اعتراض به تغییر تاریخ آزمون کارشناسی ارشد 1394

love virology

New member
وووولک کار به نفرات نداشته باش / هرکس هرکاری میتونه بکنه / به یاری خدا تغییر کرد چه عالی نشد دیگه به خدا میسپاریم ازمونو حداقلش تلاش کردیم و نشده فرقش اینه/ ماه رمضان بهانه هست / بیشتر دانشگاه ها امتحاناشون افتاده ماه رمضان /

ba ba barghi

Well-known member
وووولک کار به نفرات نداشته باش / هرکس هرکاری میتونه بکنه / به یاری خدا تغییر کرد چه عالی نشد دیگه به خدا میسپاریم ازمونو حداقلش تلاش کردیم و نشده فرقش اینه/ ماه رمضان بهانه هست / بیشتر دانشگاه ها امتحاناشون افتاده ماه رمضان /

داداش اين آواتارتو عوض كن , بدجوري دلمونو مي سوزونه.....باتشكر

- - - Updated - - -

داداش اين آواتارتو عوض كن , بدجوري دلمونو مي سوزونه.....باتشكر

zizi.6

New member
بچه ها از اونجایی که به این خانم برقی اعتباری نیست، لطفا راه های دیگه رو هم در کنارش انجام بدین

اول اینکه تو یه ساعت همه به خبرگزاری ها پیامک بدیم
پس هرشب ساعت 8 پیامی مبنی بر نارضایتی از مسئولین سازمان در برنامه ریزی و عدم پاسخ گویی و نادیده گرفتن اعتراضات به شماره های زیر بدین

اخبار 20.30
30002030

اخبار 19.15
100001915

در کنار اینا فراموش نکنید هر روز تا پایان هفته از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر با همه شماره های زیر تماس گرفته بشه
81452574
81452575
دفتر پورکاظمی 81453309
کارشناس آزمون خانم اسد برقییی 81453243

شماره تماس درخواست از ریاست جمهوری: 111
مستقیما کسی پاسخ نمیده پیغام صوتی میذارید

ایمیل ها:
info@sanjeshp.ir
Arshad94@sanjeshp.ir
mardomi@behdasht.gov.ir

2- برین به این آدرس:
تماس با مسئولین
وزیر بهداشت کمی از وسط صفحه پایینتر سمت راسته، روش عکسش کلیک کنید و همین پیام بالا رو بفرستین.

همچنین برین به این آدرس:
http://www.hhashemi.com/fa/comment/%...7-من
فیلد های قسمت دوم رو پر کنید، داخل کادر طرح موضوع همین پیام بالا رو کپی کنید و دکمه ارسال رو بزنید.

با این دو شماره 81452574 و81452575 تماس بگیرید.
جواب نمیدن، ولی زیاد زنگ بزنید تا به قول دوستان کلافه بشن.

خواهشا فقط یه راه انجام ندین به امید بقیه هم نشینید
نهایتا 15 دقیقه در روز وقت میذارید
حمایت کنین لطفا

در جواب خانم برقی اگه گفت کسی اعتراض نکرده بگید ما زمستونم تماس گرفتیم شما همین گفتین بهتره مسئولیت پذیر باشین

...........

athena65

New member
اعتراض پیامکی به رسانه ها

دوستان .من متن پیامک رو از ام ام اس .به اس ام اس کاهش دادم وبراتون میزارم که همینو کپی پیست کنید و راحت باشه
داوطلبین ارشدوزارت بهداشت ازماههای قبل که دفترچه ی راهنمابر روی سایت قرار گرفت نسبت به تغییر زمان آزمون(یک ماه زودترازتاریخ هرسال)اعتراض داشتندکه راه به جایی نبردوتاکنون پاسخی ازمسئولین دریافت نکرده اند!تغییرات(۳ ماه مانده به آزمون)درضرایب،منابع ودفترچه سوالات بدوناطلاع قبلی وتارسیدن به آمادگی زمانبربودامانه تنهااین جوانب در نظرگرفته نشدبلکه بدون تامل زمان آزمون را تغییر دادند!باتمام این مسائل وهمزمانی کنکوربااستخدامى دولت،خواستاربرگزاری کنکورارشددر زمان سابق هستند

Leyli002

New member
من امروز زنگ زدم یه خانومه دیگه برداشته میگه که الان چه اعتراضی ،و همون موقع برگزار میشه.میگم ما از همون بهمن اعتراض کردیم میگه میبینی که جواب نگرفتین!!میگه به خاطر ماه رمضون جلو امده گفتم که ماه رمضون هرسال میاد جلو میخواین بندازین فروردین سالای دیگه؛گفت حالا اجازه بدین بیاد جلو!!آخرشم گفت خدا نگه دارو قطع کرد:dadad4:

love virology

New member
ماه رمضان بهانه هست / اکثر دانشگاه ها امتحاناشون افتاده ماه رمضان / چقدرم به مردم و ارباب رجوع احترام میزارن میخان روزه بگیرررن ماه رمضان بخوره تو سرشوون

فاطمه...

New member
سلام اینقد حرص نخور پوستت خراب میشه والا منم درسام تا اخر اردیبهشت تموم نمیشن ولی خب کاری نمیشه کرد واسه همه وقت کمه! خدا لعنتشون کنه

love virology

New member
وولک حرص نخوردووم من کلا درسا خیلی وقته تمامه رفتم فاز مرور. بیشتر برای دوستام حرص میزنم / چندتایی از استرس چشماشون ضعیف شده / امیدوارررم برای دوستانی که عقب افتادن زمان تغییر کنه

eeeeeeehsan

New member
سلام بچه ها

یا جواب نمیدن یا اگه میدن حاشا می کنن، انگار بچه گول میزنن.
پارسال 3 feb سال 2014 که میشه آخرای بهمن، تاریخ برگزاری تغییر کرد.
به قول یکی از دوستان همه کارای مملکت از پیش تعیین شدست. این تاریخ برگزاری هم همینطور.

دو حالت داره؛ یا مرگ رو گرفتن به تب راضی شیم و فوقش یه هفته میندازن جلو، یا مثل چیزی که الآن همشون میگن قرار نیست تاریخ عوض بشه.
اون بنده خدایی که هم تلفن جواب میده یه مسئوله که بهش گفتن اینطوری بگو..
پس اون بالا دستی رو لعنت کنید که واسه برخی رشته ها ضریبا رو با نامردی عوض کردن و واسه همه تاریخ رو جلو آووردن.

منم که می بینید اینجام بیوشیمی و میکروب که ضریبش 1ـه واسم رو هنوز شروع نکردم!
12 شب میخوابم 6 صبح پا میشم و فشرده ایمنی می خونم. چون وقت نیست.
وقت اصلیتون رو بذارید رو درسای ضریب بالاتون، درسای ضریب پایینتون رو هم چندتا فصل مهمش رو بخونید و تستای 88 تا 93 رو حفظ کنید. لااقل با این روش 40 میزنید.
اکثریت وضعشون همینه، یا نخوندن یا اگه خوندن خیلی از مطالب رو یادشون نیست.
تمرکزتون رو بذارید رو اون چیزایی که خوندین و بلدین، تا 20 اردیبهشت مرور کنید و 10 رو آخر رو فقط تست بزنید.

نتیجه رو واگذار کنید به خدا، خودش همه کارا رو درست می کنه. :rose:

:':':

New member
همین ایمیل به رسانه ها و سایتها از زنگ زدن به سنجش بهتره من به همه اون لینکا ایمیل فرستادم نوشته بود بررسی میشه و تماس گرفته میشه اما خبری نیس

love virology

New member
امسال زکل معاونت اموزشی عوض شد رفت دکتر لاریجانی یه پاکسازی عمده انجام داده و گفته میخاد شیوه اموزش پزشکی تغییر بده خدا به داد برسونه/ ظرفیت ها بقول دکتر هاشمی براساس پتانسیل کشور تعیین میشه یعنی رشته هایی که بازتاب نداره یا جواب گوی الان کشور نیست کم میکنند یا عمدتا میره برای بخش بین الملل

آخرین ویرایش:

@@fateme@@

New member
سلام دوستای عزیز

متاسفانه بخت یاری نکرد باهام..گفتن استرس برام ضرر داره ارشدو گذاشتم واسه سال بعد..

برا همتون دعا میکنم ایشالا قبول میشین../یه مدت نیستم برام دعا کنید.

farzin.nurse

New member
از شانس بد من هر وقت خواستم کنکور بدم یه تغییر و تحولی بوده....:p7977cujr38iyymsu8: چه تو کنکور سراسری چه تو کنکور ارشد ....هیچ وقت نشد شرایطمو با سال قبلیا مقایسه کنم..... حالا اگه ارشدم قبول بشیم میگن کلا دکترا رو برداشتن .......حالا خدا کنه امتحان هم سطح سالهای قبل باشه حداقل تو اون شانس بیاریم .....

melinaa

New member
امسال زکل معاونت اموزشی عوض شد رفت دکتر لاریجانی یه پاکسازی عمده انجام داده و گفته میخاد شیوه اموزش پزشکی تغییر بده خدا به داد برسونه/ ظرفیت ها بقول دکتر هاشمی براساس پتانسیل کشور تعیین میشه یعنی رشته هایی که بازتاب نداره یا جواب گوی الان کشور نیست کم میکنند یا عمدتا میره برای بخش بین الملل

یا خداااااا
جدی میگییییی؟؟؟؟؟
یعنی میخوان چیکار کنن؟؟؟؟؟؟

melinaa

New member
سلام بچه ها

یا جواب نمیدن یا اگه میدن حاشا می کنن، انگار بچه گول میزنن.
پارسال 3 feb سال 2014 که میشه آخرای بهمن، تاریخ برگزاری تغییر کرد.
به قول یکی از دوستان همه کارای مملکت از پیش تعیین شدست. این تاریخ برگزاری هم همینطور.

دو حالت داره؛ یا مرگ رو گرفتن به تب راضی شیم و فوقش یه هفته میندازن جلو، یا مثل چیزی که الآن همشون میگن قرار نیست تاریخ عوض بشه.
اون بنده خدایی که هم تلفن جواب میده یه مسئوله که بهش گفتن اینطوری بگو..
پس اون بالا دستی رو لعنت کنید که واسه برخی رشته ها ضریبا رو با نامردی عوض کردن و واسه همه تاریخ رو جلو آووردن.

منم که می بینید اینجام بیوشیمی و میکروب که ضریبش 1ـه واسم رو هنوز شروع نکردم!
12 شب میخوابم 6 صبح پا میشم و فشرده ایمنی می خونم. چون وقت نیست.
وقت اصلیتون رو بذارید رو درسای ضریب بالاتون، درسای ضریب پایینتون رو هم چندتا فصل مهمش رو بخونید و تستای 88 تا 93 رو حفظ کنید. لااقل با این روش 40 میزنید.
اکثریت وضعشون همینه، یا نخوندن یا اگه خوندن خیلی از مطالب رو یادشون نیست.
تمرکزتون رو بذارید رو اون چیزایی که خوندین و بلدین، تا 20 اردیبهشت مرور کنید و 10 رو آخر رو فقط تست بزنید.

نتیجه رو واگذار کنید به خدا، خودش همه کارا رو درست می کنه. :rose:

احساااااانننننننننن باور میکنی من نمیدونم جزو کدوم دسته ام...نمیدونم خوندمو یادم نیست یا کلا نخوندم...از هر جای کتابمو که نییییییگگگگگگگگگاش میکنم یجیزی بلدم...دیگه نمیدونم بچسبه بهم چه شکلی میشه.خخخخخخخخخخ
موندم چرا تابستونمو با خوندن کتابای بیخود از طریق راهنمایی های اشتباه دیگران از دست دادم وگرنه الان 4 ماه بود که داشتم مرور میکردم.هییییی خداااااااااااااااااااا خودت به دادمون برسسسسسسس...ای اسد برقیییی اسد اسد....

b.nafas

New member
chera hala ke nobat be ma reside mikhan hamechiu dorost konan ....taklifeshon ba khodeshon malom nist az ye taraf in daneshga azad ta jaee ke mitone dare vase arshad o doctora migire az ye taraf daneshgaha bedone azmoon shodan ..inam shanse mast hala hame taghirat bayad alan bashe

بالا