اعتراض به تغییر تاریخ آزمون کارشناسی ارشد 1394

@@fateme@@

New member
درود.
انواع و اقسام حرف ها به من (خدای ناکرده تعبیر از کبر نکنید، برای این که صحبت هام علاوه بر سنگینی تا حدی هم فهمش راحت باشه، از کلمه "من" استفاده می کنم) ازطرف دوستان زده شد!
در صورتی که اگر دوستان با دقتی بیشتر به عرایضم توجه کرده باشند، جواب تمام ابهامات، سوالات و حرفاشون درش هست.
علت درج پست هم فقط احترام به درخواست اون دوست یاد شده، احسان عزیز:28: (درخواست غیر مستقیم) و... بود.

سوء تفاهم نشه، شما هر کاری رو که صلاح می دونید انجام بدید، إن شاء الله که موفق باشید...:rose:

رهبران جنبش اعتراضی حرفاتون هم خوانی داره؟؟؟

نه به اون هایو هوی اعتراض نه به این ساکت نشستن و ارزوی موفقیت کردن؟؟؟؟

- - - Updated - - -

درود.
انواع و اقسام حرف ها به من (خدای ناکرده تعبیر از کبر نکنید، برای این که صحبت هام علاوه بر سنگینی تا حدی هم فهمش راحت باشه، از کلمه "من" استفاده می کنم) ازطرف دوستان زده شد!
در صورتی که اگر دوستان با دقتی بیشتر به عرایضم توجه کرده باشند، جواب تمام ابهامات، سوالات و حرفاشون درش هست.
علت درج پست هم فقط احترام به درخواست اون دوست یاد شده، احسان عزیز:28: (درخواست غیر مستقیم) و... بود.

سوء تفاهم نشه، شما هر کاری رو که صلاح می دونید انجام بدید، إن شاء الله که موفق باشید...:rose:

eeeeeeehsan

New member
دوستان منم خودم از اولش نه موافق بودم نه مخالف تغییر زمان آزمون، ولی وقتی دیدم تعداد دوستای انجمنی که معترض هستند زیاده وظیفه انسانیم حکم کرد حداقل کاری که می تونم رو انجام بدم و تو اعتراضات شرکت کنم.
پس دوستان چه مخالف چه موافق، چه کنکوری چه غیر کنکوری اگه یه ذره معرفت ته وجودتون هست تو فرستادن ایمیل و تماس گرفتن دریغ نکنید، شاید قبولی خیلیا به همون دو هفته اضافه شده بستگی داشته باشه.

vet lab sciences :rose: بازم تو.

hebe.nurse

New member
دوستان باور کنید تاریخ آزمون دو هفته هم عقب بیوفته آنچنان تاثیری نداره. کسایی طبق همین تاریخ از درساشون عقبن و میخوان با این دو هفته جبران کنن بدونن تو همین زمانم میتونید (البته اگه اونقدر عقب نباشید!!) اتفاقا در این زمان کم، با دقت و تمرکز و کارایی خیلی بیشتری پیش میرید که اگه یک ماه وقت داشتید شاید این پیشرفت رو نمی داشتید!! این تجربه منه. کلا هرچه زمان کمتر ، درس خوندن حساب شده تره. پس اگه ی درصد خدایی نکرده خدایی نکرده زبونم لال! آزمون تغییر نکرد ، اصلا نگران نشید و با همه قدرت ادامه بدید....:sarma:

آخرین ویرایش:

melinaa

New member
بچه ها خیلی خوب میشه دو هفته عقب بیفته ولی کیه که حرف ماهارو گوش کنه...نمیدونم پارسال چجوری بچه ها دو هفته انداختنش عقب ....

Immunity

Well-known member
بچه ها خیلی خوب میشه دو هفته عقب بیفته ولی کیه که حرف ماهارو گوش کنه...نمیدونم پارسال چجوری بچه ها دو هفته انداختنش عقب ....

بااعتراص زیاد...تنها راه حلشه...بچها لطفا همگاری کنید

- - - Updated - - -

melinaa

New member

- - - Updated - - -

هیشکی الان بفکر که نیست.وقتی شد 1 هفته مونده به کنکور همه تازه اونموقع بفکر میفتن...

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

هیشکی الان بفکر که نیست.وقتی شد 1 هفته مونده به کنکور همه تازه اونموقع بفکر میفتن...

love virology

New member
در این سرای بی کسی کسی به در نمی زند
به دشت پر ملال ما پرنده پر نمی زند

نشسته ام در انتظار این غبار بی سوار
دریغ کز شبی چنین سپیده سر نمی زند

مهم اینه که تلاش کردین و نشده پس از کسی انتظار کمک نداشته باشین / نخست امید به پروردگار دوم امید به پروردگار و سوم امید به گشایش در مورد این موضوع

- - - Updated - - -

در این سرای بی کسی کسی به در نمی زند
به دشت پر ملال ما پرنده پر نمی زند

نشسته ام در انتظار این غبار بی سوار
دریغ کز شبی چنین سپیده سر نمی زند

مهم اینه که تلاش کردین و نشده پس از کسی انتظار کمک نداشته باشین / نخست امید به پروردگار دوم امید به پروردگار و سوم امید به گشایش در مورد این موضوع

faAl

New member

- - - Updated - - -

مثل اینکه شما برداشتتون از اعتراض تظاهرات و جنگ خیابونیه؟:ph34r-smiley::p7977cujr38iyymsu8:

همه دوستان اعتراض کردند ایمیل زدند تماس گرفتند و از دوستانی تهرانی هم خاستیم حضورا برن وزارت خانه!! والبته درس هم با همون برنامه قبل خوندن

دیگه قرراره چکار کنیم آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!:smiliess (11):

- - - Updated - - -

[/QUOTE]

مثل اینکه شما برداشتتون از اعتراض تظاهرات و جنگ خیابونیه؟:

همه دوستان اعتراض کردند ایمیل زدند تماس گرفتند و از دوستانی تهرانی هم خاستیم حضورا برن وزارت خانه!! والبته درس هم با همون برنامه قبل خوندن

دیگه قرراره چکار کنیم آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!:smiliess (11):

Ana67

New member
به رییس جمهور.وزیر بهداشت .خبرگزاریها و... ایمیل دادیم.وقتی تو تلفن جواب نمیدادن اول الکی یه سوال میپرسیدیم بعد اعتراض میکردیم.کلافشون کنین

Dr.passtor

New member
دوستان دیروز با یکی از اقوام که میخواد کنکور سراسری بده حرف میزدم گفت که اکثر اوناهم خیلی ناراضین. چون انگار کنکور اوناروهم 3 هفته جلو انداختن. واسه همین اگه چنین فامیلی آشنایی دارین به نظرم میتونین از اونطرفم با اونا هماهنگ شین تا تاریخ تغییر بدن. اگه تاریخ اونا برگرده سرجاش واسه ماهم میره سرجاش. یعنی 21 و 22!
البته ایمیل به رئیس جمهور گزینه خوبیه ولی به نظرم اگه آشنایی داشته باشین پای رسانه هارو بکشین جلو!!! میتونین به سایت 20:30 ایمیل کنین تا پیگیری کنن. دوستان تهرانی هم خوب میشه که حضوری برن. از هیچی هم نترسین همه چیو رک بگین. که کارکنان سازمان مشکلشون ماه رمضون نیست، بلکه میخوان تابستونو خوش بگذرونن. بدون توجه به زحمت های داوطلبان. بگین یه سوال از نوابغ سازمان داریم . اینکه امسال تاریخو تغییر دادین! سال دیگه که 10 روز ماه قمری میاد عقب چیکار میکنین؟ چندین سال هی بیارین عقب بعد یهو بازم بشه اواخر خرداد!!! والا آدم یاد انیمیشن شیخ و مریدان میوفته!!! به نظرم رسانه ای بشه خوبه.موفق باشین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pashmak

fada19990

New member
بارسال ظرفيتا رو كم كردن،امسال يه ماه كنكور رو جلو انداختن.... خدا سال ديكه رو بخير بكذرونه!!!!!!!!!!!!!!

iran4131

New member
فکر میکنم تاریخ آزمون هارو بخاطر اعتراض دانشجویان، رؤسای دانشگاهها و سازمان سنجش تغییر دادند
چون سال های قبل آزمون وزارت بهداشت با امتحانات دانشگاه ها و آزمون های دانشگاه آزاد به هم می پیچیدند و حتی یادمه یکی از دوستان بخاطر امتحان دانشگاه نتونست برسه به آزمون و این یعنی یک سال دیگه انتظار

امیدوارم تاریخ آزمون تغییر بدند در غیر اینصورت اینم مثل بریم و راضی باشیم های دیگه

- - - Updated - - -

zizi.6

New member
دوستان دیروز با یکی از اقوام که میخواد کنکور سراسری بده حرف میزدم گفت که اکثر اوناهم خیلی ناراضین. چون انگار کنکور اوناروهم 3 هفته جلو انداختن. واسه همین اگه چنین فامیلی آشنایی دارین به نظرم میتونین از اونطرفم با اونا هماهنگ شین تا تاریخ تغییر بدن. اگه تاریخ اونا برگرده سرجاش واسه ماهم میره سرجاش. یعنی 21 و 22!
البته ایمیل به رئیس جمهور گزینه خوبیه ولی به نظرم اگه آشنایی داشته باشین پای رسانه هارو بکشین جلو!!! میتونین به سایت 20:30 ایمیل کنین تا پیگیری کنن. دوستان تهرانی هم خوب میشه که حضوری برن. از هیچی هم نترسین همه چیو رک بگین. که کارکنان سازمان مشکلشون ماه رمضون نیست، بلکه میخوان تابستونو خوش بگذرونن. بدون توجه به زحمت های داوطلبان. بگین یه سوال از نوابغ سازمان داریم . اینکه امسال تاریخو تغییر دادین! سال دیگه که 10 روز ماه قمری میاد عقب چیکار میکنین؟ چندین سال هی بیارین عقب بعد یهو بازم بشه اواخر خرداد!!! والا آدم یاد انیمیشن شیخ و مریدان میوفته!!! به نظرم رسانه ای بشه خوبه.موفق باشین

این فکر خوبیه، اتفاقا من و دوستم هم به این نتیجه رسیدیم و اقدام کردیم
چند تا خبرگزاری...ریاست جمهوری....اگه بچه ها همت کنن و پشت گوش نندارن و نگن ما نفرستیم بقیه هستن خیلی خوب میشه، تعداد در خواستا بالا میره و باور میکنن که مسئولین مربوطه نخواستن صدای مارو بشنون!
تماس با ما

شماره پیامک ۳۰ ۲۰ ۳۰۰۰

تماس با ما

اخبار کانال یک : 19:15

این شماره ها هم برای دفتر ریاست جمهوریه
درخواست 111
شکایت 6133

لطفا فقط روی تداخل با استخدامی تاکیید نکنید چون اون جا به جا میکنن
دلیلشون برای بازی با سرنوشت و زحمت ما فقط و فقط بخاطر ایام خاص منطقی نیست

من که واقعا برای جمع بندی به این زمان نیاز دارم

آخرین ویرایش:

fada19990

New member
این فکر خوبیه، اتفاقا من و دوستم هم به این نتیجه رسیدیم و اقدام کردیم
چند تا خبرگزاری...ریاست جمهوری....اگه بچه ها همت کنن و پشت گوش نندارن و نگن ما نفرستیم بقیه هستن خیلی خوب میشه، تعداد در خواستا بالا میره و باور میکنن که مسئولین مربوطه نخواستن صدای مارو بشنون!
تماس با ما

شماره پیامک ۳۰ ۲۰ ۳۰۰۰

in ghesmate olum pezeshkie saite khabarnegarane javan kheili khube fekonam

تماس با ما

اخبار کانال یک : 19:15

این شماره ها هم برای دفتر ریاست جمهوریه
درخواست 111
شکایت 6133

لطفا فقط روی تداخل با استخدامی تاکیید نکنید چون اون جا به جا میکنن
دلیلشون برای بازی با سرنوشت و زحمت ما فقط و فقط بخاطر ایام خاص منطقی نیست

من که واقعا برای جمع بندی به این زمان نیاز دارم
منم فردا شروع ميكنم به زنكيدن و تماس كرفتن!!!توكل به خدا!!ببينيم جي ميشه!

masoumeh90

New member
چی بگیم دقیقا؟؟
ایمیل فرستادم
اینارم بگین چی بگیم تا منم زنگ بزنم

zizi.6

New member
باسلام
جمعی از داوطلبین ارشد وزارت بهداشت از چند ماه قبل ک دفترانتخاب رشته آمد نسبت ب تغییر زمان آزمون(یک ماه نسبت ب تاریخ هرساله زودتر بگزار میشود) اعتراض داشتیم اما متأسفانه تلاش ما راه ب جایی نبرد و تاکنون هیچ پاسخ وعکس العملی از مسئولین دریافت نکردیم!
تغییرات اعلام شده(۳ماه مانده ب آزمون) در ضرایب ودفترچه سوالات بدون هیچ شفاف سازی و اطلاع قبلی بقدر کافی شوک آور بود و ب زمان نیاز داشت برای رسیدن ب شرایط ایده آل
اما ن تنها این جوانب در نظر گرفته نشد بلکه بدون هیچ تفکری زمان آزمون را تغییر دادند!

ما با توجه ب تمام این مسائل و همزمانی کنکور ارشد با آزمون استخدامى دولت همچنان خواستار برگزاری کنکور در زمان سابقیم

ممنون میشویم صدای ما باشید

این متن رو پیامک کنید و مشابهش رو تلفنی مطرح کنید.
اگه امکانش رو دارید از طریق چند شماره این کار انجام بدید لطفا

- - - Updated - - -

باسلام
جمعی از داوطلبین ارشد وزارت بهداشت از چند ماه قبل ک دفترانتخاب رشته آمد نسبت ب تغییر زمان آزمون(یک ماه نسبت ب تاریخ هرساله زودتر بگزار میشود) اعتراض داشتیم اما متأسفانه تلاش ما راه ب جایی نبرد و تاکنون هیچ پاسخ وعکس العملی از مسئولین دریافت نکردیم!
تغییرات اعلام شده(۳ماه مانده ب آزمون) در ضرایب ودفترچه سوالات بدون هیچ شفاف سازی و اطلاع قبلی بقدر کافی شوک آور بود و ب زمان نیاز داشت برای رسیدن ب شرایط ایده آل
اما ن تنها این جوانب در نظر گرفته نشد بلکه بدون هیچ تفکری زمان آزمون را تغییر دادند!

ما با توجه ب تمام این مسائل و همزمانی کنکور ارشد با آزمون استخدامى دولت همچنان خواستار برگزاری کنکور در زمان سابقیم

ممنون میشویم صدای ما باشید

این متن رو پیامک کنید و مشابهش رو تلفنی مطرح کنید.
اگه امکانش رو دارید از طریق چند شماره این کار انجام بدید لطفا

بالا