*انجمن از پشت عینک طنز*

zErOOn3

Well-known member
یبار زیور و زیرو داشتن تو خیابونای اسپانیا راه می رفتن ک می خورن ب زورو
زوروب زیور و زیرو میگه کجا دارید میرید زیرو ب زورو میگه زیور گفته دوست داریم بریم ستایی من زیرو و زورو یه عسک دسه جمعی بندازیم تازع شنیدیم زورو زورش زیاده زورو هم یه زیرانداز پر زیره سنگینو جلو زیرو وزیور زیرو رو میکنه ک زورشو ب زیرو وزیور نشون بدع .
هیچی دیگه زیرو وزیور و زورو ستایی کنار هم یه عسک تکی گرفتن ک الان زیرو میذاره براتون������
گمونم سر راهشونم یسر زدن به نوتروفیلشو آنتی نوتروفیل های فیل نوتر
:sarma::tonguesmiley:

maxin

Well-known member
عاقا من بعد از سالها تلاش بی وقفه و عرق جبین ریختن و ازینا به علت متروک شدن انجمن پی بردم!:thumbsdownsmileyani
علتش دماغ عمل کردن کاربرای سایته!!
قبلا ک همه دماغ فابریک بودن اوضاع جوی انجمن طبیعی بود مثلا تابستونا دماغاشون سایه مینداخت روی انجمن یا زمستونا و پاییز ابرهای در حال گذر گیر میکردن ب دماغای اینا و متوقف می شدن و باعث بارش می شدن
ولی حالا با عمل کردن دماغاشون همه ارتفاعات و ناهمواریای انجمن رو از بین بردن و مثل بیابون صاف شده و خشک و برهوت شده!
:motat:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

کرهانی

New member
عاقا من بعد از سالها تلاش بی وقفه و عرق جبین ریختن و ازینا به علت متروک شدن انجمن پی بردم!:thumbsdownsmileyani
قبلا ک همه دماغ فابریک بودن اوضاع جوی انجمن طبیعی بود مثلا تابستونا دماغاشون سایه مینداخت روی انجمن یا زمستونا و پاییز ابرهای در حال گذر گیر میکردن ب دماغای اینا و متوقف می شدن و باعث بارش می شدن
ولی حالا با عمل کردن دماغاشون همه ارتفاعات و ناهمواریای انجمن رو از بین بردن و مثل بیابون صاف شده و خشک و برهوت شده!
:motat:

:65d6a5d6s::65d6a5d6s:

کرهانی

New member
ولی حالا با عمل کردن دماغاشون همه ارتفاعات و ناهمواریای انجمن رو از بین بردن و مثل بیابون صاف شده و خشک و برهوت شده!motat:

:65d6a5d6s::65d6a5d6s:

maxin

Well-known member
ولی انصافا قبول دارین پشمک انجمنمون , جواد خیابانی دختراست به نوعی:black_eyed:

maxin

Well-known member
مکس میره حج زیارت میرسه پیش خونه خدا:
maxin:خدایاع تو رو خدا یه چندتا تریلی پول برسون دهنمون سرویس شد تو این دنیا
در این حین جبرعیل نازل شد و فرمود: باشع ولی بشرطی که دیگه کاری به کار پشمک بیچاره نداشته باشی
:smiliess (4):
maxin: باشه حله فقط یجوری پول بدین ک کرایه رفت و برگشتمم یر ب یر شه!
:smilies-azardl (113
در این حین یهو پشمکم که از قضا رفته بود حج از راه رسید و پرسید: مکث مودوین بلقه طفر کمدور (ینی :مکس میدونی قبله کدوم طرفه؟):sarma:
maxin: خدایاع دیگه خاطره که میتونم ازش تعریف کنم ها؟:smiliess (11):

maxin

Well-known member
این مطلب واقعیت داره (از اعترافات تلگرامه)
زیرو رفته بوده عروسی یجا بعد (دقیقا یادم نیست) دی جی شون خراب میشه :wacsmiley: و اون دم و دستگاه سور و ساز می مونه بدون دی جی .
بعد زیرو میره میشینه پشت دم دستگاه موزیک و میشه دی جی مجلس اره و کلی ام با خوانندگی و حرکات موزون و تیپش اونجا دخدر می کشه توی مجلس ( اگه زیور بدونه دهنت سرویسه)
فک کن اونجا میخونده :
ناز وکن ناز وکن ناز یور ناز یور
با دلیوم قهر بید ur شنگول
تا ببوسم ur nope
وقتی خاب Oom ur

zErOOn3

Well-known member
این مطلب واقعیت داره (از اعترافات تلگرامه)
زیرو رفته بوده عروسی یجا بعد (دقیقا یادم نیست) دی جی شون خراب میشه :wacsmiley: و اون دم و دستگاه سور و ساز می مونه بدون دی جی .
بعد زیرو میره میشینه پشت دم دستگاه موزیک و میشه دی جی مجلس اره و کلی ام با خوانندگی و حرکات موزون و تیپش اونجا دخدر می کشه توی مجلس ( اگه زیور بدونه دهنت سرویسه)
فک کن اونجا میخونده :
ناز وکن ناز وکن ناز یور ناز یور
با دلیوم قهر بید ur شنگول
تا ببوسم ur nope
وقتی خاب Oom ur
:smiliess (12)::smiliess (11)::a2d3:

maxin

Well-known member
یه موردی ک در مورد پشمک نمی دونستید اینع: اصن جغرافیا و موقعیت توی ذهن پشمک تعریف نشده .»مثلا اینه نمونه مکالمه تلگرامو ببینید:
پشمک: مکس تلوزیون شما شبکه افریقای جنوبی رو میگیره؟
مکس: :5: نه چرا؟
پشمک: آخه دوستم شهرستان سرخس زندگی می کنن. نزدیک مرزن تلوزیونشون کانالای گینه بی صاحابو میگیره
مکس: خو پشمک ما اصن مرز نیستیم:1dco2x0p1lilzhfpg1t
پشمک: عع مگه ملایر تو استان یزد نیست ک چبیده به مرز افریقای جنوبی؟
مکس ::j58r36j3gcr4suxymup
پشمک: فیلم بازی نکن یره می دونم دیگه شما یزدیا ترک هستید دیگه لب مرز
مکس: /:
----------------------------------------------------------------------------------
حالا باور نمی کنید الان می بینید میاد زیر این پست من می نویسه: خخخخخخ بترکی مکس من نمی دونم جغرافیا چیه یره شما سرخ پوستین توی استان شرقی خوزستانید

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
ولی ما اون زمان باختیم ک بابا پنجعلی:riz277: رفت مشهد و ما نتونستیم این پشمکو بندازیم بهش

maxin

Well-known member
شما وقتی یه چیزی رو کامل یاد گرفتی .که بتونی به پشمک هم درسش بدی!
(مکس میلیانوس کبیر)

بالا