ارشد شبانه وزارت بهداشت

MB49

New member
بله تو سایت علوم پزشکی دات کام نوشته پذیرش ارشد شبانه

helena

New member
دوستم هلنا شما ورودی بهمن میشید ؟ اگه ورودی بهمن باشید تا ثبت نامتون زمان زیادی دارید پس نگران نباشید ....

نه عزیزم احتمالا از هفته اینده کلاسام شروع میشم نه بهمن.دیگه هیچی برام مهم نیست.میترسم از ازاد باز بشم

helena

New member
دوستم هلنا شما ورودی بهمن میشید ؟ اگه ورودی بهمن باشید تا ثبت نامتون زمان زیادی دارید پس نگران نباشید ....

نه عزیزم احتمالا از هفته اینده کلاسام شروع میشم نه بهمن.دیگه هیچی برام مهم نیست.میترسم از ازاد باز بشم

hurrem sultan

New member
اره میدونم سخته شما اون موقع که نمیرفتین نمیبایست انتخابش کنین واقعا میدونین شاید جای یه نفر را پر کرده بودین که او میخواست سم را بخونه ولی نتونست قبول بشه؟؟؟

ولی دانشگاه آزاد زرنگ تر از ایناست سریع تکمیل ظرفیتو اعلام کرد در واقع منی که آزاد قبول شدم و ثبت نام نکردم جای کسی رو پر نکردم. در ضمن مدرکی که از دانشگاههای علوم پزشکی میگیرین برای قبولی تو مصاحبه دکترا بیشتر بدردتون میخوره بنابراین بچه ها دوست دارن از وزارت بهداشت مدرک بگیرن هرچند هزینش بیشتر از آزاد باشه.

topol

New member
آره واقعا اینا همش از بی برنامگی و بی فکریه
حتما پیگیر باشین که شمام بتونین برای ترم دیگه شبانه برین

fek nakonam peygiri natijei dashte bashe chon neveshtan az beyne gabol nashode ha paziresh mikonan labod ma ke marhaleye aval gabol shodim har chand azad hastim... vali engar ina ahamiati b in mozo nemidan:14:

flor

New member
منم همین سوالو دارم چرا اونایی که ازاد قبول شدن نگرانن؟

flor

New member
اگلاعیه زده داسه نیمه ی اول ابانماه باید اونایی که قبول نشدن انتخاب کنن

karshenasgh

New member
خب مگه کسی که آزاد بخونه به سراسری ربطی داره؟؟

ربط داره عزیز من. توی کنکور وزارت بهداشت همه چی به همه چی ربط داره.
ما دانشگاه آزاد قبول شدیم اما نه از طریق کنکور دانشگاه آزاد یا وزارت علوم، بلکه از طریق کنکور وزارت بهداشت. حالا هم از کنکور سال دیگه محرومیم. شبانه ها رو هم نمی تونیم انتخاب کنیم چون هر چی باشه بالاخره قبول شدیم این مشکل خودمونه که میتونیم بریم یا نه. همین!
اگه مفهوم نیست بیشتر توضیح بدم....

آمنه

New member
یعنی چه! باز هم میگه کسانی که پذیرفته نشده اند می تونن انتخاب رشته کنن. الان منی که دانشگاه آزاد قبول شدم و نمی خوام برم چه گناهی کردم که نمی تونم برم شبانه! دیگه دارن شورشو در میارن!!!!!!!!!!!:p7977cujr38iyymsu8::smiliess (13):

سلام چرا نمیتونی بری شبانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از کجا می گی ؟؟؟ وزارت بهداشت و آزمونش ربطی ب دانشگاه آزاد نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ت همون کنکور سراسری هم خیلی از بچه ها که هم آزاد و هم سراسری قبول میشن هر دو را می رند!!!!!!!!من خودم سراغ دارم!!!!!!!!!

karshenasgh

New member
سلام چرا نمیتونی بری شبانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از کجا می گی ؟؟؟ وزارت بهداشت و آزمونش ربطی ب دانشگاه آزاد نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ت همون کنکور سراسری هم خیلی از بچه ها که هم آزاد و هم سراسری قبول میشن هر دو را می رند!!!!!!!!من خودم سراغ دارم!!!!!!!!!

جوابتونو یه پست بالاتر دادم اما اگه لازمه بیشتر توضیح بدم...

topol

New member
azade vezarate behdasht va sarasarish ham zaman entekhab mishan va konkore joda gane nadaran bara hamin ma ke azad gabol shodim olaviyataye avalemon ke sarasari bodean ro gabol nashodim man 4 entekhabe avalam sarasari bod va entekhabe akharam azad ke azad gabol shodam.bara hamin negaranim ke age az aval shabane bod ma gable azad reshte mahal haye shabane ro mizadim

flor

New member
درسته وزارت بهداشت بی نظمه.ولی هنوز هیچ اطلاعیه ای نیومده.اینقدر عجول نباشینو غصه نخورین.حتما عقلشون به این حرفا میرسه.یه کم صبر کنین.

این همه خوردن کم نبود حالا این دانشجوی شهریه ای هم اضافه کردن واسه چاپیدن مردم که 1 وقت از دانشگاه آزاد عقب نمونن. ساده نباشید.اگه این ظرفیت وجود داره حق شماس که با هزینه دولت درس بخونین نه اینکه واسه حقتون پول بدین.اگه ظرفیت نداشتن همچین کاری نمیکردن. نصف ظرفیتو گذاشتن واسه چاپیدن مردم.

آخرین ویرایش:

helena

New member
این همه خوردن کم نبود حالا این دانشجوی شهریه ای هم اضافه کردن واسه چاپیدن مردم که 1 وقت از دانشگاه آزاد عقب نمونن. ساده نباشید.اگه این ظرفیت وجود داره حق شماس که با هزینه دولت درس بخونین نه اینکه واسه حقتون پول بدین.اگه ظرفیت نداشتن همچین کاری نمیکردن. نصف ظرفیتو گذاشتن واسه چاپیدن مردم.

وزارت بهداشت یکهو دچار این وضعیت شد چون با توجه به تحریمها نمیتونه حقوق کارکنانش را تامین کنه.برای همین این تصمیم را گرفته برای کسانیکه استطاعت مالی دارن شهریه بپردازند تا اقتصاد دولت کمی از راکدی در بیاد و به جریان بیفته پولها و گرنه گونه ای شکست نشان داده میشه دربرابر اقتصاد بین المللی.بچه ها من سه روز ترکتون میکنم چون باید برم سم شناسی شهرضا ثبتنام کنن اما شما پیگیر ارشدشبانه باشین.ایشالا همه مون با هم ایندفعه قبول شیم

biotec.e.d

New member
بچه ها من گیج شدم . اگه اجبارا همه رو شرکت بدن و کسی نخواد بره اونوقت محروم میشه؟ یا حتی اختیاری هم باشه محرومیت داره؟ یا اصلا این مدرک با این اوصاف واسه دکترا ارزشی داره؟ نکنه 2 سال دیگه توبه کنیم که چرا گول این وعده وعیدا رو خوردیم. واااااااااای.

majede

New member
آره بچه ها تو راخدا کسی میدونه جواب بده محرومیت داره اگه کسی نره؟؟؟؟واااااااااااااای نه

بالا