اعتراض به تغییر تاریخ آزمون کارشناسی ارشد 1394

فاطمه...

New member
یه استخدامی اومده فک کنم تا امروز وقت داره واسه ثبت نام تو سایت سنجش هست زیاد شامل علوم پزشکی نمیشه!!! دفترچه رو بخون شاید شما تونستی شرکت کنی

love virology

New member
احتمالا 7 یا 21 خرداد ولی هرچی تغییر کنه از این زمان بهتره

استخدامی ارگان های کشوری هست/ بچه ها یادتون باشه پارسال هم با ازاد تداخل داشت ولی نهایتا عوض شد/ شما تلاش بکنید و مهمتر از این از درس غافل نشید

love virology

New member
بچه 15 16 ایمیل ارسال کردیم / دوستان موضوع هر دفعه تغییر بدین از واژه های که ممکنه ایمیل باز نکنند استفاده نکنید مثله اعتراض و اینها / به یاری خدا گشایشی بشود/ سپاس

پیچک

New member
به خاطر دوستان عزیز...منم 3 تا ایمیل فرستادم

امیدوارم نتیجه بگیرین

مجید دیجی

مدیر بخش
دوستان کنکوری و غیر کنکوری همه لطفن همت کنید :rose: شاید قبولی یک نفر به همین 20 روز بستگی داشته باشه.

1- عین این پیام رو واسه ایمیل های زیر ارسال کنید.

جناب آقای دکتر هاشمی
وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور

با سلام و احترام

با عرض تبریک به مناست سال نو به استحضار می رساند با توجه به پیگیری های بعمل آمده از طریق اینترنت و .... متاسفانه تاکنون از سوی وزارت بهداشت نتیجه ای در خصوص درخواست تغییر تاریخ برگزاری آزمون اعلام نشده است و با عنایت به تغییرات اعمال شده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال جاری (از قبیل: تغییر ضرایب ، منابع و افزایش تعداد دروس امتحانی برخی رشته ها و ....) و همچنین برنامه ریزی داوطلبان از مدت ها قبل جهت مرور و جمع بندی دروس، خواهشمند است دستور لازم جهت تغییر در تاریخ برگزاری آزمون طبق روال هر سال (هفته های پایانی خرداد ماه (22 خرداد)) را صادر نمایید.
پیشاپیش از مساعدت جنابعالی کمال تشکر و قدردانی را داریم.

از طرف جمع کثیری از داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد سال 1394
لینک: http://olumpezeshki.ir/thread15710.html

ایمیل ها:
info@sanjeshp.ir
Arshad94@sanjeshp.ir
mardomi@behdasht.gov.ir

توجه: اگه پیغام undelivered واستون اومد، ایمیل ایرانی بسازید و با اون ارسال کنید.
توجه: یا با ایمیل های متفاوت بفرستین یا هربار که میفرستین موضوع ایمیلتون رو فرق بدین.

2- برین به این آدرس:
تماس با مسئولین
وزیر بهداشت کمی از وسط صفحه پایینتر سمت راسته، روش عکسش کلیک کنید و همین پیام بالا رو بفرستین.

3- همچنین برین به این آدرس:
ارتباط با دکتر هاشمی
فیلد های قسمت دوم رو پر کنید، داخل کادر طرح موضوع همین پیام بالا رو کپی کنید و دکمه ارسال رو بزنید.

4- با این دو شماره 81452574 و81452575 تماس بگیرید. شماره 1 رو بزنید، احتمالن باید شماره تون بیافته ببینن چه تعداد معترضن. پس اگه تونستین با شماره های دیگه و هرروز تماس بگیرین.
همچنین این شماره ها هم هستند:

دفتر پورکاظمی 81453309
کارشناس آزمون ارشد خانم اسد برقی 81453243

جواب نمیدن، ولی زیاد زنگ بزنید تا به قول دوستان کلافه بشن.

منم فرستادم

pariya

New member
منم فرستادم دوستان...چون خودم این استرس هارو درک کردم ...
توکلتون بر خدای بزرگ ومهربون
موفق باشید ان شاالله

melinaa

New member
بچه ها منم با سر تیتر های مختلف 10 تا فرستادم...

امیدوارم که رسیدگی بشه ...
ناامید نشین...باید زیاد بگیم بهشون تا مثل پارسال بزرگواری کنندوبه حرف بچه ها گوش کنند

love virology

New member
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل

و گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

eeeeeeehsan

New member
من هر کاری کردم از سایت ایرنا نشد ارسال کنم
با مرورگر کروم وارد بشین
ctrl + f رو بزنید
تایپ کنید: بهداشت
اینتر کنید
عکس وزیر که اومد روش کلیک کنید، یه پاپ آپ وسط صفحه باز میشه، کادرهای ستاره دارش رو پر کنید و متن رو کپی کنید داخلش. بعدش هم ارسال کنید.

اگه اینکارا رو کردین و ارسال نشد، دقیق تر بگین مشکلش چیه.

faAl

New member
دیگه مطمئن شدم که بلد نیستید امضاهاتونو تغییر بدید:New (6):

eeeeeeehsan

New member
دوستان لطفن همگی تماس بگیرین.

با شماره های 81452574 و81452575 تماس بگیرید. شماره 1 رو بزنید، احتمالن باید شماره تون بیافته ببینن چه تعداد معترضن. پس اگه تونستین با شماره های دیگه و هرروز تماس بگیرین.
همچنین این شماره ها هم هستند:
دفتر پورکاظمی 81453309
کارشناس آزمون ارشد خانم اسد برقی 81453243

خیلی از بچه های معترض پارسال تاکید می کنن تماس بگیرید، با ایمیل کاری به جایی نمی برین.
ولی با این وجود لطفن هیچکس دریغ نکنه، هم ایمیل بزنید هم تماس بگیرید.
توضیحات کامل تر داخل امضای بندست.
:rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: melinaa

فاطمه...

New member
سلام حالا اگه اعتراضات به جایی برسه تاریخ نهایی برگزاری ارشد رو کی اعلام میکنن؟

بالا