اعتراض به تغییر تاریخ آزمون کارشناسی ارشد 1394

faAl

New member
بچه ها باید چی رو به کجا بفرستم؟؟؟تا الان منم این کارو بکنم...یکی بهم بگه...لطفا برام پیغام خصوصی بذارید.....

سلام
آفرین به همت شما انشالله که موفق می شیم... متن آبی رنگ زیر رو پرینت کنید و ببرید و یادتون باشه سال قبل ما اعتراض کردیم و نتیجه داد.

جناب اقای دکتر هاشمی
وزیر محترم بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کشور

با سلام و احترام

با عرض تبریک به مناست سال نو به استحضار می رساند با توجه به پیگیری های بعمل آمده از طریق اینترنت و .... متاسفانه تاکنون از سوی وزارت بهداشت نتیجه ای در خصوص درخواست تغییر تاریخ برگزاری آزمون اعلام نشده است و با عنایت به تغییرات اعمال شده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال جاری (از قبیل: تغییر ضرایب ، منابع و افزایش تعداد دروس امتحانی برخی رشته ها و ....)و همچنین برنامه ریزی داوطلبان از مدت ها قبل جهت مرور و جمع بندی دروس ،خواهشمند است دستور لازم جهت تغییر در تاریخ برگزاری آزمون طبق روال هر سال (هفته های پایانی خرداد ماه(22 خرداد))را صادر نمایید.پیشاپیش از مساعدت جنابعالی کمال تشکر و قدردانی را داریم

دوستی که زحمت میکشند و نامه رو میبرند نام و تلفن خودشونو اینجا بنویسن و امضا کنند
از طرف جمع کثیری از داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد سال 1394

رونوشت

- دفتر ریاست محترم جمهوری
- معاونت آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

-------------------------------------------

دوستان تهرانی خواهشا دو تا نسخه ازین صفحه رو پرینت گرفته و به دبیرخانه مرکزی وزارتخانه ببرند و برای شخص وزیر و معاونت آموزشی ارسال کنند و حتما حتما شماره نامه رسیده رو همونجا از دبیر خانه بگیرید تا بتونم با اون شماره پیگیری کنیم

دوستان که اهل فضای مجازی هستید همین پیام رو برای آقای دکتر بفرستید

امضاهاتونم لطفا عوض کنید و این تاپیک رو تبلیغ کنید مسلما این روزها همه وقت کم میارند و به کمک ما میان

فاطمه...

New member
سلام ببخشید پارسال برا چی اعتراض کردید؟ پارسال که تو دفترچه هم زمان برگزاری ازمون اخر خرداد بود

کینز

New member
آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member
به نظرم آزمون ارشد پزشکی با آزمون استخدامی که قراره یکم خرداد برگزار بشه، تداخل داره...

melinaa

New member
بزنم فلج شی؟؟؟ :mad_majidonline: صفحه قبل رو بخون. پست اول هم همینطور هست.

دلت میاد احسااااااااااااااااااانننننننننننننننننننننننننننن....منم میزنم کورت میکنمااا......خخخخخخخ...پس با من درنیفت.خخخخخخ...عقوبت سنگینی داره...

- - - Updated - - -

خب با هم تداخل داشته باشه چی میشه؟؟؟

karshenasgh

New member
خب!.. شاید یکی هم کنکور ارشد پزشکی رو شرکت کرده باشه هم آزمون استخدامی رو.. باید چیکار کنه اگه آزمون هر دوتاش همزمان برگزار بشه..

azies

New member
سلام به همگی لطفا به این اعتراض ادامه بدیم خواهشا وقت خیلی کمه

tkia

New member
سلام
منم با چندتا ایمیل مختلف این متنهارو فرستادم
متاسفانه انجمن امسال مثل پارسال نیست
لطفا اطلاع رسانی کنید
انگاری هرکسی منتظر نشسته که دیگری کاری انجان بده
مطمعنا با اعتراضاتمون موفق میشیم

love virology

New member
حالا استخدامی افتاده 1خرداد / دوستان بیشتر تلاش کنند برای ارسال ایمیل و تماس/ سپاس

azies

New member
والا من تلاشمو میکنم آدرس رو برای دوستان وزیر کردم امیدوارم که نتیجه بده

azies

New member
دوستان خواهش تلاشتون بکنید برای اعتراض به زمان کنکور

faAl

New member
سلام

گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من
البته آنچه به جایی نرسد فریاد است....

بابا خود شما اول امضاهاتونو تغییر بدید .خفم کردید:p7977cujr38iyymsu8:

یعنی یه بچه تهران توی این انجمن نست ؟؟؟؟:(50):

ببخشید جسارتا به متن من مطلب اضافه نکنید هی هم نگید چون آزمون استخدامی اون روزه باید تغییر کنه!!!!!!!!!!!! یه کم فکر کنید
وزارت بهداشتی ها خواهند گفت به ما چه ما خیلی وقته اغلام کردیم و عوضش نمیکنیم !!!:riz277:

Eagle_78

Member
سلام

گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من
البته آنچه به جایی نرسد فریاد است....

بابا خود شما اول امضاهاتونو تغییر بدید .خفم کردید:p7977cujr38iyymsu8:

یعنی یه بچه تهران توی این انجمن نست ؟؟؟؟:(50):

ببخشید جسارتا به متن من مطلب اضافه نکنید هی هم نگید چون آزمون استخدامی اون روزه باید تغییر کنه!!!!!!!!!!!! یه کم فکر کنید
وزارت بهداشتی ها خواهند گفت به ما چه ما خیلی وقته اغلام کردیم و عوضش نمیکنیم !!!:riz277:

نه اتفاقا اینطور نیست پارسال هم تداخل با آزمون دانشگاه آزاد بود که اون هم بعدش اعلام کردند و در نهایت عوض شد
ولی خب مهم اینه که از بچه های تهران کسی همت کنه و حضوری بره....

آخرین ویرایش:

فاطمه...

New member
تاریخ احتمالی برگزاری ارشد

سلام با توجه به اینکه اول خرداد ازمون استخدامیه و با زمان برگزاری ارشد تداخل داده اگه قرار شه ارشد عقب بندازم به نظرتون چه تاریخی میفته؟ 7که ارشد ازاد 14که وفات 23کنکو سراسری اخر خردادم که مه رمضونه!!!!

melody2010

Member
[
QUOTE=eeeeeeehsan;611741]دوستان کنکوری و غیر کنکوری همه لطفن همت کنید :rose: شاید قبولی یک نفر به همین 20 روز بستگی داشته باشه.

1- عین این پیام رو واسه ایمیل های زیر ارسال کنید.

جناب اقای دکتر هاشمی
وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور

با سلام و احترام

با عرض تبریک به مناست سال نو به استحضار می رساند با توجه به پیگیری های بعمل آمده از طریق اینترنت و .... متاسفانه تاکنون از سوی وزارت بهداشت نتیجه ای در خصوص درخواست تغییر تاریخ برگزاری آزمون اعلام نشده است و با عنایت به تغییرات اعمال شده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال جاری (از قبیل: تغییر ضرایب ، منابع و افزایش تعداد دروس امتحانی برخی رشته ها و ....) و همچنین برنامه ریزی داوطلبان از مدت ها قبل جهت مرور و جمع بندی دروس، خواهشمند است دستور لازم جهت تغییر در تاریخ برگزاری آزمون طبق روال هر سال (هفته های پایانی خرداد ماه (22 خرداد)) را صادر نمایید.
پیشاپیش از مساعدت جنابعالی کمال تشکر و قدردانی را داریم.

از طرف جمع کثیری از داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد سال 1394
لینک: http://olumpezeshki.ir/thread15710.html

ایمیل ها:
info@sanjeshp.ir
Arshad94@sanjeshp.ir
mardomi@behdasht.gov.ir

توجه: اگه پیغام undelivered واستون اومد، ایمیل ایرانی بسازید و با اون ارسال کنید.

2- برین به این آدرس:
تماس با مسئولین
وزیر بهداشت کمی از وسط صفحه پایینتر سمت راسته، روش عکسش کلیک کنید و همین پیام بالا رو بفرستین.

3- همچنین برین به این آدرس:
ارتباط با دکتر هاشمی
فیلد های قسمت دوم رو پر کنید، داخل کادر طرح موضوع همین پیام بالا رو کپی کنید و دکمه ارسال رو بزنید.

منم ارسال کردم خداکنه جواب بدن​

بالا