اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0

arezoomand

New member
ممنون دوستای عزیزم.امیدوارم اطلاعیه وزارت بهداشت هممونو خوشحال کنه و هممون قبول بشیم.من برای بهداشت خیلی زحمت کشیدم علوم نمیرم.......به امید موفقیت همگی....:thumbsupsmileyanim:

immuno1

New member
منم ایمونو دام ارومیه قبول شدم...ایشالا ایمونو ادمیزاد مشهد هم قبول شم :دی

hiva6747

New member
من دیشب خواب دیدم که اطلاعیه رو زده بودن!
نوشته بود این ظرفیت 6000 نفری مخصوص سهمیه دارا و رزمنده هاست!!!!!!!:smiliess (9):

من دیشب خواب دیدم که اطلاعیه رو زده بودن!
نوشته بود این ظرفیت 6000 نفری مخصوص سهمیه دارا و رزمنده هاست!!!!!!!:smiliess (9):

مگه انقد سهمیه دار وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟ مثلا سهمیه چی؟؟ دقیقا فردا این موقع تمام انتظارها به پایان میرسه . انشااله همه اونایی که امیدوارن خوشحال شن:thumbsupsmileyanim:

hiva6747

New member
چمیدونم دیگه فرزند شهید جانباز رزمنده...!
انگار میخوان نتیجه کنکور اعلام کنن
ای خدا چقد باید استرس نتیجه کنکور بکشیم؟

naseh

New member
اگه فردا هم اطلاعیه رو بزنن اینقد شرایطشو برامون سخت میکنند که هممون دلسردبشیم.مثلا میگن خوابگاه نمیدیم ، ترمی 1500000، وبهانه های دیگه
خدا بخیر کنه .خداکنه اطلاعیه فردا شرایطش خوب باشه و گرنه خیلی هامون نمیتونیم بهش امیدوار باشیم

darya63

New member
از 18 مهر که اطلاعیه زدن تا الان از بس تو انتظار بودم خسته شدم.حالا معلوم هم نیست رشته مارو بخوان یا نه؟!چند نفر و کجاها بخوان؟!کاش فقط یه اطلاعیه بدن تا تکلیفمونو بدونیم که اصلا باید استرس و این انتظارو بکشیم یا نه...خودمونم نمیدونیم تکلیفمون چیه؟!
:1dco2x0p1lilzhfpg1t
خدا کنه فردا فقط اطلاعیه ای که میزنن(حالا هرچی میخواد باشه)فقط مارو یک دل کنن.دیگه از هرچی انتظاره متنفرم:smiliess (9):

نفس

New member
فردا دوباره حالگیری شروع میشه...دلگرمی های واهی شروع میشه....اه بدم میاد از این فیلما........:smilies-azardl (12)

hiva6747

New member
وااااااااااااای فردا چی میشه؟!!!
اگه خبر خوبی نیاد عصبی میشمااااااا:smilies-azardl (12)

بچه ها تورو خدا انقد نگران نباشید . بالاخره اطلاعیه فردا میاد باید زنده باشید که مفاد اون اطلاعیه بدردتون بخوره؟؟؟؟؟؟؟:black_eyed:

FORD

New member
اميدوارم همه بچه هاي اين تايپيك فردا خوشحال شن :smilies:

بالا