استخدام وزارت نیرو سال ۹۳

AWWA

New member
استخدام وزارت نیرو سال ۹۳

شرکت های تابعه (دولتی) وزارت نیرو به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود از محل مجوز شماره ۶۱۳۷/۹۳/۲۲۵ مورخ ۴/۵/۱۳۹۳ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، با رعایت قانون مدیریت خدمات کشوری، مواد ۵۱ و ۵۷ قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و بخشنامه شماره ۸۴۵۹۷/۲۰۰ مورخ ۸/۹/۱۳۸۸ معاونت توسعه مدیریت و سرماه انسانی رئیس جمهور، تعداد ۶۱۶ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی و تخصصی، آزمون دانش مهارتی (مصاحبه) و طی فرآیند گزینش به شرط دارا بودن شرایط ذیل به صورت پیمانی (قراردادی) استخدام می نماید.

استخدام وزارت نیرو سال ۹۳ (استخدام شروع شد)

AWWA

New member
داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی می توانند از روز شنبه مورخ ۱۰/۰۸/۹۳ حداکثر تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۱۸/۰۸/۱۳۹۳ از طریق پایگاه اطلاع رسانی فوق الذکر اقدام به ثبت­نام در آزمون نمایند.
۱- داوطلبان می بایست مبلغ ۱۳۶۰۰۰ ( یکصد و سی و شش هزار) ریال را بعنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و الزامات آن مانند رمز دوم کارت و کد cvv2 پرداخت نمایند.

AWWA

New member
۱- ارائه کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی فوق الذکر از تاریخ ۲۸/۰۸/۹۳ انجام خواهد پذیرفت.
۲- آزمون در روز جمعه مورخ ۳۰/۰۸/۹۳ در محل هایی که آدرس آنها در زمان ارائه کارت اعلام می گردد برگزار خواهد شد

shima69

New member
مرسی از اطلاع رسانیتون دوست عزیز' منم وقی فهمیدم خیلی خوشحال شدم
ولی وقتی فهمیدم استان ما خانم نمیگیره پاک حالم گرفته شد :sad:

AWWA

New member
مرسی از اطلاع رسانیتون دوست عزیز' منم وقی فهمیدم خیلی خوشحال شدم
ولی وقتی فهمیدم استان ما خانم نمیگیره پاک حالم گرفته شد :sad:

ولی باز خداروشکر...حتی اگه آقا هم بگیرن باز خوبه. خیلی وقت بود برا رشته ما استخدامی نبود اصلا

shima69

New member
ولی باز خداروشکر...حتی اگه آقا هم بگیرن باز خوبه. خیلی وقت بود برا رشته ما استخدامی نبود اصلا

آخ آره واقعا' عالیه تو ردیف بقیه مهندسی ها نوشتنش و استخدام میکنن'البته اگه اینجا ام مثل سایر ارگانها آلوده نشه به پارتی بازی و این بحثها و آزمون و تشکیلات واقعا درست و بی طرفانه انجام بشه
انشاالله
آرزوی موفقیت دارم برای همه اونایی که شرکت میکنن

- - - Updated - - -

آخ آره واقعا' عالیه تو ردیف بقیه مهندسی ها نوشتنش و استخدام میکنن'البته اگه اینجا ام مثل سایر ارگانها آلوده نشه به پارتی بازی و این بحثها و آزمون و تشکیلات واقعا درست و بی طرفانه انجام بشه
انشاالله
آرزوی موفقیت دارم برای همه اونایی که شرکت میکنن

rosa68

New member
سلام بچه ها من سوالات ازمون دکترا بهداشت محیط 93 رو میخوام میتونید کمکم کنید

بالا