*انجمن از پشت عینک طنز*

TUMS

Well-known member
نخود سبز است دیگر
خودش را نخود هر اش میکند
نمیداند در اش نخود سبز نمی اندازند

خیلی باحال بود تو نباس مامایی میخوندی استعدادات داره تلف میشه
باید پری ی کم ازت یاد بگیره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pashmak

آتشین

Well-known member
خخخخ من یکی که نت ندارم
الانم خونه خواهرم بودم شانسی دیدم این پستو خخخخخخ

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

ba ba barghi

Well-known member
ووووووي هنو اين عكس ما داره روش بحث ميشه ....

عاغا ياد يه خاطره اي افتادم

نمي دونم يادتونه ا نه ..يه كارتوني بود زمان ما ميذاشت .....كلي ميوه بودن .....مثلا اقاي هويج , اقاي كلم ,خانم كلابي ..يه همجين جيزي بود ,درست يادم نمياد

بعد توي كوجه ما بازي ميكرديم , دخترا بسرا باهم :d..... هركدوم يه اسم داشتن.....هرجي فكر ميكنم اسم خودم جي بود يادم نمياد ..ولي اسم يكي از بسرا اقاي هويج بود ..... اسم كوجيكشو بلد نبودم , هميشه هر جا ميديمش ميكفتم جطوري اقاي هويج:دي

جند وقت بيش ديدمش تو كوجه , خيلي دلم ميخاست باهاش سلام و احوال برسي كنم ببينم جيكار ميكنه و اينا....ولي نميدونستم جي بايد صداش ميكردم ..خخخخخ...فاميلشم يادم نبود ....يعني ما هميشه فاميل مامانشو ميكفتيم جون معلم دبستان بود .... ولي خدايي اصلا تغيير نكرده بود همو طو هويج مونده بود

از بين همه ي بجه ها , فقط اسم اين يادم مونده ...اخه خيلي بانمك بود و آروم ...بعد خيلي هم باستوريريزه بود ...واسه همين بجه ها خيلي اذيتش ميكردن ..ريزه ميزه هم بود ....ولي من خيلي هواشو داشتم ,هميشه تو كروه خودم بود :p

آخ آخ يادش بخير...

arezoo90

New member
ترشی؟

خودشم فلفل قرمز:65d6a5d6s:
بعلههههه میدونید که دوستان ترشی فلفل خیلی مفیده خصوصا وقتی تند باشه اصلا شفاس خخخخخخخ منتها هرکسی این ترشی را نمیپسندد زیرا که جرات میطلبد:whistle:

فلفل قرمز ارامبخش و مسكن است . مثلا گرد فلفل قرمز را براحتی می توان روی زخمهای باز یا كهنه گذارد و بسیار شفا بخش است و هیچ گونه تحریكی نمیکند اگر مقدار ۲۰ – ۱۰ قطره سوس فلفل قرمز تند را در یك گیلاس آب ریخته و هر روز بخورند ویا ۳ بار در هفته غذای تند یا فلفل قرمز بخورند مجاری تنفسی بدن را از احتقان رهامی سازد ، از برونشیت مزمن پیش گیری می كند و سرماخوردگی و برونشیت را ارام می بخشد . خوردن دو قاشق قهوه خوری از گرد فلفل قرمز مكزیكی مكانیسم حل كردن لخته خون در بدن را تحریك و فعال میكند . و انسان را در مقابل حمله های قلبی و سنكوپ حفظ می نماید .
این تازه یه چشمه اش از خواصشه خخخخخخخخخخخخ /:
مکس دلم میخواهد لهت کنم منتها دارم آبروداری میکنم...
اخ من کجام شبیه ترشیههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟:mad_majidonline::p7977cujr38iyymsu8:

ZOT

New member
ههههه خیلی هم خوب! فقط میخوام کل صفحه اسم من باشه حرفی نداشتم که!

maxin

Well-known member
میدونین فرق شما با ماه چیه ؟
JC_cupidgirl.gif

air_kiss.gif
روز30تاش جمع شه ماه میشه ولی شما همین جوری ماااااهید . به به:(40):
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ببین واسه یه لایک آدمو مجبور به چه دروغایی که نمی کنن.قزمیتااا,تازه نفصشونم مث کرکس استخوان خوارن |:

آخرین ویرایش:

cheshmak

New member
شما یادتون نمیاد یه زمانی cheshmak از 24 ساعت شبانه روز 25 ساعتشو اینجا بود.....اما الان کلی فکر کرده تا پسوردش یادش اومده..... ):

pashmak

New member
چی نسبتی دارید عایا؟!!!!!
همینه دیگه انشات ضعیفه

نخود سبزم خودتی (بچه ها کمک کنید یه اسم برای پشمک بزارم )

خخخخ خو خلاقیت نذاری حق داری اخه نخودها ندارن
مکسین بیا کمکش کن
بیا که پر اسپم شد تاپیک محبوبت

maxin

Well-known member
خوب دوستان اشاره میکنن یه خبر محرمانه از سازمان سنجش و آموزش پزشکی اومده.
.
.
.
.

.
.
اولی ها دومی ها سومی ها چهارمی ها !
آیا میدانید رتبه های تک رقمی کنکورارشد از بازدید کننده های پر و پا قرص انجمن از پشت عینک طنز بوده اند؟
همیشه تو اینتاپیک لایک وامتیاز میدادند؟؟؟؟؟
برای موفقیت در کنکور ارشد از همین امروز شروع کنید !:smiliess (4):

آخرین ویرایش:

The Guy

Well-known member
ووووووي هنو اين عكس ما داره روش بحث ميشه ....

عاغا ياد يه خاطره اي افتادم

نمي دونم يادتونه ا نه ..يه كارتوني بود زمان ما ميذاشت .....كلي ميوه بودن .....مثلا اقاي هويج , اقاي كلم ,خانم كلابي ..يه همجين جيزي بود ,درست يادم نمياد

بعد توي كوجه ما بازي ميكرديم , دخترا بسرا باهم :d..... هركدوم يه اسم داشتن.....هرجي فكر ميكنم اسم خودم جي بود يادم نمياد ..ولي اسم يكي از بسرا اقاي هويج بود ..... اسم كوجيكشو بلد نبودم , هميشه هر جا ميديمش ميكفتم جطوري اقاي هويج:دي

جند وقت بيش ديدمش تو كوجه , خيلي دلم ميخاست باهاش سلام و احوال برسي كنم ببينم جيكار ميكنه و اينا....ولي نميدونستم جي بايد صداش ميكردم ..خخخخخ...فاميلشم يادم نبود ....يعني ما هميشه فاميل مامانشو ميكفتيم جون معلم دبستان بود .... ولي خدايي اصلا تغيير نكرده بود همو طو هويج مونده بود

از بين همه ي بجه ها , فقط اسم اين يادم مونده ...اخه خيلي بانمك بود و آروم ...بعد خيلي هم باستوريريزه بود ...واسه همين بجه ها خيلي اذيتش ميكردن ..ريزه ميزه هم بود ....ولي من خيلي هواشو داشتم ,هميشه تو كروه خودم بود [emoji14]

آخ آخ يادش بخير...
اسم کارتون: شهر آجیلی ها
معمولا اونایی که بچگی خیلی باهم رفیق بودیم، در سنین بزرگی عجیب خودشونو میگیرن. مطمئن باش اون خودشو میزد به نشناختن.
کار عاقلانه ای کردی که صداش نکردی "هویج". عاقبت خوبی نداشت.

بالا