اعتراض به قانون جدید تاسیس کلینیک مشاوره ژنتیک/اطلاع رسانی فرمایید

omid9030

New member
پست اول بروزرسانی شد، پست شماره 1 را بخوانید!

متن نامه تقریبا نهایی شده، و مرحله ی جمع آوری امضا آغاز شده،

از عزیزانی که هنوز در جمع آوری امضا شرکت نکرده اند، دو فرم مربوطه (در فرمت ورد و پی دی اف)، را در پست شماره یک دانلود بفرمایند و یاری و توکل بخدا، در گروه مربوطه ی خودشان امضاها را جمع آوری نموده و برای دکتر طباطبایی فر پست نمایند (و یا روش ارسالش را از ایشان بپرسند،)

دکتر جون ما مولکولی ها نمیتونیم اعتراض کنیم؟

mj1919

New member
دکتر جون ما مولکولی ها نمیتونیم اعتراض کنیم؟

می تونید،
حتما اعتراض کنید،

از طریق دیوان عدالت ادرای هم میشه اعتراض کرد

سلام
چه خبر اعتراض به کجا رسیده ؟کسی خبر داره؟

کسی خبری چیژی داره؟

در حال پیگری است،
عده ای از دوستان، به دیوان عدالت اداری هم شکایت کرده اند

aytak1

New member
بالاخره چی شد؟؟؟؟؟؟!!!! این قانون مزخرف تصویب شد؟:smiliess (12):

farzad.lab

مدیر بخش
از صمیم قلب آرزو میکنم حل بشه ... و مث ما علوم آزی ها حقتونو نخورن ... جلوشون بایستید

melinaa

New member
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بچه ها این چه قانونیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تصویب شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

maria.fp

New member
سلام دوستان
من امسال ژنتیک قبول شدم ..ورودی بهمنم... تو این طرح اعتراض به این قانونه فقط بچه های ارشدو دکترا میتونن شرکت کنن؟؟ یعنی کاری از دست کارشناسیابرنمیاد؟

الان تصویب شده این قانون مزخرف یانه؟اخع توشهر ما الان پزشک عمومی مطب مشاوره ژنتیک زده داره خیلی راحت کنار اونایی که ازمایشگاه دارنو ژنتیک خوندن فعالیت میکنن!!!!!!!
:21::21::smiliess (15)::smiliess (15):

melinaa

New member
سلام دوستان
من امسال ژنتیک قبول شدم ..ورودی بهمنم... تو این طرح اعتراض به این قانونه فقط بچه های ارشدو دکترا میتونن شرکت کنن؟؟ یعنی کاری از دست کارشناسیابرنمیاد؟

الان تصویب شده این قانون مزخرف یانه؟اخع توشهر ما الان پزشک عمومی مطب مشاوره ژنتیک زده داره خیلی راحت کنار اونایی که ازمایشگاه دارنو ژنتیک خوندن فعالیت میکنن!!!!!!!
:21::21::smiliess (15)::smiliess (15):
واقعااااااا جدییییییی
مگه لغو نشد این قانون

unholy-001

New member
سلام دوستای عزیز.
ببخشید این قانون تصویب شد؟؟
کسی اطلاعی از نتیجش نداره که به کجا ختم شد؟؟
ممنون میشم دوستانی که اطلاعی دارن من رو هم در جریان بزارن.
با تشکر

Nerd_Girl

New member
سلام چند هفته ی پیش یک نفر بهم میگفت علوم آزمایشگاهیا میتونن برا ارشدو دکتری ژنتیک انسانی بخونن و از این طریق بتونن مستقل آزمایشگاه تاسیس کنن من هرچه قدر تو اینترنت گشتم همچین چیزی پیدا نکردم از طرفی این رشته تودفترچه ی ارشد و دکتری نبود
کسی میدونه این حرف درسته یا غلط ؟
پ.ن: میدونم ربطی به تاپیک نداره چون نتونستم تاپیکی مربوط به آزمایشگاه زنتیک پیدا کنم اینجا نوشتم

آخرین ویرایش:
بالا