اعلام نتایج هفته ی آینده ( ایسنا)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

لی لا 62

New member
یعنی نفـــــــــــــــــــــــــــــــرت عجیبی دارم نسبت به این مرضیه جون!:smiliess (5):
فقط بلده لبخند ژکوند بزنه عوضی.
خدا رو خوش نمیاد! خیر نبینی، روانیه روان پریش...مثلا اگه امروز نتایجو میذاشتن چه اتفاقی می افتاد؟ خدا رو خوش میاد با اعصاب خلق خدا بازی میکنن؟ اینا همش حق الناسه، نامرَدم اگه روی پل صراط یقه این زنیکه رو نگیرم!

لعنت به اجلاس سرانتون و خودتون...:smiliess (5):

پرستاری86

New member
بچه ها به یه نتیجه رسیدم ایران جای زندگی کردن نیست

مردومو خر خودشون هم حساب نمیکنن البته بلا نسبت شما دوستان

sefidrooze

New member
عزیز دلم: اگر کمی دقت کنید وهمین دقت رو روی در سبذارید اللان 100 در صد قبولید.نتایج اولیه امروزه و نتایج نهایی بعد از تکمیل ظرفیت و ................... نیمه دومه.توی سایت خبرو گذاشتن که امروزه..برید شیرینی بخرید.خامه ای نارنجکی

mse

New member
in shomare sanjeshp ke javab nemide,bache ha hame zang bezanid ta bedunan hame ma narahatim

mm2000

New member
ساعت خبر مربوط به تاخیر نتایج تو سایت ایسنا 11:58 دقیقه است پس خبر سایت علوم پزشکی قبل از این سایت نوشته شده
خدایا این یه هفته رو چه جوری سر کنم

لی لا 62

New member
اعصاب ندااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارم...:13:
معده م داره میاد تو حلقم:13:

soleil

New member
من خبر ایسنا را هم خوندم و منظورشون اعلام نتایج نهایی بوده این سایت هم همین موضوع رو گفته دیگه.

biotechnologist

New member
بچه ها بیاید باز خوش بین باشیم.ان شاا... امروز نتایج بیاد.به جز ایسنا هنوز هیچ جای دیگه این خبر رو نزدن.امروز هم نزدن به درک.میریم پی کار و زندگیمون.:riz481:میایم تو این سایت خاطرات خنده دار تعریف میکنیم.تا همشون از خوشحالی ما بترکن:thumbsupsmileyanim:

soleil

New member
بله موثق هست. اما بنظر من متن خبرهمین اطلاعیه سایت هست ونتایج اولیه امروز میاد و نتایج نهایی نیمه دوم.

biochem

New member
بچه ها همین الان تو سایت سازمان سنجش زدن هفته دیگه
بمیرن همه شون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا