اولویت شما کدام دانشگاه است؟

mama1391

New member
اولویت شما برای ارشد کدوم دانشگاه است؟ انتخاب اولتون ؟

zy zy

New member
مسلمه همه اولیشون تهرانه ، اگه خدا نصیبمون کنه !!!

مهيا

New member
]مشهد ولي نميدانم درصد هام براي قبولي بايد چه طوري باشه لطفا اگه ميدانيد راهنماييم كنيد

vet lab sciences

New member
ولی من برخلاف اکثریت که میگن تهران ، میگم هیچ چیز شهر خود آدم نمیشه.:smiliess (7):
با این که الآن تو یه شهر غریب و غریب کش هستم و دانشگاهش از دانشگاه شهر خودم سطحش بالاتره ولی دانشگاه شهر خودم رو با هر ضعف و قوتی که داره ترجیح میدم به هزارتا دانشگاه مثل تهران و... !

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: s861276

beremen

New member
سلام منم علوم آزمایشگاهی دامپزشکی هستم البته فارغ التحصیل شدم.شما کدام دانشگاه می خونید؟ ارشد وزارت علوم بیوشیمی بالینی شرکت کردید؟

miladddd

New member
سلام من دانشجو ارشدم براتو بگم برا انتخاب دانشگاه تهران ملاک نیس یادتون باشه تیپ دانشگاه مهمه در درجه اول اساتید دانشگاه تهران اینقد سرشون شلوغه که وقت برا ترم اولی ها یا کلا ارشدی ها ندارن پس منطقی فک کنید در درجه اول تیپ دانشگاه فقط مهمه

PMN

New member
به نظر من باید دید گروه اموزشی مورد نظر تو کدوم دانشگاه قویتره مثلا واسه ایمنی تهرانو مشهد و شیراز خوبه. البته شهر خود ادمم میتونه اولویت باشه! چون بالاخره اینجا ایرانه و همه جا تقریبا مثه هم میمونه!

obstetrician88

New member
دوست دارم
اول تهران
اصفهان
مشهد
شیراز
تبریز باشه........
البته هرکدومو بیارم راضی هستم و با توجه به اینکه شیراز به استان خودم نزدیکه بازم با توجه به اولویتش اگر بیارم راضیم ولی واقعا تلاش میکنم اگر تهران بیارم بخاطره پیشرفت هایی که میدونم در شهر بزرگ میشه بدست آورد خیلی خوب میشه ...بازم هرچی خدا بخاد و مصلحت بدونه راضیم به رضایش

cyavash

New member
دوستان خوبم لطفاً ابتدا گروه و استاد موبوطه را مد نظر داشته باشید. از تجربیات عینی دانشجویان و فارغ التحصیلان استفاده کنید..دانشگاهی را انتخاب کنید که گروه آموزشی و اساتید قوی داشته باشند..به این فکر کنید که تا پایان دکترا و بلکه بعد از آن ممکن است در آن شهر بمانید...موفق باشید

بالا