اقدام عجیب برخی دوستان به فروش ج.ز.و.ا.ت ارشد تغذیه در سایت علوم پزشکی

نوتر

New member
با سلام خدمت همه ی دوستان تغذیه ای و دوستان غیر تغذیه ای داوطلب شرکت در آزمون ارشد تغذیه و علوم بهداشتی در تغذیه

همون طور که میدونید رشته تغذیه بدلیل پویا بودن، همه ی کتاب های تکستش هر چند سال یکبار تغییرات اساسی میکنه. در همین راستا تعداد دوستانی که اقدام به ترجمه این کتابها میکنند در سطح کشور بسیار کم هست و کمتر از انگشتان یک دست هستند.

اما بر این اساس عده ای دیگر از دوستان و م.و.س..س.ا.ت هم با ترجمه این کتابها به شکل ج.ز.و.ه و عدم ترجمه به صورت کتاب بازار بسیارخوبی رو برای خودشان ترتیب دارند.
روی سخن من تو این تاپیک نه با مو.س.س.ات هست و نه با اساتید ترجمه کننده ی این ج.ز.و.ا.ت

بلکه روی سخن من با اون چند نفر دوستی هست که تو این سایت بدون اجازه مدیریت سایت دارن اقدام به فروش این ج.ز.و.ات به قیمت بسیار نازل میکنند.
من باز کاری به نفس کار این عزیزان ندارم. فقط از همه دوستانی که اینجا هستند و تازه به سایت ملحق شدند تقاضا دارم به هیچ عنوان به این دوستان اعتماد نکنند.

این دوستان ج.ز.و.ا.ت طریقت، محمد زاده، بیوشیمی جعفرنژاد و دکتر احسانی، فیزیولوژی دکتر ق.ا.س.م.ی و ... رو دارن به فروش میرسونند وفکر میکنم خیلی جای سوال داره که علاوه از اینکه تو سایت علوم پزشکی به داد هیچ کدام از دوستان کارشناسی نمیرسند که هیچ بدون اجازه مدیریت سایت اقدام به فروش ج.ز.و.ات دیگران هم میکنند. آن هم ج.ز.و.اتی که به شکل ناقص در اختیار دوستان دیگر علی الخصوص دوستان غیر تغذیه ای قرار میگیره.

متاسفانه در این راه دوستان غیر تغذیه ای که آشنایی کامل با منابع ندارند بیشتر متضرر میشند.

لطفا حواستون رو از این نظر بیشتر جمع کنید تا بعدا پشیمون نشید.

موفق و پیروز باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

varia

Well-known member
عجب اقدام عجیبی...! خخخخ

البته دوستانی که این جزوات رو میخرید جدای از اینکه اینجا نمایندگی فروش جزوات دست دوم نیست!(و پیگرد قانونی دارد) لطفا قبلش با دوستانتون(بخصوص مدیرهای بخشها) در این مورد مشورت کنید.

ghazal26

New member
چندبار به منم این پیشنهاد شوم شد نوترجان..
اما به علت هوش و ذکاوت بالایی که دارم دست رد به سینه این افراد سود جو زدم..خخخ:rolleyessmileyanim: جدی میگما!

نوتر

New member
چندبار به منم این پیشنهاد شوم شد نوترجان..
اما به علت هوش و ذکاوت بالایی که دارم دست رد به سینه این افراد سود جو زدم..خخخ:rolleyessmileyanim: جدی میگما!

میدونم غزل جان. متاسفانه این دوستان فکر میکنند کسی از کارشون خبردار نیست.

mehrshad.namdar

New member
این منحصر به رشته ما نمیشه من فک می کنم تمام رشته ها چنین کاری رو تو سایت می کنند متاسفانه و کار صحیحی هم نیست... حالا بماند بعضیییی از دوستان جزوات رو ناقص میفروشن ولی اونهایی هم که کامل رو میدن به طرف کار درستی انجام نمیدن!!! زیر اکثر جزوات هم نوشته مسولیت شرعی داره !!

نوتر

New member
این منحصر به رشته ما نمیشه من فک می کنم تمام رشته ها چنین کاری رو تو سایت می کنند متاسفانه و کار صحیحی هم نیست... حالا بماند بعضیییی از دوستان جزوات رو ناقص میفروشن ولی اونهایی هم که کامل رو میدن به طرف کار درستی انجام نمیدن!!! زیر اکثر جزوات هم نوشته مسولیت شرعی داره !!
مهرشاد جان من حتی با مسائل شرعی هم کاری ندارم. منو که نمیخواند بجای اونا محاکمه کنند. من صحبتم اینه یه عده متاسفانه تو این سایت هیچ کاری نمیکنند. یعنی اگه یه دونه سوال ساده راجع به کنکور تغذیه ازشون سوال کنید یقین بدونید جواب شما رو نخواهند داد.ولی اگه ازشون بپرسید اون منابعی که وزارت معرفی کرده همونایی هست که شما دارید میفروشید هست یا خیر؟؟ یقینا به شما جواب خواهند داد.

mehrshad.namdar

New member
مهرشاد جان من حتی با مسائل شرعی هم کاری ندارم. منو که نمیخواند بجای اونا محاکمه کنند. من صحبتم اینه یه عده متاسفانه تو این سایت هیچ کاری نمیکنند. یعنی اگه یه دونه سوال ساده راجع به کنکور تغذیه ازشون سوال کنید یقین بدونید جواب شما رو نخواهند داد.ولی اگه ازشون بپرسید اون منابعی که وزارت معرفی کرده همونایی هست که شما دارید میفروشید هست یا خیر؟؟ یقینا به شما جواب خواهند داد.

بله درسته حق با شماست... کار درستی نیست ولی نمیشه جلوشو گرت متاسفانه...

شقایق71

New member
خب اشکالش چیه؟وقتی کامل و دست نخوردست؟!!!!مثلا دوست من میخواست تغذیه شرکت کنه اما نتونست به دلایلی ، طریقت خریده و پک همه دروسه ع ل و ی خب وقتی دستشونم نزده تازه قیمتم کمتر میده چه ایرادی داره؟!هیچکسی متضرر نمیشه که!

narges.a

New member
نکته جالب تر اینه که مثلا جزوات اقای طریقت رو الان همه دارن و فروش این جزوات به قیمت خیلی بالا واقعا جای تعجب داره.حداقل رایگان با همدیگه جزوات رو مبادله کنن.بنده خدا اقای طریقت.

نوتر

New member
خب اشکالش چیه؟وقتی کامل و دست نخوردست؟!!!!مثلا دوست من میخواست تغذیه شرکت کنه اما نتونست به دلایلی ، طریقت خریده و پک همه دروسه ع ل و ی خب وقتی دستشونم نزده تازه قیمتم کمتر میده چه ایرادی داره؟!هیچکسی متضرر نمیشه که!

دوست خوبم
فروش جز..وات بقیه به منظور در آمد و پول درآوردن اشکال نداره؟؟
ضمنا این پیشنهاد مستقیم مدیریت کل سایت(ادمین) که فروش جز..وه ی که طرف خودش ننوشته و کس دیگه نوشته جلوش گرفته بشه. و کاملا هم منطقیه

اونوقت عده ای از دوستان اینجا میاند برا خودشون فقط کسب درآمد کنند
هر چند اون عده رو من تو بخش تغذیه میشناختم کیا بودند.
فروش کتاب دست دوم هیچ منعی نداره. ولی اینکه بیایم جزو..ه یه نفر دیگه رو به دهها نفر بفروشیم و برا خودمون تو این انجمن بازار دکان راه بیندازیم از نظر مدیریت کل سایت( و من) ایراد داره

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
نکته جالب تر اینه که مثلا جزوات اقای طریقت رو الان همه دارن و فروش این جزوات به قیمت خیلی بالا واقعا جای تعجب داره.حداقل رایگان با همدیگه جزوات رو مبادله کنن.بنده خدا اقای طریقت.

ما کاری به محیط بیرون نداریم.
من هم میدونم دارن بیرون میفروشند. ولی طبق قانون فروش این جز..وات اینجا ممنوعه. اینو ادمین تو پیام خصوصی صراحتا بم گفت
دوستان اگه به فکر ثواب و نشر علم هستند پیشنهاد میدم بشون بعد اینکه ارشد قبول شدند بمونن و پاسخگوی سوالات دوستان تغذیه ای باشند. به نظرم این بهترین راه کمک به بچه هاس:riz304:

آخرین ویرایش:

narges.a

New member
من هم میدونم دارن بیرون میفروشند. ولی طبق قانون فروش این جز..وات اینجا ممنوعه. اینو ادمین تو پیام خصوصی صراحتا بم گفت
دوستان اگه به فکر ثواب و نشر علم هستند پیشنهاد میدم بشون بعد اینکه ارشد قبول شدند بمونن و پاسخگوی سوالات دوستان تغذیه ای باشند. به نظرم این بهترین راه کمک به بچه هاس:riz304:
من هم با شما موافقم ومنظورم این بود کارشون صحیح نیست

negar91

New member

حالا این که بیرون میفروشن به جای خودش فاجعه آمیزترین قسمتش اینه که توی انتشارات انستیتو تغذیه به قیمت خیلی پایین مثلا طریقت فقط 80 هزرا تومن فروخته میشه

غزال ز

New member
ميشه ج ز و ات و كتابهايي كه نيازنداريمو بزاريم اين سايت واسه انتقال؟منظورم اينه فقط واسه ثوابش
رايگان
ميشه؟
اگه ميشه كجا بزارم عكسشو؟

goo

New member
یادش بخیر..
اون موقع که تازه عضو شده بودم هی برام پیام میذاشتن که آه؛ما دیگر نمیخاهیم تغذیه بخوانیم و ج ز و اتمان را نصف قیمت میفروشیم.... نگو دست های پشت پرده بودن
:25r30wi::25r30wi:

بالا