اسم بولوتوث

waria

New member
ای خدا از دست شماها...کلا رو نقطه ضعف آدم دست میذارین.باوشه بابا میکم...فقط وای به حالتون اگه بخندین یا مخسره کنین....:sdasdasd:

TUMS

Well-known member
ای خدا از دست شماها...کلا رو نقطه ضعف آدم دست میذارین.باوشه بابا میکم...فقط وای به حالتون اگه بخندین یا مخسره کنین....:sdasdasd:

شما بفرمایید!!!!!!!
اشکال نداره که یه کم خوشحال بشیم:28:

mahsa.

New member

نفهمیدم مگه کسی میتونه واریای منو مسخره کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط واریا عسکشو بده جنازه..............

waria

New member
اسم بلوتوث من.....bunny.....دیگه بی مزه تر از این اسم بلوتوث نبود که من بذارم...اینا همش به خاطر نداشتنِ ابتکار عمله هااااا؟؟؟ریشه در دوران کودکیم داره:sad:

mahsa.

New member
اسم بلوتوث من.....bunny.....دیگه بی مزه تر از این اسم بلوتوث نبود که من بذارم...اینا همش به خاطر نداشتنِ ابتکار عمله هااااا؟؟؟ریشه در دوران کودکیم داره:sad:

اتفاقا قشنگه اسم بچه ی رت باتلر تو فیلم بربادرفته هستش.

jupiter_sps

New member
پری این که گفتی یعنی چه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منظورم عشق است ایمونولوژی :smiliess (8):

اهان! من فکر کردم منطور خودتون هستی!(نام کاربریتون)
اعتمادالدوله---> اعتماد+الدوله! (الدوله---> لقب اشرافی!)
.
.
.
شما که خودتون گلی من شوخی کردم!:auizz3ffy9vla57584x

bacillus.bs

New member
از من: بخند تا بلوتو ثتو قبول کنم:25r30wi:/جالب اینجاست که طرفم واقعا خندش میگیره

marya

New member
اسم بولوتوث شما چیه؟:smiliess (14):

بچه ها یه پیشنهاد دارم!!!!!!!!
یه تاپیک بذاریم همه بیان کلا خودشونو معرفی کنن
اسم فامیل نام پدر شماره دانشجویی نام شهر نام دانشگاه ادرس منزل ادرس محل کار شماره تلفن اسم خاهر نام برادر اسم مادر بزرگ اسم همسایه سمت راست .......................

خیالمون راحت شه:whistle:

TUMS

Well-known member

اهان! من فکر کردم منطور خودتون هستی!(نام کاربریتون)
اعتمادالدوله---> اعتماد+الدوله! (الدوله---> لقب اشرافی!)
.
.
.
شما که خودتون گلی من شوخی کردم!:auizz3ffy9vla57584x

مرسی
چقدر باهوشی شما!!!!!!!!
خودم هم همین فکرو کردم
کلآ نمیدونم چرا پری ها منو دوس دارن!!!!!!!!!!:28:
البته من هم پری ها را دوس دارم ناگفته نماند

shayeste

New member
اسم خرگوش من بود. البته الان دیگه نیست چون در باز بوداز خونه فرار کرد :) :tonguesmiley:

bacillus.bs

New member
بچه ها یه پیشنهاد دارم!!!!!!!!
یه تاپیک بذاریم همه بیان کلا خودشونو معرفی کنن
اسم فامیل نام پدر شماره دانشجویی نام شهر نام دانشگاه ادرس منزل ادرس محل کار شماره تلفن اسم خاهر نام برادر اسم مادر بزرگ اسم همسایه سمت راست .......................

خیالمون راحت شه:whistle:
منظور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اجباری نیست/هر کسی دوست داره میگه/خوشت نمیاد اصلا وارد نشو

بالا