اسامي پذيرفته شدگان مرحله اول پنجمين دوره آزمون پذيرش دانشجو از مقطع كارشناسي به دكتر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

masoud13

New member
کوچه منگولیا،اره یادمه یه بار پارسال رفتم اونجا و دیدم چه وضعیه،پول بی زبون از دانشجو میگیرن بعد چندتا دانشجوی ارشد و کسایی که لیسانس به پزشکی قبول شدن و از علوم پایه فقط میر رو نوشخوار کردن میان که بهت درس بدن،بعد 4 ملیون تومن هم ازت میگیرن،و یه خروار جزوه دست نویس بچه های ارشد اونم تو هر جزوه بیست نوع دست خط خرچنگ قورباغه... که وقتی میبینیشون حالت به هم میخوره، بهت میدن که اگه نگم همش شاید به جرات بتونم بگم 20 درصد غلط محضه .من از خیلیا که قبول شدن پرسیدم میگن مزخرفه ،نور جان من فکر میکنم شماها که قبول شدین بیشتر اموزشگاه رو جنبه روانی مطالعه تون تاثیر داشته و باعث شده که خودتون خوب بخونید،خداوکیلی این طور نیست؟

bahar87

New member
........

سلام نور عزیز شما روزی چند ساعت مطالعه داشتید؟ بیشتر باید تست زد یاخوند؟ شیوه مطالعه شما چه طور بود؟خیلی سختتر از امتحان جامع علوم بایه بود؟شنیدم باید هر درس این آزمون رو به اندازه ارشد خوند. درسته؟من امسال برای اولین و آخرین بار میخوام این آزمونو بدم به خاطر شرایط سنی سال آینده دیگه نمیتونم شرکت کنم.ازتون خواهش می کنم منو راهنمایی کنید.ممنون میشم.
..................................
ساعت مطالعه متغیر بود .نمیتونی ساعتو مقایسه کنی چون مهم کیفیت مطالعس.سخت تر از علوم پایس-به اندازه ارشد نمیخواد بخونی باید کلی تر بخونی-

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا