***ارنج زمان برای اعتراض حضوری ( کلیه رشته ها )***

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sa@@ra

New member
بچه ها لطفا کمکم کنید بین بهشتی و ایران شما کدومو انتخاب میکنید ؟

ایران
البته از بچه های رشته خودت سوال کن
ایران خیلی امکاناتش بیشتره خیلی به بچه هاش میرسه استاتیدش خوبن من واسه ایمنی پرسیدم بچه ها از ایران راضی تر بودن .حال انکه شهید بهشتی دهن پر کن تره ولی با افراد اهل فن مشورت کن:(50):

alleto

New member
ایران
البته از بچه های رشته خودت سوال کن
ایران خیلی امکاناتش بیشتره خیلی به بچه هاش میرسه استاتیدش خوبن من واسه ایمنی پرسیدم بچه ها از ایران راضی تر بودن .حال انکه شهید بهشتی دهن پر کن تره ولی با افراد اهل فن مشورت کن:(50):

مرسی سارا من موندم بین این ۲ تا بدبختی اینه مسافتمم به هر دو تقریبا یکسانه :)) از بچه ها هم میبرسم یه چیزایی این بهتره یه چیزایی اون حالا موندم دیگه البته تا چند روز بیش میگفتم بهشتی ولی یه چیزی خوندم نظرم رفت رو ایران

mo.ham.mad

New member
مرسی سارا من موندم بین این ۲ تا بدبختی اینه مسافتمم به هر دو تقریبا یکسانه :)) از بچه ها هم میبرسم یه چیزایی این بهتره یه چیزایی اون حالا موندم دیگه البته تا چند روز بیش میگفتم بهشتی ولی یه چیزی خوندم نظرم رفت رو ایران

اگه فیزیو دادید برید ابهشتی
ولی اگر یکی از تک رشته های آزمایشگاهی رو دادید برید ایران مثل ایمونو ،بیوشیمی و انگل و ....

Rainy Lady

New member
بچه ها ترجیح میدین شهر خودتون بزنید یا تهرانو؟
دانشگاه توانبخشی بهتره یا دانشگاههای شهرهای بزرگ بجز تهران؟

mahsa20082009

New member
صحبت يكي از دوستانكه خواندنيه:

سلام
از یکی از استادای شهید بهشتی شنیذم که متاسفانه سنجش پزشکی سر دانشگاه ها کلاه گذاشتن مثلا شهید بهشتی ظرفیت8 نفر برای هماتو دادن درحالی که سنجش4 کرده دانشگاه تهران 10 تا داده که اونم کم کرده پس نشان میده دانشگاه ها نقشی در این کاهش نداشتن
در پایان از همه عذر میخوام که مجبور شدم از اون روش تحریک کننده استفاده کنم.
[/SIZE][/B]

- - - Updated - - -

shima2020

New member
سلام،بچه هایی ک اعتراض رفتین واقعا دستتون درد نکنه،فقط صحبتی نشد ک سال بعد همین 47تا میمونه یا کمتر میشه یا زیستی ها رو حذف میکنن یا نه؟! واس ما ک واس سال دیگه ایم و زیست خیلی گیج کننده شده،حتی دیگه نمیدونیم از چه جزواتی بخونیم؟ از بهداشت قطع امید کنیم یا نه؟! خیلی گیج شدیم...
از بعضی رشته ها که نمیتونن حذف کنن شاید چندتا رشته که خیلی به زیست شناسی ربطی نداشته باشن!مارو حذف کنن خیلی از شرکت کننده ها حذف میشن! تازه ما که نیستیم شیمیا فیزیکا اینام بهداشت کنکور میدن! امیدوارم همچین ظلمی در حقمون نکنن! گرچه امسال ظلمو در حقمون تموم کردن منی که از قبولی خوشحال بودم حالا باید باز بشینم بخونم بین المللارم نمیزنم چون اصلا ارزششو نداره حیفم میاد برم

roshan

New member
من حرفای شمارو تا حدی قبول دارم ،اره خاصیت ارشد به سخت بودنشه به سد بودنشه به اینه که هرکی کارشناسی گرفته نره بشینه ارشد، به اینه ک بابا مملکت لیسانس و کاردانم میخواد... ولی خدایی هممون دیگه ایرانی هستیم، ایرانیا هر چی ک باشن، هر چقد بگیم بدن ولی مرد شرایط سختن! اگه مهر و ابان میگفتن اقا جان ظرفیت 10 نفره سال دیگه اصن 20 نفره، کدوممون شل میگرفتیم، من ک جونم در رفت تا خوندم ولی خدایی بیشتر مایه میذاشتم وقتی ادم تکلیف و ایندشو بدونه بهتر خودشو باهاش هماهنگ نمیکنه!?
انصافه الکی دارن مجاز میکنن و بعد کنکور و حتی اعلام نتایج میگن ظرفیت نصف!
هیچ منطقی اینو نمی پذیره

بی منطق تر از همه اینا وقتی که شهری هر سال واسه یه رشته اعلام ظرفیت کرده امسال یهو دیگه پذیرش نداره ... من که به خاطر شرایط خانوادگیم میخوام حتمآ شهر خودم باشم میبینم اون رشته رو دانشگاه شهر من داره پس منم وقت میذارم تلاش میکنم میخونم که واسه شهر خودم رتبه بیارم ... الان رتبه آوردم ولی شهر من امسال پذیرش سم شناسی نداره در صورتی که تا پارسال داشت ... خب اگر اینو موقع ثبت نام گفته بودن من تکلیف خودمو میدونستم و یه فکری به حال خودم میکردم

roshan

New member
دوستانی که دیروز واسه اعتراض رفتین ممنون خیلی خیلی خیلی بزرگواری کردین ... اگر ماه رمضان نبود باور کنید خیلی از ما از شهرستان میومدیم در کنار شما .... هر چی تشکر کنم از شما بازم کمه

- - - Updated - - -

دوستانی که دیروز واسه اعتراض رفتین ممنون خیلی خیلی خیلی بزرگواری کردین ... اگر ماه رمضان نبود باور کنید خیلی از ما از شهرستان میومدیم در کنار شما .... هر چی تشکر کنم از شما بازم کمه:riz304:

mahsa20082009

New member
بی منطق تر از همه اینا وقتی که شهری هر سال واسه یه رشته اعلام ظرفیت کرده امسال یهو دیگه پذیرش نداره ... من که به خاطر شرایط خانوادگیم میخوام حتمآ شهر خودم باشم میبینم اون رشته رو دانشگاه شهر من داره پس منم وقت میذارم تلاش میکنم میخونم که واسه شهر خودم رتبه بیارم ... الان رتبه آوردم ولی شهر من امسال پذیرش سم شناسی نداره در صورتی که تا پارسال داشت ... خب اگر اینو موقع ثبت نام گفته بودن من تکلیف خودمو میدونستم و یه فکری به حال خودم میکردم

شمااگه دانشگاه اصفهان بهت نزديكه برو بپرس ببين شايد برميدارن ممكنه اصلاحيه بزنه چون هر سال برميداره

- - - Updated - - -

شمااگه دانشگاه اصفهان بهت نزديكه برو بپرس ببين شايد برميدارن ممكنه اصلاحيه بزنه چون هر سال برميداره

chemist tala

New member
مطمین باشید دیگه توو تاریخ اتفاق نمیافته افتضاح امسال همچین اتفاقی فقط برای ما بدشانسای امسال بود

roshan

New member

- - - Updated - - -

عزیزم یکی از دوستای من خودش دانشجوی سم شناسی اصفهانه رفته دیروز پرسیده از استاداش که چرا امسال این کارو کردین ؟ اونام گفتن همون جور که دانشگاه تهران یه سال در میون میگیره ما هم حق داریم این کارو بکنیم و ایشالاه سال بعد :sadsmiley:

چرا عقب نشینی کردید؟ حق دادنی نیست گرفتنیه باید حقمون رو بگیریم چرا کوتاه اومدین دوباره شروع کنید به زنگ زدن و ایمیل زدن وزارت بهداشت هم ما و هم دانشگاه ها رو گذاشت سر کار. کنار نکشید اگه نمیتونید برید جلوی وزارتخانه حداقل زنگ بزنید و ایمیل بزنید توروخدا کنار نیاین به خاطر زحمت هایی که کشیدید

goo

New member
بچه ها خواهش می کنم که اینقدر زود خسته نشید؛ الان دیگه پای حیثیت در میونه. نباید بزاریم دوباره از پزشک ها عقب بمونیم.اونا تونستن ما هم باید بتونیم.

بچه ها هر کی هر چی به ذهنش میرسه بگه.

goo

New member
جناب وزیر بهداشت لطفا پاسخ ما را بدهید:

علم بهتر است یا ثروت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahcima

New member
تا جمعيت زياد نباشه متاسفانه نميشه كاري كرد
ديروز تا ما شروع كرديم به صحبت ضيايي گفت تا الان كه چند ساعته سايت باز شده حدوده ١٠٠٠ نفر انتخاب كردن
اين يعني چي؟
اگه بيشتر بوديم خيلي بهتر بود كاش هماهنگ بودين
كاش براتون مهم بود چه تصميمي براتون ميگيرن

- - - Updated - - -

تا جمعيت زياد نباشه متاسفانه نميشه كاري كرد
ديروز تا ما شروع كرديم به صحبت ضيايي گفت تا الان كه چند ساعته سايت باز شده حدوده ١٠٠٠ نفر انتخاب كردن
اين يعني چي؟
اگه بيشتر بوديم خيلي بهتر بود كاش هماهنگ بودين
كاش براتون مهم بود چه تصميمي براتون ميگيرن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا