اعتراض به تغییر تاریخ آزمون کارشناسی ارشد 1394

zizi.6

New member
دوستان یک بار دیگه خواستم یادآوری کنم برنامه ای که یکشنبه صبح قراره اجرا کنیم:

تماس:
با شماره های زیر از ساعت
9 تا 13

درخواست از ریاست جمهوری: 111 (حتما تماس بگیرین هم جواب میدن هم گوش میدن)
کارشناس آزمون خانم اسد برقی 81453243
81452574
81452575
شماره جدید 81453117

پیامک:
هرروز ساعت 10 صبح پیامی مشابه پیام زیر مبنی بر نارضایتی از مسئولین سازمان در برنامه ریزی و عدم پاسخ گویی و نادیده گرفتن اعتراضات به شماره های زیر بدین،

برنامه حذف و اضافه: 2000395
10000393

اخبار 20.30
30002030

اخبار 19.15
100001915

جمعی از داوطلبین کنکور ارشد وزارت بهداشت:
خواهش میکنم پیگیری کنید چرا ب بهانه شروع ماه رمضان یا رحلت امام با سرنوشت ما بازی میشه؟
کدوم کنکور3ماه مونده ب کنکور وقتی دفترچه میاد تازه اطلاع میدن ک زمان برگزاری یک ماه جلو اومده!!!؟(اون هم باوجود تغیرات بزرگ در روند آزمون)
ما با تغییرات کنار اومدیم اما دیگه چرا زمان از ما گرفتن!؟
بندازن۲۶،۲خرداد یا۱۴،۱۵م خرداد!
شما به داد ما برسید
باتوجه به این که کنکور ما با آزمون استخدامی تداخل داره
و سازمان سنجش توجهی نداره
هربار برای اعتراض تماس گرفتیم ب دروغ گفتن فقط شما اعتراض داشتید.

.
.
.
.
.

خواهشا تا جای ممکن دلایل محکم ارائه بدین و تاکید کنین که خیلیامون از بهمن ماه اعتراضارو شروع کردیم اما همش دروغ شنیدیم که هیچ کس معترض نیس و بجای رسوندن صدای ما به گوش مسئولین و تجدید نظر در برنامه و انجام مسئولیتشون فقط وفقط دروغ گفتن تا صدامون به جایی نرسه.. به این موارد اشاره کنین:

اینکه خیلیا انرژیشون رو درسای ضریب بالاشون بود که یهو اعلام کردن اون درسا امسال ضریب ناچیزی خواهد داشت.

بعضا درسای کم اهمیت تر دارای ضریب مهمتری شدن. پس بدون شک نیاز به فرصت بیشتری برای جبران این تغییرات نیاز هست.

افرادی هستن که نیاز به محک زدن خود هم در ازمون استخدامی هم در کنکور دارن و سزاوار نیست با شرایط حاکم با بهانه ی تداخل این شانس رو ازشون گرفت.

اعمال این حجم از تغییرات حداقل باید با برنامه ریزی درست سال قبل اعلام میشد تا داوطلبان هماهنگ با تغییرات برنامه ریزی می کردن.

خلاصه امیدوارم همونطور که سال قبل به اعتراض بچه ها اهمیت دادن امسال هم همینکارو بکنن...
حق دادنی نیست بچه ها ..گرفتنیه !!! کاری که بچه های پارسال با همت و هماهنگیشون کردن و حقشون رو گرفتن .. لطفا بجای حرفای نا امیدانه و دلسرد کننده با همه ی تلاشتون و امید به اینکه تاریخ کنکور عوض میشه با اعتماد به نفس کامل درساتون رو بخونین..

بچه های ساکن تهران »

خواهشن برای هماهنگی به این تاپیک بیاید و همراه بسیاری از بچه هایی که در گروه های فیس بوکی دور هم جمع شدن و دارن اعتراض می کنن شما هم هماهنگ بشین باهاشون و برای اعتراض حضوری اقدام کنید.
لطفن اگه این پست رو می بینید نگید بیخیالش.
سرنوشت خیلی ها به همین اعتراض وابسته ست.

## هماهنگی جهت اعتراض حضوری به تاریخ آزمون ارشد

برنامه امروز

love virology

New member
امروز اطلاعیه نیمد روی سایت به فال نیک میگیریم/ دوستان زودتر حرکت کنید / سپاس

zamane

New member
بچه ها فردا هم همین برنامه باشه هااا ..فقط مختص امروز نبود .. مرسیی :ad54ad::heart:

sarina88

New member
بچه ها تو دفترچه نوشته 13 اردیبهشت اصلاحیه میاد در صورت وجود مواردی
یعنی ممکنه اصلا اصلاحیه ای نذارن:sadsmiley:

آخرین ویرایش:

athena65

New member
زمان سابق یعنی اول تیر. که امسال پنجشنبه جمعش میشه. 28 ام 29 ام که عالی میشه

zamane

New member
اینا کارشون معلوم نیست بچه ها .. فردا وقتی زنگ زدین بگین مارو در جریان برنامه های عجیب غریبو یهویی شون بذارن .
شب خواب میبینن صبح قانون عوض میکنن
ایشالا تو همین روزا یه خبر خوبی بشنویم همه

zamane

New member
دوستان یک بار دیگه خواستم یادآوری کنم برنامه ای که یکشنبه صبح قراره اجرا کنیم:

تماس:
با شماره های زیر از ساعت
9 تا 13

درخواست از ریاست جمهوری: 111 (حتما تماس بگیرین هم جواب میدن هم گوش میدن)
کارشناس آزمون خانم اسد برقی 81453243
81452574
81452575
شماره جدید 81453117

پیامک:
هرروز ساعت 10 صبح پیامی مشابه پیام زیر مبنی بر نارضایتی از مسئولین سازمان در برنامه ریزی و عدم پاسخ گویی و نادیده گرفتن اعتراضات به شماره های زیر بدین،

برنامه حذف و اضافه: 2000395
10000393

اخبار 20.30
30002030

اخبار 19.15
100001915

خواهش میکنم پیگیری کنید چرا ب بهانه شروع ماه رمضان یا رحلت امام با سرنوشت ما بازی میشه؟
کدوم کنکور3ماه مونده ب کنکور وقتی دفترچه میاد تازه اطلاع میدن ک زمان برگزاری یک ماه جلو اومده!!!؟(اون هم باوجود تغیرات بزرگ در روند آزمون)
بندازن۲۶،۲خرداد یا۱۴،۱۵م خرداد!
شما به داد ما برسید
باتوجه به این که کنکور ما با آزمون استخدامی تداخل داره
و سازمان سنجش توجهی نداره
هربار برای اعتراض تماس گرفتیم ب دروغ گفتن فقط شما اعتراض داشتید.

.
.
.
.
.

خواهشا تا جای ممکن دلایل محکم ارائه بدین و تاکید کنین که خیلیامون از بهمن ماه اعتراضارو شروع کردیم اما همش دروغ شنیدیم که هیچ کس معترض نیس و بجای رسوندن صدای ما به گوش مسئولین و تجدید نظر در برنامه و انجام مسئولیتشون فقط وفقط دروغ گفتن تا صدامون به جایی نرسه.. به این موارد اشاره کنین:

اینکه خیلیا انرژیشون رو درسای ضریب بالاشون بود که یهو اعلام کردن اون درسا امسال ضریب ناچیزی خواهد داشت.

بعضا درسای کم اهمیت تر دارای ضریب مهمتری شدن. پس بدون شک نیاز به فرصت بیشتری برای جبران این تغییرات نیاز هست.

افرادی هستن که نیاز به محک زدن خود هم در ازمون استخدامی هم در کنکور دارن و سزاوار نیست با شرایط حاکم با بهانه ی تداخل این شانس رو ازشون گرفت.

اعمال این حجم از تغییرات حداقل باید با برنامه ریزی درست سال قبل اعلام میشد تا داوطلبان هماهنگ با تغییرات برنامه ریزی می کردن.

خلاصه امیدوارم همونطور که سال قبل به اعتراض بچه ها اهمیت دادن امسال هم همینکارو بکنن...
حق دادنی نیست بچه ها ..گرفتنیه !!! کاری که بچه های پارسال با همت و هماهنگیشون کردن و حقشون رو گرفتن .. لطفا بجای حرفای نا امیدانه و دلسرد کننده با همه ی تلاشتون و امید به اینکه تاریخ کنکور عوض میشه با اعتماد به نفس کامل درساتون رو بخونین..

بچه های ساکن تهران »

خواهشن برای هماهنگی به این تاپیک بیاید و همراه بسیاری از بچه هایی که در گروه های فیس بوکی دور هم جمع شدن و دارن اعتراض می کنن شما هم هماهنگ بشین باهاشون و برای اعتراض حضوری اقدام کنید.
لطفن اگه این پست رو می بینید نگید بیخیالش.
سرنوشت خیلی ها به همین اعتراض وابسته ست.

## هماهنگی جهت اعتراض حضوری به تاریخ آزمون ارشد

دوستان بیخیییییییییال نشییییییییییییید ..ادامه بدین

sisakhtpour

New member
من از یه منبع کاملا معتبر شنیدم که تا الان اینا نمی دونن که باید چطوری به هر گروهی سوال بدن (تعداد سوال تعداد دفترچه و ...) از قراره معلوم توش موندن...
شما همچنان ادامه دهید...

shima2020

New member
من از یه منبع کاملا معتبر شنیدم که تا الان اینا نمی دونن که باید چطوری به هر گروهی سوال بدن (تعداد سوال تعداد دفترچه و ...) از قراره معلوم توش موندن...
شما همچنان ادامه دهید...
یعنیییی چی؟!واقعا مسخرمون کردن یکی نیس بگه حالا چه اصراری بود تغیییر مدل آزمون بدین !!!شدیم عین موش آزمایشگاهی والا

atefe omrani

New member
ایشالا اگه همچین باشه حتما عقب میفته تاریخ امتحان :thumbsupsmileyanim:
خودشون موندن تو کار خودشون با آینده و سرنوشت ملت بازی میکنن!!!

atefe omrani

New member
shima2020;616348[size=3 گفت:
]یعنیییی چی؟!واقعا مسخرمون کردن یکی نیس بگه حالا چه اصراری بود تغیییر مدل آزمون بدین !!!شدیم عین موش آزمایشگاهی والا

آره والا،هر مدیری میاد میگه من این شکلی دوس دارم
ماهم همه زندگیمونو سپردیم دست همچین آدمایی:14:[/size]

atefe omrani

New member
دلمون خوشه به کنکور و درس خوندن،نه کار خواستیم نه آینده!!!
همین دلخوشیم ازمون گرفتن!
منظورم این نیست از سر دلخوشی میخونما نه
امیدی به تحول ندارم میخوام خودم تغییر کنم که اینم نمیذارن:1dco2x0p1lilzhfpg1t

sarina88

New member
دلمون خوشه به کنکور و درس خوندن،نه کار خواستیم نه آینده!!!
همین دلخوشیم ازمون گرفتن!
منظورم این نیست از سر دلخوشی میخونما نه
امیدی به تحول ندارم میخوام خودم تغییر کنم که اینم نمیذارن:1dco2x0p1lilzhfpg1t

شما خبر ندارین اعتراض به کجا رسید؟ من دیروز اینجارو دیدم:14:

:':':

New member
دوستانی که در مورد ماشین حساب اعتراض دارن استرس نداشته باشین البته اگه کسی جوابمون رو بده حتما برای ماشین حسابم اعتراض میکنیم اما باید بدونید که حتما حتما عددای رند میدن یا برای فرمولای سنگین خودشون تو مسایل داده های لازم رو میدن,ما اعتراضامون رو میگیم اما واقعا ترسی از این بابت نداشته باشین

zamane

New member
خوشبختانه تعداد لایکای گروه امروز بیشتر شده .. امیدوارم این نشونه ی اتحاد بیشتر باشه و به امید خدا به نتیجه ای که میخوایم برسیم:a2d3::heart:
اگه هماهنگ و یکدل پیش بریم خیلی امید هست که به نتیجه برسیم ان شاء الله

لطفا همه ی شایدها نمیشه ها و حرفای دلسرد کننده رو کنار بذارینو
فققققط به موفقیتمون و زمانی که بیشتر بهمون میدن فکر کنین:4d564ad6:
یک بار دیگه خواستم یادآوری کنم برنامه ای که
یکشنبه صبح قرارِ اجرا کنیم :

تماس با شماره های زیر از ساعت
9 تا 13
این شماره ی جدیدیه که خود اقای پورکاظمی بهمون دادن تا اعتراضمون رو اعلام کنیم:81453117
شماره تماس درخواست از ریاست جمهوری:
111 (حتما تماس بگیرین هم جواب میدن هم گوش میدن)

کارشناس آزمون خانم اسد برقییی 81453243
81452574
81452575

هرروز ساعت 10 صبح پیامی مبنی بر نارضایتی از مسئولین سازمان در برنامه ریزی و عدم پاسخ گویی و نادیده گرفتن اعتراضات به شماره های زیر بدین:
برنامه حذف و اضافه: ۲۰۰۰۳۹۵
۱۰۰۰۰۳۹۳

اخبار 20.30
30002030

اخبار 19.15
100001915

اینکه خیلیا انرژیشون رو درسای ضریب بالاشون بود که یهو اعلام کردن اون درسا امسال ضریب ناچیزی خواهد داشت

بعضا درسای کم اهمیت تر دارای ضریب مهمتری شدن .پس بدون شک نیاز به فرصت بیشتری برای جبران این تغییرات نیاز هست

افرادی هستن که نیاز به محک زدن خود هم در ازمون استخدامی هم در کنکور دارن و سزاوار نیست با شرایط حاکم با بهانه ی تداخل این شانس رو ازشون گرقت

اعمال این حجم از تغییرات حداقل باید با برنامه ریزی درست سال قبل اعلام میشد تا داوطلبان هماهنگ با تغییرات برنامه ریزی میکردن

حق دادنی نیست بچه ها ..گرفتنیه !!! کاری که بچه های پارسال با همت و هماهنگیشون کردنو حقشونو گرفتن .. لطفا بجای حرفای نا امیدانه ودلسرد کننده با همه ی تلاشتون و امید به اینکه تاریخ کنکور عوض میشه با اعتماد بنفس کامل درساتونو بخونین.. :smilies-azardl (181
اگه نمونه ی متن میخاین برا اس ام اس یکی از دوستان زحمتشو کشیدن:
بندازن۲۶,۲خرداد یا۱۴,۱۵م خرداد!
شما ب داد ما برسید
باتوجه ب این ک کنکور ما با آزمون استخدامی تداخل داره
وسازمان سنجش توجهی نداره
هربار برای اعتراض تماس گرفتیم ب دروغ گفتن فقط شما اعتراض داشتید

لطفا کسایی که همکاری میکنن لایک کنن تا بدونیم چند نفر فعالیم..به دوستاتون هم بگین بچه ها ..
موفق باشین :*

ببخشین دوستان برای اینکه اگر افراد جدید اومدن از برنامه با خبر باشن این پستمو بازم میارم جلو
تا الان با هم بودیم ازین به بعدشم ادامه میدیم . ایشالا به نتیجه میرسیم

lala

New member
شما همچنان ادامه دهید...

اینجور که بوش میاد همینی که شما میگید :65d6a5d6s:

فقط ارزو میکنم با این همه گندی که بالا اوردن حداقل دست ب ظرفیتا نزنن که این دیگه میشه اخر ظلم:p7977cujr38iyymsu8:

بالا