اسم شما جه رنگي است؟!

mehmanak

New member
من چه رنگيم؟

:wacsmiley:سلام بايد فاميلي رو هم وارد كرد يانه؟ من بدون فاميلي نيلي شدم ، با فاميلي بنفش شدم كدوم درسته؟

RBC!

New member
بنفش

عاشق کند و کاو و جستجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل عشق به علوم ماوراء الطبیعه در شما به حد کافی رشد کرده است.این باعث شده به رشته هایی چون فلسفه روی آورید هیچ اتفاقی را به راحتی قبول نمی*کنید. مگر آنکه خودتان آنرا شخصا تجربه کرده باشید .برای حل مشکلات نیز راه حل را در درون خود می جویید. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ شدن با دیگران کمی برایتان مشکل است.

.
.
برای من که درست بود :4d564ad6:

RBC!

New member
طلایی

در هر چیزی فقط حد بالای آن می تواند رضایت خاطر شمارا بر آورده کند. از طرف دیگر رفتار و کلامتان چنان جذابیتی دارد که به ندرت ممکن است کسی با شما آشنا شود ولی شیفته تان نشود. دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیر قابل توصیف است. به هر چیزی با خوش بینی زیاد نگاه می کنید. می توانید معلم خوبی باشید و تمام تجربیاتتان را به دیگران نیز انتقال دهید.شرایط منفی را می توانید به بهترین موقعیت ها تبدیل کنید.

leiliyebidel

New member

در هر چیزی فقط حد بالای آن می تواند رضایت خاطر شمارا بر آورده کند. از طرف دیگر رفتار و کلامتان چنان جذابیتی دارد که به ندرت ممکن است کسی با شما آشنا شود ولی شیفته تان نشود. دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیر قابل توصیف است. به هر چیزی با خوش بینی زیاد نگاه می کنید. می توانید معلم خوبی باشید و تمام تجربیاتتان را به دیگران نیز انتقال دهید.شرایط منفی را می توانید به بهترین موقعیت ها تبدیل کنید.

وااااااای خدای من چقد راسته...:smiliess (15):

فک میکردم باید آبی در بیام ولی همین ک دراومدم خیلی راستههههههههه:thanks:

sakar

New member
عاشق کند و کاو و جستجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل عشق به علوم ماوراء الطبیعه در شما به حد کافی رشد کرده است.این باعث شده به رشته هایی چون فلسفه روی آورید هیچ اتفاقی را به راحتی قبول نمی*کنید. مگر آنکه خودتان آنرا شخصا تجربه کرده باشید .برای حل مشکلات نیز راه حل را در درون خود می جویید. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ شدن با دیگران کمی برایتان مشکل است.

.
.
برای من که درست بود :4d564ad6:

دستت درد نکنه آر بی سی جان
چرا ته صف وایستادی ببین بیتا اول صف بود بهش توصیفای بیشتری دادن

bittta

New member
روانشناسی رنگ بنفش

بنفش رنگ عرفان و معنویت است. بنفش در هر طیفی که باشد الهام بخش و رنگ شاهزادگان، *پادشاهان و ملکه هاست. بنفش سیر در اصل ترکیبی از رنگ های آبی و قرمز می باشد که ویژگی های هر دو رنگ را یکجا در بر دارد. تندی قرمز به واسطه آرامش و خنکی آبی فروکش می کند و به حس تازه تبدیل می شود و شما را به آرامش و رهایی دعوت می نمایند. به همین دلیل است که در بیمارستان های روانی و مطب روانشناسان اغلب از بنفش ملایم یا همان بنفش یاسی استفاده می شود. بنفش ملایم احساس ترس را کاهش می دهد و مشغله های فکری آزار دهنده را تعدیل می نماید. وقتی بنفش در کنار سفید قرار می گیرد سمبل خالص بودن و تواضع است. در فرهنگ چین بنفش رنگ رویا پردازان و فیلسوفان است و نشانه صداقت ، وفاداری و عشق می باشد. علم رنگ شناسی ثابت کرده است که بنفش آثار ترس و شوک های روحی را پاک می کند و در این زمینه مانند اشعه ماوراء بنفش عمل می نماید.ز به کار بردن بنفش در دکوراسیون داخلی خانه خود اجتناب نکنید. همانطور که مشاهده می کنید ترکیب بنفش و سبز به ترکیب کامل و زیباست که تحسین همگان را بر می انگیزد و همان چیزیست که دنبالش بودید. اگر فردی به شما بگوید که قصد دارد قالیچه بنفش خریداری کند مطمئن باشید آن فرد در آینده ای نزدیک به موفقیت خواهد رسید چون از ذهن باز و آرامی برخوردار است. جالب است بدانید امروز در آمریکا به سربازانی که در جنگ زخمی شده اند به پاس شجاعت شان قلب بنفش هدیه می شود. در دهه ۱۹۶۰ بنفش از محبوبیت بی نظیری در مجلات مد برخوردار بود . هم چنین این رنگ در دهه ۱۹۸۰ در کنار رنگ های طلائی قرمز و سیاه زیاد دیده می شد اما شهوت این رنگ در این دهه بسیار زیاد زود گذر بود.ترکیب بنفش و صورتی نیز بسیار زیبا و چشم نواز است . این دو رنگ یک زوج بسیار هماهنگ هستند که وقتی در کنار هم می گیرند چشم ها را به سوی خود جذب می کنند. کنار هم نشستن بنفش ملایم و صورتی روشن ترکیبی را ایجاد می کنند که بسیار مورد پسند بانوان و دختران جوان واقع می شود و ترکیبی بسیار مناسب برای اتاق خواب می باشد.

زمان آن رسیده که شما نیز از آرامش و حالت خوش عرفانی این رنگ در خانه خود بهره مند شوید. بنفش به ندرت در طبیعت دیده می شود. مانند گل های زیبای بنفشه. هیچ رنگی به اندازه بنفش نمی تواند عرفانی و الهام بخش باشد. بنفش هم چنین یادآور غذاها و خوردنی های خوش مزه ای مثل انگور بنفش – بادمجان و تمشک می باشد و بسیار اشتها آوراست.

آبی به شما کمک می کند تا حین آشپزی تمرکز و آرامش داشته باشید. از طرفی بنفش به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم را برای انتخاب غذا انجام دهید. استفاده از رنگ بنفش در آشپزخانه از یک فرد عادی یک سرآشپز هنر مند می سازد.
الهه جون مخصوص خودته:tonguesmiley:

آخرین ویرایش:

sa@@ra

New member
من زرد شدم ولی اصلا به من شباهتی نداره.من فلز وجودم ارغوانی و یا قرمز اتشین هست:mad_majidonline:

khob

New member
خیلی جالب بود مرسی من با اسمو فامیل 11 شد .چه جوریاس اسم خالیم بنفش شد تفسیرش چی میشه؟

milla

New member
قرمز......هورررررراااااااا:25r30wi:ااااااا

آخرین ویرایش:

arshade90

New member
کاپی جون :صورتي رنگ لطافت، عشق، احساسات رماتيك و عاشقانه است. صورتي رنگ خانم*هاست! در جوامع غربي وسايل و اثاثيه صورتي از طرفداران زيادي برخوردارند، صورتي علاوه بر چيزهايي كه گفته شد رنگ راحتي و آرامش نيز مي باشد. جوامع غربي در دوران باستان معتقد بودند كه دختران د رگلبرگ*هاي صورتي گل رز متولد مي*شوند كه اين اعتقاد بسيار زيبا و لطيفي است. روانشناسان رنگ بر اين باورند كه صورتي رنگ بسيار قدرتمندي است. اين رنگ علاوه بر اينكه احساس آرامش و راحتي را القا مي*كند به شدت ضد افسردگي و گوشه*گيري است. صورتي كليد در احساسات خاموش است كه اين امكان را برايمان فراهم مي*كند تا احساسات نهفته خود را رها سازيم و آن*ها را ابراز كنيم. از نظر علم انرژي درماني، صورتي سمب عشق و احساسات عاشقانه است. اين علم مي*گويد صورتي براي بينندگان خود آرامش به ارمغان مي*آورد. صورتي نسبت به قرمز خيلي راحتر و ساده*تر خود را با شما وقف مي*دهد. استفاده از صورتی سیر را فراموش نکنید. این رنگ گرم و شاد در کنار شکلاتی, آبی آسمانی و زرد موزی بسیار زیبا و چشم نواز می شود

منم صورتی شدم حالا تفسیرش برا اقایون چیه؟

patris

New member
من هيچ گاه از نگاه كردن به آسمان آبي خسته نمي شوم» ويست وان گان
آبي رنگي است كه در عمق وجود انسان ها جاي مي گيرد. رنگ آبي ذاتاً برمي گردد به دو عنصر كه در زندگي ما انسان ها حياتي است يعني هوا و آب.
آبي رنگ خوش بيني است. بياييد به سراغ طبيعت برويم! ذر ذهن يك آسمان آبي و يا يك درياي آرام را در يك روز آفتابي تصوركنيد، بله! در طبيعت آبي ياد آور فضايي افقي و بسيار وسيع و باز است. طبيعت دروغ نمي گويد! آبي رنگي بي انتهاست به همين دليل است كه اكثر افراد آبي را به ديگر رنگ ها ترجيح مي دهند. طيف هاي رنگ آبي نيز همانند ذات اين رنگ بي انتها و نامحدود مي باشند. جالب است بدانيد كه هر يك از طيف هاي رنگ آبي انرژي هاي خاص خود را در محيط منتشر مي كنند و ويژگي خاص خود را دارا مي باشند. براي مثال : رنگ، طيف هاي تيره آبي مثل آبي لاجوردي و يا سورمه اي فن بيان و قدرت شفاف سخت گفتن را تقويت مي كنند و طيف هاي روشن آبي نيز مثل آبي ملايم سبب آرامش ذهن و تقويت تمركز در افراد مي شوند. زماني كه محققان از كودكان تست هوش گرفتند، مشاهده كردند كودكاني كه در اتاق هايي با سقف آبي رنگ تست داده اند نمرات بالاتري اخذ كرده اند. اغلب روانپزشكان براي درمان مرض هايي كه داراي زندگي پر استرس و پر تنشي هستند استفاده هر چه بيشتر از رنگ آبي را به آن ها توصيه مي كنند زيرا به طرز معجزه آسايي تنش و نگراني را از بين مي برد و باعث فروكش كردن استرس مي شود. آبي افراد را دعوت به صحبت و گفتگو مي كند در حالي كه هم زمان آرامش را در فضا القا مي كند و محيط صلح آميز را خلق مي نمايد و شما و مهمانانتان در كنار رنگ آبي در اوج آرامش و راحتي با يكديگر به گفتگو خواهيد پرداخت .از لحاظ علم انرژي شناسي كه سال ها پيش توسط تبيتان مطرح شد بدن داراي مراكز انرژي يا چاكراه هاي انرژي مي باشد . رنگ آبي در چاكراه حنجره قرار دارد. در حقيقت آبي انعكاس صداي ماست! كاربردهاي مهم از رنگ آبي ريشه در تاريخ دارد. در قرون وسطي سنگ لاجوردي حكم طلا را داشت و از لحاظ ارزش باطلا برابري مي كرد و آبي لاجوردي رنگ مهم و محبوب در آن دوره به شمار مي رفت
منم آبی شدم جالب بود:riz304:

DNA

New member
الهه جون خیلی مطلبت جالب بود
منننننننننن طلاییییییییییییی شدم:4d564ad6:

marya

New member
سلام الهه جون من سبز شدم خییییییییلی جالب بود مرسی عزیزم:rose:
بیتا جون مرسی از توضیحاتت:(40):

بالا