انجمن از نگاه نقاشی

mexin

Well-known member
اینم از کرهانی .....خوب در اومد مشاشالله ..تو عکس آواتارش زیادی آرایش کرده دیگه ...بعله ..:whistle:

cdb0-kor.jpg

- - - Updated - - -

اینم از کرهانی .....خوب در اومد مشاشالله ..تو عکس آواتارش زیادی آرایش کرده دیگه ...بعله ..:whistle:

cdb0-kor.jpg

mexin

Well-known member
مکسین همه رو سن دار میکشه ولی خداروشکر من تو تابلوی هنری مکسین هم خوب موندم!:25r30wi:

توجه بنمایید که داریم با موس این آثار هنری رو خلق میکنیم واسه این ملت انجمنی ...شوخی که نیست ..بعله..:motat:

- - - Updated - - -

مکسین همه رو سن دار میکشه ولی خداروشکر من تو تابلوی هنری مکسین هم خوب موندم!:25r30wi:

توجه بنمایید که داریم با موس این آثار هنری رو خلق میکنیم واسه این ملت انجمنی ...شوخی که نیست ..بعله..:motat:

کرهانی

New member
اینم از کرهانی .....خوب در اومد مشاشالله ..تو عکس آواتارش زیادی آرایش کرده دیگه ...بعله ..

cdb0-kor.jpg
بسی زشت:65d6a5d6s:
من از هر زاویه ای نیگاه میکنم اینقد زشت نمیشه...:65d6a5d6s:
لااقل ابروهامو تا به تا نمی کشیدی:65d6a5d6s:
سولاربه پیروز شد

PSyChoO

New member
سلام بچه ها یه گپ جدی توی یه تاپیک طنز دارم
توی این مدت که عضوانجمن شدم سعی کردم توی تاپیکای مختلف باشم اما موی توی تاپیکهای پرطرفدار و معمولا طنز فضا طوری بود که احساس کردم جای من اینجا نیست و اینجا اومدم پستها رو بخونم و نهایتش چندتاشونو لایک کنم برم و پست نذارم شاید این حس رو خیلی های دیگه هم دارن
وقتی تاپیکها فقط کاربرهای خاصی رومخاطب قرار میدن فضای تاپیک انحصاری میشه
بهترنیست تاپیکهای پرطرفدارمون که اصولا تاپیکهای طنز هستن طوری باشن که همه کاربرها روجذب کنند نه 10_15 تا کاربرخاص که اصولا قدیمی ترهستن و به واسطه کنش هایی که دریافت کردن فعال ترشدن؟؟ میخام بگم بهتره کاری کنیم که بچه های تازه وارد و کمتر قدیمی توی جو انجمن احساس راحتی بیشتری کنند و خودشون رو از تاپیکهای مربوط به رشته بکشونند سمت تاپیکهای عمومی.
امیدوارم تونسته باشم منظورمو رسونده باشم و کسی رو ناراحت نکرده باشم

کلا فضای انجمن تاپیک هاش و مخصوصا چت باکسش خیلی خیلی انحصاریه. من حدود دو هفته س عضوم و هرروز چت باکس سر میزنم . آدم شلوغ و شوخی هم هستم ولی اینجا واقعن جو سنگین و کاملا انحصاریه جوری که حتی گاهی یه نفر پیدا نمیشه جواب سلام آدمو بده. البته من جو علمی انجمنو ، تنوع رشته ها و پستهای مفیدشو روابط دووستانه بچه ها باهم رو دوست داشتم و مخصوصا جو علمی بسیار قویشو وجود هم رشته ای های خودمو و تصمیم گرفتم صرفا به همون جنبه ش بپردازم. انتقادمم به شخص خاصی نیست ، چیزی بود ک واقعا محسوسه و امیدوارم کسی از دوستان ناراحت نشه.:rose:

I can

New member
سلام دوستان.خیلی تاپیک جالبیه و کلی خندیدم.
کلا یا بهتره بگم اصلا به تاپیکای سرگرمی و طنز سری نمی زدم اما عنوان تاپیک برام جالب بود و یه سرکی کشیدم.
و یه حرفی هم با دوستانی دارم که گلایه کردن در مورد فضای انحصاری برخی قسمت های انجمن.
ببینین اینجا یک فضای مجازی هست با اسامی کاربری گوناگون و تنها دلیل ایجاد اینگونه فضاهای دوستانه و صمیمی حضور زیاد اون کاربران و گفتگو تبادل نظر باهم هست.وقتی توی تاپیک های مختلف به گونه ای پایه ثابت انجمن بشین اسم کاربریتون برای کاربرای دیگه القا کننده دوست و اشنایی هست که براش یک شخصیت در نظر گرفته و این امر رفته رفته باعث صمیمیت بیشتر می شه اما اگه همون کاربر یه اکانت دیگه ای بسازه ، خود فرد عوض نشده اما بخاطر نااشنا بودن اسم کاربریش دیگه دوستان سابق باهاش به همون صورت قبل رفتار نخواهند کرد.پس شما هم اگه دوست دارین توی این فضای مجازی دوستان صمیمی توی هر بخش داشته باشین این فقط مستلزم حضور خودتونه و ربطی به تحویل گرفتن یا نگرفتن بقیه اکانت ها نداره.واقعا نمی شه هر کابری که فقط یکبار اومده رو بخاطر سپرد و نسبت بهش احساس اشنایی و دوستی کرد.
اومیدوارم منظورم رو متوجه شده باشین.
موفق و شاد باشین.

mexin

Well-known member
کلا فضای انجمن تاپیک هاش و مخصوصا چت باکسش خیلی خیلی انحصاریه. من حدود دو هفته س عضوم و هرروز چت باکس سر میزنم . آدم شلوغ و شوخی هم هستم ولی اینجا واقعن جو سنگین و کاملا انحصاریه جوری که حتی گاهی یه نفر پیدا نمیشه جواب سلام آدمو بده. البته من جو علمی انجمنو ، تنوع رشته ها و پستهای مفیدشو روابط دووستانه بچه ها باهم رو دوست داشتم و مخصوصا جو علمی بسیار قویشو وجود هم رشته ای های خودمو و تصمیم گرفتم صرفا به همون جنبه ش بپردازم. انتقادمم به شخص خاصی نیست ، چیزی بود ک واقعا محسوسه و امیدوارم کسی از دوستان ناراحت نشه.:rose:

این همه آدم باحال و شوخ هست دوست عزیز ..نمونه ترینش خودم میباشم ..بعله ....:motat:..منم زیاد چت باکس نمیرم ولی درکل هستیم اینجاها...

mexin

Well-known member
بسی زشت:65d
من از هر زاویه ای نیگاه میکنم اینقد زشت نمیشه...:6
لااقل ابروهامو تا به تا نمی کشیدی:65d6a5d6s:
سولاربه پیروز شد

رنگ قلمو تقریبا میخواستم ابروهات رو بکشم تموم شد دیگه متاسفانه همون جا ...:tonguesmiley: سولاربه با خودکار کشیده من با موس کشیدم ..تفاوت را احساس نمایید :motat:دیگه:motat:

mahsa.

New member
آفـــــــــــــــــــــــــــــــــــرین
احسنت نوتر
افتخارمیکنم به همچین هم زبان خلاقی شرمنده امتیازات امروزم تموم شده
نوتر کسی که تا حالا من یک کلمه غیبت ازش نشنیدم
بسیار مسیولیت پذیر که سرحرفش وایمیسته
و بسیار خلاق و هنرمند.
:riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

saya1370

New member
خیلی جالب بود...آفرین بابا خ ل ا ق ی ت....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

z.bio

New member
آقای نوتر پیکاسو شما که انقدر هنرمندید منم دیدید میشه خواهش کنم یک تصویر هم از من بکشید؟
واقعا مشتاقم ببینم چه شکلی میشم

نوتر

New member
آفـــــــــــــــــــــــــــــــــــرین
احسنت نوتر
افتخارمیکنم به همچین هم زبان خلاقی شرمنده امتیازات امروزم تموم شده
نوتر کسی که تا حالا من یک کلمه غیبت ازش نشنیدم
بسیار مسیولیت پذیر که سرحرفش وایمیسته
و بسیار خلاق و هنرمند.
:riz304:

:riz304::riz304:

خیلی خیلی به من لطف داری مهسا. یاشا