امکان انجام طرح همزمان با گذراندن ارشد

mk.unknown

New member
من رفتم از وزارت بهداشت آمارشو گرفتم. طرح اجباری مربوط به قسمت تامین نیروی انسانی وزارت بهداشته و ارشد هم مربوط به آموزش وزارت بهداشته که با همدیگه هیچ هماهنگی ای ندارن. هر دوشون مدعی هستن که باید تمام وقت در اختیار دانشگاه یا بیمارستان باشید. برای گذروندن همزمان طرح و خوندن ارشد تنها یک راه وجود داره و نیاز به پنهان کاری هم نیست : اول برای طرح ثبت نام میکنید ، بعد اسمتون یه بیمارستان و یه بخشی در میاد. بعد میرید پیش سرپرستار یا مسئول او بخشی که قراره درش کار کنید و میگید که دانشجو هستید. اگه او مسئول قبول کنه که شیفتهای شما رو جوری تنظیم کنه که به درستون لطمه وارد نشه میتونید بدون مشکل هم تحصیل کنید هم کار. اما اگر قبول نکنه تنها راهتون انصراف از ادامه طرح و به دنبال اون محرومیت یک ساله از گذروندن طرحه.
ولی نصیحتی که به دوستان میتونم بکنم اینه که اگر ارشد قبول شدید به هیچ وجه به فکر کار تمام وقت نباشید که به هیچ کدوم از دو جا نمیرسید و هیچ بهره ای از دوران تحصیلات تکمیلی خودتون نمیبرید و مدام باید آخر ترم دنبال نمره قبولی و رفع و رجوع غیبت های بیش از حدتون باشید

yassii

New member
سلام بچه ها.. من ارشد بیوتک پزشکی ام ترم 3
من همزمان از اواخر ترم 1 رفتم طرح بیمارستان هم قبول کرد..ولی یه بدبختییییی کشیدم:smiliess (2):...اصلا کلاسای ارشد برنامه نداره که!!!به درسم نرسیدم که هیچ از نظر بدنی خیلیی ضعیف شدم:1dco2x0p1lilzhfpg1t...بچه ها بهم گفتن که نمیتونی برسی نرو طرح ولی من گفتم اینا چی میگن مگه چیه!!!:rolleyessmileyanim:
الان واسه قطع طرح اقدام کردم داره حل میشه انشاللله این هفته تمومه دیگه خلاص میشم....:4d564ad6:
از من به عنوان کسی که تجربه کرده بشنوین خواهش میکنم اشتباه منو تکرار نکنین!!من میدونم چه جوریه!!!
ولی یه چیزی...من واسه خاطر دکترا همزمان میرفتم الان که انصراف دادم نمیدونم چی میشه؟؟!!
آخه باید طرحتو بگذرونی واسه دکترا...
حالا چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:

daruosh

New member
آیا این طرح به بچه مهندسی پزشکی بیوالکتریک هم داده میشه ؟؟؟

آخرین ویرایش:

rayyan

New member
سلام منم با این موضوع خیلی مشکل دارم دارم برای ارشد درس میخونم ولی میترسم ارشد قبول بشم نزارن برم طرح یا اینکه برم وبفهمن
خواهشا اون قضیه ی نامه به وزیر رو یه کاریش بکنید:sad:

mina6228

New member
سلام دوستان کسی میدونه این طرح که میرن ، اگر دانشکده باشن چقدر حقوق میدن ؟ یعنی به طور مرتب هر ماه بهتون حقوق میدن ؟

sondos70

New member
دوستان طرح و ارشد نمیشه باهم گرفت چون هردو زیرنظر یک وزارت هستن و درهردو باید تمام وقت حضورداشته باشی!

stf

New member
سلام،من دانشجوی ارشدم،و طرح اجباریمم دارم میرم،کسی،به سوپروایزرمون گفتم اون موافقت کرد،دانشگام اصن خبر نداره ک من طرح میرم

جدى جدى نميزارن طرحو همزمان با ارشد رفت؟؟ اخه چرا؟ اخه مى گن بايد يواشکى بريم طرح ولى اگه بفهمن چى ميشه؟؟ من بايد حتما طرحمو همزمان با ارشدم بگذرونم تو رو خدا اگه کسى مى دونه بايد چى کار کنم بگه ؟؟؟ :14:

IL-2

Well-known member
جدى جدى نميزارن طرحو همزمان با ارشد رفت؟؟ اخه چرا؟ اخه مى گن بايد يواشکى بريم طرح ولى اگه بفهمن چى ميشه؟؟ من بايد حتما طرحمو همزمان با ارشدم بگذرونم تو رو خدا اگه کسى مى دونه بايد چى کار کنم بگه ؟؟؟ :14:

سلام
تو ارشدت رو شروع کن همزمان برای طرحت هم درخواست بده
وقتی برای طرح بات تماس گرفتن حضوری خودت برو با مسئول اونجا صحبت کن بگو من مثلا این چند روز رو فقط کلااااس دارم وبه غیر این ساعتها در روز بقیه وقت ها رو برام شیفت بزن

اینم بگم بنظرم واسه تحصیل و طرح تواما بهتره بری بیمارستانی یا جایی که شیفتی کار میکنن
و اینکه بهتره محل شهر تحصیل و طرحت یکی باشه یا به هم نزدیک باشه

من میشناسم کسی رو که با هم میگذرونه بیمارستان پارتی داره

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ROJO
سلام
تو ارشدت رو شروع کن همزمان برای طرحت هم درخواست بده
وقتی برای طرح بات تماس گرفتن حضوری خودت برو با مسئول اونجا صحبت کن بگو من مثلا این چند روز رو فقط کلااااس دارم وبه غیر این ساعتها در روز بقیه وقت ها رو برام شیفت بزن

اینم بگم بنظرم واسه تحصیل و طرح تواما بهتره بری بیمارستانی یا جایی که شیفتی کار میکنن
و اینکه بهتره محل شهر تحصیل و طرحت یکی باشه یا به هم نزدیک باشه

من میشناسم کسی رو که با هم میگذرونه بیمارستان پارتی داره

خدا کنه که منم بتونم مرررسى دوستم :smiliess (4):

IL-2

Well-known member

حتما از الان درخواست بده واسه طرح
چون متاسفانه معمولا(حالا بسته به شهرت)مدت زیادی باید تو صف بمونی

- - - Updated - - -

حتما از الان درخواست بده واسه طرح
چون متاسفانه معمولا(حالا بسته به شهرت)مدت زیادی باید تو صف بمونی

digoxin

New member
دوستانی که میگن هم میشه طرح رفت و هم ارشد خوند . بایستی بگم که گیریم رفتید طرح همزمان با ارشد . وقتی که فارغ التحصیل میشید گیریم که دکترا هم قبول شدید . توی مصاحبه گواهی پایان طرحتو که ببینن و فارغ التحصیلیتو نمیگن که چطور ممکنه همزمان هر دو رو رفته باشید ؟

mahsast

New member
دوستانی که میگن هم میشه طرح رفت و هم ارشد خوند . بایستی بگم که گیریم رفتید طرح همزمان با ارشد . وقتی که فارغ التحصیل میشید گیریم که دکترا هم قبول شدید . توی مصاحبه گواهی پایان طرحتو که ببینن و فارغ التحصیلیتو نمیگن که چطور ممکنه همزمان هر دو رو رفته باشید ؟

همه چی ممکنه این قانونایی هم که میگن میشه همه رو دور زد...الان بچه ها همزمان طرح و ارشد رو میرن برا دکتری هم مشکلی ندارن خیالتون راحت باشه:)

digoxin

New member
همه چی ممکنه این قانونایی هم که میگن میشه همه رو دور زد...الان بچه ها همزمان طرح و ارشد رو میرن برا دکتری هم مشکلی ندارن خیالتون راحت باشه:)

خیلی ممنون . من شاید از طرح معاف بشم بخاطر ثبت اختراع اما شایدم نشم . بهرحال امیدوارم که بشه همزمان طرح و ارشد رو گذروند .

hebe.nurse

New member
سلام دوستان
منم یکی از کساییم که طرح و ارشد رو همزمان میگذرونه . اصلا هم با ارشد و کلاسامم تداخلی نداره. و هر بیمارستانی که تقاضا دادم همیشه اولش گفتم که دانشجوام و اونام گفتن هیچ اشکالی نداره و حتی با کلاساتم راه میایم و به قولشونم عمل کردند واقعا
بذارید بگم که در واقع ممنوع بودن گذراندن طرح همزمان با ارشد ربطی به خود طرح نداره. بلکه منظور کار کردن همزمان با تحصیل و تداخل بین این دو و در نهایت لطمه خوردن به درس است!! که اونم من که پرستاریم یادمه روز جشن ورودی مون از همه ما که پرستاری بودیم ی امضا گرفتن که نوشته بود تعهد میدیم که همزمان با ارشد کار نکنیم !! که یادمه هیشکی حاضر نبود امضا کنه اما دیگه توضیح دادن که این تعهد ربطی به خود کارتون نداره و ودرواقع می تونید کار کنید اما اگه کلاساتونو غیبت کردید به علت شیفت بودن و این حرفا اصلا قابل قبول نخواهد بود. اونوقت همه امضا کردیم
من فکر میکنم علتش فقط همین میتونه باشه . درکل قانونش کشکیه :thumbsdownsmileyani

Rezaln

New member
جدی؟؟ینی اگه من که پرستارم ارشد بگیرم بعد طرح برم..تدریس میکنم یا همون بیمارستان باید برم؟؟

بالا