کرد تا اینکه دیگر کسی در جمعیت به آن لطیفه نخندید.
او لبخندی زد و گفت: وقتی نمیتوانید بارها و بارها به لطیفه ای یکسان بخندید، پس چرا بارها و بارها به گریه و افسوس خوردن در مورد مسئله ای مشابه ادامه میدهید...!؟؟
نظرت چیه؟ نظرم اینه که این فیلسوف هم مثل من مردم رو از حسرت خوردن به گذشته منع میکنه و نظرش اینه که بهتره تمرکز رو روی زمان خال بذاریم و حسرت خوردن در مورد اتفاقاتی که در گذشته افتاده رو بیخیال شیم.
رو تا قیامت آید زاری کن/کی رفته را به زاری باز آری؟

.............................

- - - Updated - - -

چرا پسرا وقتی میخوان زیپ شلوارشونو ببندن دهنشونو باز می کنن؟ من که باز نمیکنم
چرا دستمال قدرت داداش کایکو همیشه تو جیب میتی کومان بود؟ چرا تو جیب خودش نبود؟ تازه علامت میتیکومان هم تو جیب تسوکه بود! خب چرا هرکس وسایل خودشو نگه نمیداشت؟ چون ممکن بود از وسایلشون سوء استفاده کنن.این جور چیزا بهتره دست یه آدم مطمئن باشه
الآن خسته ای؟ نه
درجه حرارت صندلیت؟ هرچند میدونم زیاد داغ نیست! نه چندان.
چرا ماوس از سمت راسته مانیتور میره بیرون ... ولی از سمت چپ نمیره بیرون ؟؟ نه واقعا سواله برام، چرا؟! :) اینم از سورپرایزهای ویندوزه.ویندوز از این چیزا زیاد داره

فيلسوفی لطیفه ای برای حضار تعریف کرد همه دیوانه وار خندیدند.
بعد از لحظه ای او دوباره همان لطیفه را گفت و تعداد کمتری از حضار خندیدند.
او مجدد لطیفه را تکرار کرد تا اینکه دیگر کسی در جمعیت به آن لطیفه نخندید.
او لبخندی زد و گفت: وقتی نمیتوانید بارها و بارها به لطیفه ای یکسان بخندید، پس چرا بارها و بارها به گریه و افسوس خوردن در مورد مسئله ای مشابه ادامه میدهید...!؟؟
نظرت چیه؟ نظرم اینه که این فیلسوف هم مثل من مردم رو از حسرت خوردن به گذشته منع میکنه و نظرش اینه که بهتره تمرکز رو روی زمان خال بذاریم و حسرت خوردن در مورد اتفاقاتی که در گذشته افتاده رو بیخیال شیم.
رو تا قیامت آید زاری کن/کی رفته را به زاری باز آری؟

.............................

abtin13

New member
تو هم تو آشپزخونه موقع غذا خوردن مثلن یه تیکه استخون هست تو ظرفت، میذاری کنار سفره یا پرتش می کنی تو سطل اشغال؟ میزارم کنار سفره
اگه پرت می کنی راست میافته تو سطل اشغال یا نه؟ اگه پرت کنم اکثرا میفته
اگه نیافتاد میری برش داری یا ولش می کنی میگی مامان یا خواهرت برش می دارن؟ خودم برمیدارم

یه قانونی ھست که من خودم کشفش کردم، از قانون اول نیوتون ھم دقیق تره:
سر سفره وقتی دیس غذارو برمیداری مشکلی نیست،
ولی وقتی میخوای بذاری سر جاش ھمیشه جاش پر شده و جا نیست که بزاریش،
اصن انگار نه انگار این دیسو از تو ھمین سفره برداشتی! یه قانون دیگه هم هست که اینم خودم کشف کردم: حتی اگه این اتفاق هم بیفته من بازم یه جایی تو سفره براش پیدا میکنم

...............................................

abtin13

New member
نظرت راجع به اینطور آدما چیه؟ به بعضیا که دست میدی انگار داری ماهی مرده رو تکون میدی! خو نمیخوای دست نده!! مرد باید محکم دست بده.مردی که مرد نباشد مرد نیست
همین الآن زود تند سریع بدون اینکه از جات جم بخوری بگو شیر آب داغ حمومتون راسته یا چپ؟ چپ
ازت میخوام منطقى به سوالم جواب بدی؛ ما که دوتا زانو بیشتر نداریم، چرا میگن چهار زانو بشین؟؟ لطفا جواب منطقی بده.. دارم داغون میشم!احتمالا اجداد ما قبلا 4تا زانو داشتن الان که به مارسیده در مسیر تکاملی دوتاشو از دست دادیم فقط دوتاش مونده
ﺗﻮ ﺧﻮﻧﻪ ﻯ ﺷﻤﺎﻡ ﻳﻪ ﻛﻴﻒ ﻗﺪﻳﻤﻰ ﻭ ﺩﺍﻏﻮﻥ ﻫﺴﺖ؟ ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﻯ ﻣﺪﺍﺭﻙ ﻣﻬﻢ ﻭ ﺳﻨﺪﺍ ﺭﻭ ﺗﻮﺵ ﻣﻴﺬﺍﺭﻳﻦ؟! ﻻﻣﺼﺐ ﺗﺠﺰﯾﻪ ﻧﺎﭘﺬﯾﺮﻩ آره فک کنم بابام یه دونه داره واسه مدارک خودش :rolleyessmileyanim:

گولاخ من؟ تو چطور می تونی تا این وقت شب بیدار بمونی و به سوالا جواب بدی؟ هااااان؟ چطور؟ چطووووور؟؟ چون عصر دو ساعت خوابیدم[/SIZE]
02.gif

داری که قضیشو؟ نداری بگو تعریف کنم. یه کلیپه البته، کلیپ سروش رضایی. نه ندارم.چی هست؟

..............................

eeeeeeehsan

New member
خب من باید صبح زود بیدار شم کار دارم.
آبتین جون خداقوت، خیلی بیشتر شناختمت، کارت درسته، ایشالا همیشه موفق و شاد باشی. :rose:
یکی از خصوصیاتت رو که فهمیدم اینه که واسه خودت زندگی می کنی نه غیر! اینو خیلی خوشم اومد، دمت گرم.

finagle-2-life-thru-everyones-eyes.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abtin13

emmy

Member
به به سلام...آقا مدیر شما هم به جمع یاران سروش رضایی پیوستین؟؟؟خیلی خوبه کاراش....اون پدر وپسر کاهلم خوبه...
جای این کارا درستو بوخون....ارادتمندیم....

eeeeeeehsan

New member
خب صندلی داغ آبتین دوست خوبمون هم به پایان رسید.

آبتین جان، من به نیابت از خودم و بچه هایی که سعی کردند آتیشت بزنن ازت تشکر می کنم، ممنونم که قبول زحمت کردی و مهمون صندلی داغ شدی.
یه تشکر ویژه هم دارم از اینکه به سوالات با صداقت و حوصله تمام جواب دادی، کاملن واضح بود.. و امیدوارم هیچوقت این خصلت کپی برابر اصل بودنت تغییر نکنه.

این گل های زیبا تقدیم حضورت

flower-basket-17984-1680x1050.jpg

این جوجه هم رو بزن خون شه بره تو زبونت، حرف شه مث خاری بره تو چشم بدخواه مدخواهات

kebab03.jpg

مجری هم نداشتیم من ازش تشکر کنم،
واسه همین بازم من به نیابت از خودم که نمیدونم چرا اینقدر عاشق صندلی داغم
9.gif
از همه عزیزانی که زحمت کشیدند و تو این صندلی داغ شرکت کردند تشکر می کنم، باشد که روزی خودشون بشینن رو صندلی داغ آبتین آتیششون بزنه.

از خودم هم که زحمت پذیراییش رو کشیدم ممنونم :)

اختتامیه هم دیگه دست مدیر بانو رو می بوسه.

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
[

ممنون آبتین خسته نباشی دوست عزیز ..آورین آورین صداقتت خوب بید ولی اون قضیه رو مدیریت کن خخخ

انشالله همیشه موفق و سربلند باشی و به مقدار متنابهی از پول دست بیابی

مهسابانو مدیر و مجری توانمند صندلی داغ یک تشکر ویژه هم از شما بابت زحماتی که میکشی

آخرین ویرایش:

MAHSABANOO

New member
خوب این صندلی هم عمرش به پایان رسید

اقا آبتین ممنونم که قبول زحمت کردین و مهمان صندلی داغ شدین
ممنونم ازتون یه دنیا که به همه سوالات کاملا جواب دادین و هیچ کدوم از سوالات رو بی جواب نذاشتین(البته پیچش بود )

این گل زیبا تقدیم به شما
و به امید شناخت بیشتر خخخخخخخخخخخخخخ اخه مگه میشه کسی بانو رو نشناسه

b6awrqfi5uehn573qafx.jpg

این گلهایه زیبا هم تقدیم شما بزرگوارن و همه کسایی که هیزم اوردن برا صندلی

images

تا صندلی بعدی

یا علی ............

MAHSABANOO

New member
خخخ کی میگه مجری نداشتیم احسان شما که ماشالله هزار ماشالله خوب داری مجری گری میکنی :)))):black_eyed:

البته دیر رسیدین :)))

ممنون آبتین خسته نباشی دوست عزیز ..آورین آورین صداقتت خوب بید ولی اون قضیه رو مدیریت کن خخخ

انشالله همیشه موفق و سربلند باشی و به مقدار متنابهی از پول دست بیابی

مهسابانو مدیر و مجری توانمند صندلی داغ یک تشکر ویژه هم از شما بابت زحماتی که میکشی

ممنونم ناروین عزیزم خیلی لطف داری من عاشق گل لاله هستم و وقتی میبینم دوستام یادشونه کلی ذوق میکنم :thanks:

آتشین

Well-known member
لازم دیدم قبل از بسته شدن تاپیک بیام چندتا پز بدم
ضمنا ابتین شانس اوردی من نت نداشتم وگرنه با همکاری ناروین پوستتو میکندم خخخخ
پز پز
پز پز

آخرین ویرایش:

آتشین

Well-known member
با تشکر از احسان و ناری عخشم که اومد جلوی چشمم
و مهسا بانوی عزیز

N@RVIN

Well-known member
لازم دیدم قبل از بسته شدن تاپیک بیام چندتا پز بدم
ضمنا ابتین شانس اوردی من نت نداشتم وگرنه با همکاری ناروین پوستتو میکندم خخخخ
پز پز
پز پز

دقیقا شانس آورد که تو بحبوحه ی امتحانات من قرار گرفت و در نبود تو ینی یک وضی پیش می اومد که در وصف نگنجد ..پز پز

من هم به نوبه ی خودم تشکر می نمویم:25r30wi: ازت عشقم که بالاخره بعد چندین روز اومدی جلوی چشممم..پیش پوش:rolleyessmileyanim:

آتشین

Well-known member
ناری بیا طی عملیات انتحاری حمله کنیم به پیغام بازدید کنندگانش
باید تکلیفشو مشخص کنم خخخخ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا