انتخاب برترین کاربر سایت( مرحله نهایی یا خیر؟؟)

نوتر

New member
مرحله اول انتخاب برترین کاربر سایت تموم شد . با توجه به اینکه بعضی دوستای خوبم گفتن مدیران و کاربران رو جدا کنیم منم با احترام به نظر این افراد نتایج رو به دو بخش مدیران و کاربران تفکیک کردم.
اما مسئله دوم اینه که در بخش دوم بدلیل اینکه اسم 3 نفر تو لیست قرار میگیره و احتمال اینکه حس رقابتی تو انجمن بوجود بیاد با اجازه همتون مرحله دوم رو برگزار نمیکنیم و 3 نفر برتر رو به عنوان نفرات برتر مشترکا اعلام میکنیم.

اما نتایج نظر سنجی بدین صورت بود.در بین کاربرا
آوا خانم: 15
مکسین: 9
میدوایف آشل: 8
مهنام و نوتر: 7
ایمنو و مهنا: 6
مهسا و بابا برقی :4
ps2020 و رضا - ان: 3
تک خال،شیطونک، مهرشاد، نجما، گلچین و ناویک: 2
تارا، سارا، آرام، آرتمیس، ایران خانم، بیوستا، نیلو، mf 2009، مهسا بانو، abiabi، یاسمن، مامایی 86، میخک، نوتگیرل، rawy، دریا، عسل 92، k.b، بی بی تی،سیاوش، شادی، رها، NR1، محسن 68: 1 رای

در بخش مدیران
mj1919: 16
am-ml: 9
نگار: 3
واریا: 2
a-67: 1

در جمع بندی مدیران و کاربران( رتبه های 1 تا 6)

mj1919: 16
آوا خانم: 15
am-ml: 9 و مکسین
میدوایف آشل: 8
مهنام و نوتر: 7
ایمنو و مهنا: 6

بدین ترتیب mj1919، Awwa، am-ml، maxin به عنوان کاربران برتر سایت انتخاب میشن.

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
از همه دوستانی که لطف کردند و بنده حقیر رو لایق این خوشحالی دونستندو اسم من رو در لیست انتخابی خودشون مطرح کردند تشکر میکنم و امیدوارم که همیشه موفق و موید باشند.

thank-you-002.gif

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
منم به نوبه ی خودم ممنونم از کسایی به من لطف داشتند.
و همچنین از کسایی که در نظر سنجی شرکت کردند
و حتی بعضی دوستام که بخاطر بعضی مسائل شرکت نکردند
مرسی از همتون

kasraa

New member
برادر من تو رای گیری نبودم کی بود چرا اطلاع رسانی نمی کنی .

:mad_majidonline:

بی بی تی داداشم همش یه رای آورده فکر کنم رای خودش بوده من هم یه رای میدم بشه 2 تا :sad:

mj1919

New member
سلام بر نوتر قهرمان و همه ی دوستان
الان که این تاپیک رو ایجاد کردید، من رفتم دنبال اون تاپیک قبلی که ببینم داستان چیه، و این لیست قضیه اش چی بوده!
توی تاپیک قبلی هم نظرات دوستان رو خوندم، و متاسفانه نتونستم، لایک کنم، چرا که اگه بعضی پستها رو لایک می کردم، حمل بر خودستایی بود، و بعضی رو هم اگه لایک می کردم، می دیدم، که در برابر لطف دوستان پاسخ کمیه،
به این خاطر از شما، نوتر عزیز و همه ی دوستان، تشکر می کنم،

با اینکه این دست تاپیکها و برنامه ها، دلگرم کننده است، و جو صمیمیت رو در بین دوستان تقویت می کنه، ولی ایرداتی هم داره،
مثلا، چرا اسم سه نفر، خوب اینجوری خیلی از دوستان نمی تونند نظر بدن، و از بین خیل کثیر دوستان فقط 3 نفر رو انتخاب کنند. و دیگر اینکه بهتر بود بر حسب موضوع دسته بندی می کردید، مثلا من شاید، در زمینه ی رشته ی خودم، به دوستان علاقه مند کمک کنم و از این کمک کردن هم خسته نشم، و خوب می دونم که در بسیاری از تاپیکها حرفی برای گفتن ندارم، و در بعضی جاها، منفور،
این دسته بندی بر حسب موضوع می تونه اینجوری باشه:
1- نام شاعرانه ترین کاربر ها:
2- نام محبوب ترین کاربر ها:
3- نام علمی ترین کاربرها:....
.
.
.
بدون محدودیت در تعداد.

در کل بازم از همه ی دوستان تشکر می کنم، که بنده و سایر دوستان رو لایق انتخاب دونستید،:heart:

نوتر

New member
سلام بر نوتر قهرمان و همه ی دوستان
الان که این تاپیک رو ایجاد کردید، من رفتم دنبال اون تاپیک قبلی که ببینم داستان چیه، و این لیست قضیه اش چی بوده!
توی تاپیک قبلی هم نظرات دوستان رو خوندم، و متاسفانه نتونستم، لایک کنم، چرا که اگه بعضی پستها رو لایک می کردم، حمل بر خودستایی بود، و بعضی رو هم اگه لایک می کردم، می دیدم، که در برابر لطف دوستان پاسخ کمیه،
به این خاطر از شما، نوتر عزیز و همه ی دوستان، تشکر می کنم،

با اینکه این دست تاپیکها و برنامه ها، دلگرم کننده است، و جو صمیمیت رو در بین دوستان تقویت می کنه، ولی ایرداتی هم داره،
مثلا، چرا اسم سه نفر، خوب اینجوری خیلی از دوستان نمی تونند نظر بدن، و از بین خیل کثیر دوستان فقط 3 نفر رو انتخاب کنند. و دیگر اینکه بهتر بود بر حسب موضوع دسته بندی می کردید، مثلا من شاید، در زمینه ی رشته ی خودم، به دوستان علاقه مند کمک کنم و از این کمک کردن هم خسته نشم، و خوب می دونم که در بسیاری از تاپیکها حرفی برای گفتن ندارم، و در بعضی جاها، منفور،
این دسته بندی بر حسب موضوع می تونه اینجوری باشه:
1- نام شاعرانه ترین کاربر ها:
2- نام محبوب ترین کاربر ها:
3- نام علمی ترین کاربرها:....
.
.
.
بدون محدودیت در تعداد.

در کل بازم از همه ی دوستان تشکر می کنم، که بنده و سایر دوستان رو لایق انتخاب دونستید،:heart:

آخه میدونید دکتر جان قرار بود از اول یه نفر، نفر نهایی انتخاب بشه. بعد برای انتخاب این یه نفر نهایی قرار شد سه نفر ابتدا فیلتر بش. چون قرار بود سه نفر بیاد بالا ما هم مجبور بودیم سه نفر رو حق انتخاب بذاریم.
راسیتش برترین کاربر کاربری بود که از همه نظر برتر باشه. ولی بله شما و بقیه دوستان راست میگین. میشه گفت هر کدوم از افراد به خاطر نقطه قوت خاص خودشون انتخاب شدن
مثلا شما با تاپیکاتون
اوا خانم با ختم قرانشون
مکسین با تاپیکای طنزش
لیلا خانم با پستای مادرانه و نصیحت دارشون که خیلی هم دوست داشتنیه
در هر صورت ممنونم که شما فک میکنید سرگرم کنندس. منم قصد و هدفم همین بود. و برای اینکه بیش از این رقابتی نشه مرحله دوم رو برگزار نکردم.

در هر صورت از شما و بقیه سپاسگزارم.

AWWA

New member
سلام

خیلی ممنونم از کسایی که من و بقیه دوستان رو مورد لطف قرار دادن .....خودم بهتر از هرکسی میدونم که اگه تاپیک ختم قرآن نبود من احتمالا حتی یک رای هم نمی آوردم..... همه اینا رو مدیون قرآن و دوستای مهربونم هستم

راستش منم دقیقا مثل آقا مجتبی حتی نتونستم لایک کنم....واقعا خجالت میکشیدم. چند بار خواستم تو یه پست از بچه ها تشکر کنم ولی هرکاری کردم دستم به نوشتن نرفت......واقعا با مهربونیشون شرمندم کردن

خود من اصلا نتونستم بین دوستام سه نفرو انتخاب کنم و بنویسم چون هرکدوم تو یه صفت خاصی بهترین بودن و انتخاب از بینشون سخت بود.......آقای نوتر ازشمام تشکر ویژه دارم

به هرحال از نگاه من همه بهترین هستن....تقدیم به بهترینها

BBT

New member
منم بهتون تبریک میگم
همه بچه های انجمن بچه های گلی اند

eco.bio

New member
منم خبر نداشتم. تبریک میگم.:smiliess (8): در ضمن همه بچه های این سایت گل هستن:28:

نوتر

New member
ببخشید دوستانی که گلایه میکنن بی خبر بودند و من اطلاع رسانی نکردم. حدود یه هفته تاپیک انتخاب برترین کاربر سایت ( مرحله مقدماتی ) برقرار بود. همیشه هم اون بالاها بود تقریبا

TUMS

Well-known member

از دوستانی که ب من لطف داشتن ممنونم .... . :riz30riz304::riz304::riz304::riz304::4:

TUMS

Well-known member
Flowers (43) - Copy.JPG

اینم واسه نوتر و همه دوستانی که در نظرسنجی شرکت کردن

بالا