اطلاعيه شماره ي 5 سازمان سنجش پزشكي ( ظرفيت پذيرش و كارت ورود به جلسه )كليك كنيد

sky

New member
تو رو خدا هرکی میخواد مراقبت ویزه شرکت کنه منا از نگرانی در بیاره.من از شهریور 91 طرحما شروع کرده م و تا شهریور 93 طول میکشه یعنی تا قبل کنکور سال دیگه 2 سال کامل سابقه کار بالینی ندارم .حالا باید چیکار کنم سال قبل هم وحشتناک خونده بودم ولی نتونستم برم سر جلسه

86216664

New member
مګه بیوالکتریک تهران چند تا ظرفیت داشت که الان کلا برداشتن و دادن به شعب بین الملل؟بابا این حق ماست که از آموزش رابګان در دانشګاه تهران برخوردار بشیم.خیلی راحت با این تصمیمات دققیقه 90 با سرنوشت دانشجوها بازی میکنند. وقتی زنګ میزنی از ګروه مهندسی پزشکی تهران میپرسی میګن ما از قبل ګفته بودیم امسال بیوالکتریک نمیګیریم .پس این سایت مرکز سنجش پزشکی که هر دفعه اطلاعیه میزنه و تاکید هم میکنه که کلیه اطلاعیه ها رو بروز دنبال کنید چطور تا این هفته خبر نداشت؟معلوم نیست حرف کیو باور کنیم؟

86216664

New member
مقداری از ظرفیت ها را بردند در شعب بین الملل
دانشگاه ها با کمبود بودجه مواجه شده اند .

مګه بیوالکتریک تهران چند تا ظرفیت داشت که الان کلا برداشتن و دادن به شعب بین الملل؟بابا این حق ماست که از آموزش رابګان در دانشګاه تهران برخوردار بشیم.خیلی راحت با این تصمیمات دققیقه 90 با سرنوشت دانشجوها بازی میکنند. وقتی زنګ میزنی از ګروه مهندسی پزشکی تهران میپرسی میګن ما از قبل ګفته بودیم امسال بیوالکتریک نمیګیریم .پس این سایت مرکز سنجش پزشکی که هر دفعه اطلاعیه میزنه و تاکید هم میکنه که کلیه اطلاعیه ها رو بروز دنبال کنید چطور تا این هفته خبر نداشت؟معلوم نیست حرف کیو باور کنیم؟

86216664

New member
الان متوجه شدم که دانشګاه تهران در رشته بیوالکتریک اعلام ظرفیت کرده و خود مسیولین این دانشګاه هم با شنیدن خبر حذف ظرفیت در این رشته شوکه شدن.
به نظر شما چه کار باید کرد؟از چه طریق اقدام کنیم تا تجدید نظر کنن؟ شاید در اعلام دانشګاهها و ظرفیتا اشتباهی از سوی مرکز سنجش صورت ګرفته

Mohammad gh

New member
الان متوجه شدم که دانشګاه تهران در رشته بیوالکتریک اعلام ظرفیت کرده و خود مسیولین این دانشګاه هم با شنیدن خبر حذف ظرفیت در این رشته شوکه شدن.
به نظر شما چه کار باید کرد؟از چه طریق اقدام کنیم تا تجدید نظر کنن؟ شاید در اعلام دانشګاهها و ظرفیتا اشتباهی از سوی مرکز سنجش صورت ګرفته

شاید یه اصلاحیه یا یه اطلاعیه جدید بدن.
شما نگران نباشید اگر دانشگاه اوکی بده و مشکلی نداشته باشه ظرفیت رو لحاظ میکنن

unique

New member
دانشگاه تهران معلوم نیست داره چه غلطی میکنه...
اون از لیسانس به پزشکیش این از بیوتک...انگار هر رشته ای که من شرکت میکنم ظرفیتشو بر میداره...

الانم دارم میبینم تو رشته های دیگم اعلام ظرفیت نکرده...خوب اگه بودجه ندارن چرا از ثبت نام اعلام نمیکنن همه تلاششونو هم سطح اون شرایطی که هست کنن...یا چرا شرایط اگه اینطوره کنکور وجود داره همه رو بین المللش کنن بره دیگه...
یه سوال از بچه های که اطلاع دارن شعبه ی بین الملل شیراز و تبریز بیوتک کجاس؟ کلاساش کجا برگذار میشه ؟و هزینش حدود چنده...؟
و در مورد دانشگاهایی که شهرستانه بیوتک اعلام کرده...شرایطشون چطوره؟اصفهان قزوین اراک گیلان بقیه الله شیراز زنجان تبریز گلستان گیلان همدان من فقط در مورد انتقال خون میدونم
و اینکه میشه رشته ی انتخابی رو تغییر داد...؟
و اگر دانشگاهی رو قبول بشی و تو اولویتهای پایینت باشه و ثبت نام نکنی منع تحصیل برا سال بعد داره یا نه؟
ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره کمک کنه...

آخرین ویرایش:

mahdieh

New member
دانشگاه تهران معلوم نیست داره چه غلطی میکنه...
اون از لیسانس به پزشکیش این از بیوتک...انگار هر رشته ای که من شرکت میکنم ظرفیتشو بر میداره...

الانم دارم میبینم تو رشته های دیگم اعلام ظرفیت نکرده...خوب اگه بودجه ندارن چرا از ثبت نام اعلام نمیکنن همه تلاششونو هم سطح اون شرایطی که هست کنن...یا چرا شرایط اگه اینطوره کنکور وجود داره همه رو بین المللش کنن بره دیگه...
یه سوال از بچه های که اطلاع دارن شعبه ی بین الملل شیراز و تبریز بیوتک کجاس؟ کلاساش کجا برگذار میشه ؟و هزینش حدود چنده...؟
و در مورد دانشگاهایی که شهرستانه بیوتک اعلام کرده...شرایطشون چطوره؟اصفهان قزوین اراک گیلان بقیه الله شیراز زنجان تبریز گلستان گیلان همدان من فقط در مورد انتقال خون میدونم
و اینکه میشه رشته ی انتخابی رو تغییر داد...؟
و اگر دانشگاهی رو قبول بشی و تو اولویتهای پایینت باشه و ثبت نام نکنی منع تحصیل برا سال بعد داره یا نه؟
ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره کمک کنه...

در مورد دانشگاه تهران باهات شدید موافقم یادمه تو اطلاعیه اول 4 -5 تا دانشگاه محو شده بودن تهران مث شیر بود ولی حالا اونا اومدن تهران نیست و نابود شده
در مورد بین الملل چیزی نمیدونم
اصلا نیمدونم اگه انتخاب کنیم و نریم محرومیت داره یا نه ولی آزاد مث اینکه محرومیت داره..حواستون جمع باشه البته برای بیوتک آزاد هست یا نه اونم نمیدونم
شهرستانا هم خوبن چه بدی دارن فقط گیلان تازه اومده و سال اولشه و بقیع الله که ما و راه نمیدن فکر میکنم باید برای کارکنانشونه یا همچین چزایی

و در مورد دانشگا هها اگه بزنی و قبول شی و نری یه سال محرومیت داره

unique

New member
در مورد دانشگاه تهران باهات شدید موافقم یادمه تو اطلاعیه اول 4 -5 تا دانشگاه محو شده بودن تهران مث شیر بود ولی حالا اونا اومدن تهران نیست و نابود شده
در مورد بین الملل چیزی نمیدونم
اصلا نیمدونم اگه انتخاب کنیم و نریم محرومیت داره یا نه ولی آزاد مث اینکه محرومیت داره..حواستون جمع باشه البته برای بیوتک آزاد هست یا نه اونم نمیدونم
شهرستانا هم خوبن چه بدی دارن فقط گیلان تازه اومده و سال اولشه و بقیع الله که ما و راه نمیدن فکر میکنم باید برای کارکنانشونه یا همچین چزایی

و در مورد دانشگا هها اگه بزنی و قبول شی و نری یه سال محرومیت داره

ممنون عزیزم از اطلاعاتت لطف کردی

در مورد رشته ی بیوتک و اینکه کدوم دانشگاها ارشد دارن و کدوم دکتری...این لینکو پیدا کردم...

لیست جدید مراکز آموزشی، تحقیقاتی بیوتکنولوژی

آخرین ویرایش:

bacillus.bs

New member
من از بچه ها پرسيدم
بين الملل شيراز توي كيش هست
تبريز هم ارس

86216664

New member
بچه ها از کجا کارتو بگیریم؟؟؟ برای مهندسی پزشکی تهران 10 نفر بود حذف شده.مامایی 30نفر....ببینیم بقیه چی میشن :(

دوستان یه خبر خوش برای داوطلبان بیوالکتریک تهران
متن زیر جواب مدیر ګروه محترم بیوالک دانشګاه تهران هست
Dear Candidate,

There has been a mistake in the list, we are following up and hope to correct it in due time.

Best

86216664

New member
دوستان یه خبر خوش برای داوطلبان بیوالکتریک تهران
متن زیر جواب مدیر ګروه محترم بیوالک دانشګاه تهران هست
Dear Candidate,

There has been a mistake in the list, we are following up and hope to correct it in due time.

Best

bacteriologist

New member
bacheha man har karii mikonam kart nemitonam begiiram!!!!!!!!2 safheyii baram migiire ....on kariam ke ye nafar goft kardam bazam 2 tayii miigiire...yekii mano rahnamayii kone lotfan

saharraj

New member
bacheha man har karii mikonam kart nemitonam begiiram!!!!!!!!2 safheyii baram migiire ....on kariam ke ye nafar goft kardam bazam 2 tayii miigiire...yekii mano rahnamayii kone lotfan

نمیدونم دقیقا منظورت چیه!اگه اون توضیحات بالای صفحه رو میگی,که اشکال نداره اگه اونا هم باشن

DENIZZZ

New member
:smiliess (14):
عزیزم فعلا بیا بریم امتحان بدیم شاید یعهوی یه معجزه شد ما رو هم قبول کردن خدا رو چه دیدی:tsimuzpzwoap1t9y3o7

تا خدا هست جای هیچ نا امیدی نیست؟‌
آرامش را فراموش نکنید و فقط به نیمه های پر فکر کنید.

DENIZZZ

New member
طبق اطلاعیه شماره 3 مرکز سنجش پزشکی تاریخ 9/12 دانشګاه تهران جز دانشګاههای پذیرنده مهندسی پژشکی بود.اما نمیدونم چرا الان اسمش نیست؟ علت اعتراض من هم همینه .اګر غیر از این بود در این آزمون ثبت نام نمیکردم.

درسته دوست عزیز! من حواسم به بیو مواد بود. بله من هم تا اونجاییکه حضور ذهن دارم دانشگاه تهران جزو دانشگاه های پذیرنده بیوالکتریک بود.
اگه تو اطلاعیه مربوط به آزمون 92 رسما اعلام شده بود که دانشگاه تهران هم دانشجو می گیره حق اعتراض هست براتون. می تونین اقدامی کنین. با آرامش کنکورتونو بدین. از الان درگیر نبودنش نشین. انشاا... با اقدامهای به موقع و مناسب و حدالامکان گروهی حل می شه

آخرین ویرایش:

bacteriologist

New member
man vaqtii ke mikham karto begiiram nesfesh ye safhast nesfesh safheye dg....10 bar gereftam kaqaz baram namonde..dafeye badd miram kaqazaye masraf shodaro az holqome on raeese sanjesh bmikesham biiroon..daram divone misham

بالا