انتخاب برترین کاربر سایت(مرحله مقدماتی)

BBT

New member
شیطونک و am-l
به خاطر نظرات منطقی شون که از سر تجربه و مشورت میدن که همیشه استفاده میکنم
اوا
اشل
مهانا
بابا برفی

mohana

Well-known member
سلام...
نمیتونم فقط سه نفر و انتخاب کنم...چون این جا تنها فرومی هست که بیشتر کاربراش فوق العاده خوبن و بودن در کنار همچین دوستان مهربونی احساس خوبی بهم میده...

mahsa.

New member
سلام...
نمیتونم فقط سه نفر و انتخاب کنم...چون این جا تنها فرومی هست که بیشتر کاربراش فوق العاده خوبن و بودن در کنار همچین دوستان مهربونی احساس خوبی بهم میده...

مهنای گلم منم به همین خاطر شرکت نکردم
دوست ندارم بخاطر انتخاب 3

تا ازدوستام دل بقیه رو بشکنم خیلی رتبه های نزدیک و مشابهی دارن دوستام تو انجمن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

نوتر

New member
مهنای گلم منم به همین خاطر شرکت نکردم
دوست ندارم بخاطر انتخاب 3

تا ازدوستام دل بقیه رو بشکنم خیلی رتبه های نزدیک و مشابهی دارن دوستام تو انجمن

سلام...

دوستای خوب من قرار نیست با دادن لقب برترین به یکی دل بقیه بشکنه.
ما داریم برترین رو انتخاب میکنیم. این یعنی میخواییم بفهمیم در بین همه ی این کاربرا که برتر هستن چه کسی برترین هست.
قطعا اینجا بهترین و پاکترین فضای مجازی هست که من خودم به شخصه دیدم برای همین همچین سرگرمی هایی رو میشه راحت راه انداخت. چون همه ی کاربرای اینجا مثل دنیای واقعی رفتار میکنن و همیشه دوستدار همدیگه هستند.
بنابراین من و تمامی اون افرادی که نظر دادند و در ادامه هم نظر خواهند داد قصدشون شکستن دل بقیه نیست. قطعا در انتخاب من و بقیه افرادی بودند که میتونستند تو لیست قرار بگیرند.مثلا اگر من خودم میخواستم احساسی انتخاب کنم باید میگفتم نگار 91، کتاب سبز، و نوتگیرلو بهناز و ...! اما من ترجیح میدم اونی که از نظر من تو سایت علاوه از یکسری خصوصیات خوبی که بقیه دارند یسری خصوصیات خوب اضافه تر داشته باشه رو انتخاب کنم. پس ما خوبا رو انتخاب نمیکنیم خوبترین ها رو انتخاب میکنیم. و گرنه اگه قرار بود بگیم کی خوبه که باید بگیم هر 10000 نفر عضو سایت خوبن.

MAHSABANOO

New member
آرام:thanks:
مهرشاد :4d564ad6:
مهنام
%2840%29.gif

k-b

New member
نگار جون و بابابرقی و آقای ایمونو
دکتر نوری هم خوبه ها خداییش سرگرم میشیم!!!:whistle:

karshenasgh

New member
همه خوبن خداییش... هر کی بد باشه آخرش مجبور میشه از جمع کاربرای این سایت بره بیرون.....:smilies:

اما چون میخوایین یکی رو انتخاب کنین، من این سه نفر رو که از قدیمی های سایت هستن رو نام می برم:
1) admin
2) Artmis.a
3) iran khanom

:smiliess (8):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Artmis.a

bakhshi

New member
:bunnyearsmiley:

1:

biosta

2:
mehrshad

va noter

ham az nazare darsi be bache ha komak mikonan

man 3 mahe tu in sitam
bebakhshid az bagheye bache ha ziyad etela nadaram

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

bakhshi

New member
:bunnyearsmiley:

1:

biosta

2:
mehrshad

va noter

ham az nazare darsi be bache ha komak mikonan

man 3 mahe tu in sitam
bebakhshid az bagheye bache ha ziyad etela nadaram

s.ahang

New member
1)mv.ashel.............. mj1919:riz304:
2)mexin..............نوتر:riz304:
3)bababarghi..........شیطونک
:riz304:

nutgirl92

New member
منم نظرمو میگم:
من که کلا اینجا بیشتر شخصیت ها رو با نوشته هاشون میشناسم ... اونایی که خیلی خوشم اومد :

یاسمن ... واقعاااا دوست داشتنی و تکرار نشدنی ترین دوستم !
PS2020 ... شبیه به یک حس خوبه !
ادمین ... :thumbsupsmileyanim:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ps2020

نوتر

New member
ببخشید انتخاب برترین کاربره. ادمین خان که رئیسن کاربر نیستن

nutgirl92

New member
منم نظرمو میگم:
من که کلا اینجا بیشتر شخصیت ها رو با نوشته هاشون میشناسم ... اونایی که خیلی خوشم اومد :

یاسمن ... واقعاااا دوست داشتنی و تکرار نشدنی ترین دوستم !
PS2020 ... شبیه به یک حس خوبه !
ادمین ... :thumbsupsmileyanim:

به جای ادمین:
مکسین رو انتخاب میکنم ... چون خیلیییی تاپیک هاش رو دوست میدارممممممممممممم .... همش به من میگه: سوختی برو بیرون =))))))))))))

mehran35

New member
با تشکر از داداش نوتر وبا اجازه از محضر جناب ادمین ( که ای فدای تو همه بزهای من) باید عرض کنم با اینکه من به هرکی رای میدم انتخاب نمیشه ولی نظرمو میگم!
من فقط اسم یه نفرو میارم که بی حاشیه ترین کاربره سایته و واقعا نمیدونم چیکار کرده که اینقدر محبوبه البته شناختمش که میگم اونم :

Reza.n

بالا