ارشد بین المل گرگان-گلستان...

biosta

Well-known member
بچه ها من چی کار کنم از یه طرف گلستان بین الملل میگه شنبه مصاحبه است از یه طرف شهید بهشتی برام پیام زده برای تکمیل ظرفیت ثبت نام کنم
میترسم گرگانو نرم برم شهید بهشتی بر اساس اولویت نمره انتخاب نشم مصاحبه ام از دست بدم
چی کار کنم یکی منو راهنمایی کنه خواهشا

.

شهید بهشتی مصاحبه اش چه روزی هست ، مگر تداخل زمانی دارند
اگر قصدت بین الملل هست در هر دو رو داشته باش .

یه سوال دیگه....... تکمیل ظرفیت بر اساس انتخابای قبلیه یا اینکه دوبار:smiliess (12):ه فرصت انتخاب شهر هست؟؟؟؟

براساس انتخاب های قبلیه

mana

New member
سلام منم هم گرگان قبول شدم هم امروز شهید بهشتی بهم اس م اس داد کلاسای شهید بهشتی کجابرگذار میشه همون دانشگاه با بچه های غیر بین المل؟

*فرناز*

New member
فکر نکنم اخه تو اطلاعیه بهداشت زده از قبول نشده ها میتونن تو تکمیل شرکت کنن تازه اونم قطعی نیس
باید زنگ بزنه سنجش پزسکی قسمت کارشناسی ارشد بپرسه به جرف کسی اعتماد نکنه اینجارو از دست بده:smiliess (12):

سلام بچه ها!!!!!!!!
کدوم اطلاعیه تکمیل ظرفیت؟؟؟؟؟
تو سایت که چیزی ننوشته؟؟؟؟

sa@@ra

New member
سلام بچه ها!!!!!!!!
کدوم اطلاعیه تکمیل ظرفیت؟؟؟؟؟
تو سایت که چیزی ننوشته؟؟؟؟

تو سایت که نه تو اطلاعیه شماره 15 یکی از بندهاش گفته اما من تماس گرفتم سنجش گفتن معلوم نیست اگه تصویب شه زیاد به این چیزا دل خوش نکنین
وزارت بهداشت تکلیفشو با خودشم معلوم نیس فقط بجه های مردم و امیدوار نگه میداره و بعد..............

*فرناز*

New member
خب معلومه جواب درست نمیدن چون یه کلمه میگن سایتا پر میشه از اخبار کذب
ولی من پرس و جو کردن انگار بعضی دانشگاه ها اعلام آمادگی برای پذیرش ذخیره کردن
البته نمیدونم که این همون پولیه یا نه!!!

banoy

New member
سلام .بچه ها مصاحبه چی می پرسند؟ علمی هم می پرسند؟ خواهشا جواب بدین .

سلام .از شهید بهشتی واسه بین الملل واسم پیام اومده ولی تو سایت اسمم نیست .باید چیکاررکنم؟یعنی قبولم شدم؟

حسان

Well-known member
سلام .بچه ها مصاحبه چی می پرسند؟ علمی هم می پرسند؟ خواهشا جواب بدین .

سلاام
نه مصاحبه علمی نیست بلکه یه اشنایی گروه با دانشجو + بررسی وضعیت مالی برای پرداخت شهریه طی دو سال...
جناب حیدری مسئول اموزش دانشکده پزشکی شون گفتن ک مصاحبه علمی از طریق کنکور انجام شده و ما دیگه لازم نیست بررسی کنیم.

kian

New member
سلام دوستان. یکی از دوستان من روزانه زنجان قبول شده میتونه انصراف بده و در تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟:(50):
.
دانشگاه علوم پزشکی زنجان دانشگاه خیلی خوبیه مثل بعضی از این دانشگاهها که من اصلا نمیدونم اگه وابسته به تهران و.. نبودن چطور میخواستن اصلا دانشجو بگیرن!! به دوستت بگو بره جای خوبیه بی خود هم منتظر این نمیدونم کارای بهداشت ایران نمونه من اگه انصراف دادم به خاطر شرایط کاری بوده!! تازه دانشگاهم هم به پای زنجان هم نمیرسید!!!
در مورد پزیرش انصرافی ها در تکمیل هنوز هیچ خبری نیست!!

kian

New member
سلام منم هم گرگان قبول شدم هم امروز شهید بهشتی بهم اس م اس داد کلاسای شهید بهشتی کجابرگذار میشه همون دانشگاه با بچه های غیر بین المل؟
...
هیچکدوم از وادهای بین الملل تو هیچ دانشگاهی با روزانه ها برگزار نمیشه!!! والا من کلا نمیدونم سال پیش که تهران به اسم شبانه دانشجو پزیرش کرد که با این اوصاف چرا الان که همه دارن هول هولکی واحدها شون رو پر میکنن خبری ازش نیست!!
پس بازم میگم منتظر جریان تکمیل باشین نهایتش قبول نمیشین بعد با دانشگاه بینالممل!!!!!( تو یه لینکی تو اینترنت دیدم ) که هی واستون اس میداد مکاتبه کنید مطمعن باشین اونا هم واسه بهمن دوباره تکمیل میرن!!!

بالا