ارزوی هر پسر!!

sa@@ra

New member
گزینه ی یک ازون ارزوهای دس نیافتنیه دیه ، حالا زمان ما پسره یه چشمک میومد و دخیم یه ناز و کرشمه و دیدین و دادان...بعد صدقه سری خانوم که جلو خرجای الکیه اقاهه رو میگرف ممکن بود خانواده یه پرایدی هم سوار بشه ، حالا بیات اقا پسر چشمک بزنه تا لوچ شه اگه دختره تا سانتافه سوار نبود نیگااش کرد، پس اونی که پول نداره نه به زن میرسه نه به پراید ;) :))))))

sa@@ra

New member
چرا روان درمانی مردها کمتر از زنها طول میکشه؟

معمولا” باید در روان درمانی به دوران کودکی بازگشت و مردها همیشه در همون دوران به سر می برند!

.

.

.

ببین خانوم ، تو روزنامه نوشته که مردها به طور متوسط در روز از پانزده هزار کلمه برای

صحبت کردن استفاده میکنند ولی زنها از سی هزار کلمه . دیدیت ثابت شد شما زنها

بیشتر حرف میزنین تا ما مردها؟ خانم : هیچ هم همچنین چیزی نیست . فوقش ثابت

شده که ما هر حرف رو باید دو بار بزنیم تا توی مخ شماها فرو بره …! ببخشید چی

گفتی
؟؟

sa@@ra

New member
چرا مردان زنان باهوش را دوست دارند؟

بخاطر اینکه دو قطب غیر همنام همدیگر را می ربایند.

مردی بزرگ است که معایبش قابل شمارش باشد.

شما مردها را چه میشود؟دیدن یک موی بولوند شما را ۳ پله از نردبان تکامل پایین می آورد.

اگر میخواهی فقط حرف کاری زده شود از مرد بخواه و اگر میخواهی آن کار انجام شود از زن بخواه.

اگر در دنیا یک زن بد باشد، همه ی مردها تصور می کنند زن آنهاست.

عاقلترین مردان دچار اشتباه شده اند و زنان آنها را فریفته اند ولی همچنان ادعا میکنند که زن عاقل نیست.

Mohammad gh

New member
عاغا ما یک عدد داشتیم که اون رو هم من کلا سر تا پاشو عوض کردم همچین شیک شده ادم یادش میره این از اول جی بود :ph34r-smiley:[/QUOTE

پس قربون دستت یه وقتی بده به ما بیا تو این دانشگاه ما یه دستی به سرو روشون بکش البته فکر کنم عملیات پاک سازی چندین هفته به طول بیانجامه اونم با صرف هزینه های نجومی و تلفات سنگین....

sara77

New member
عاغا ما یک عدد داشتیم که اون رو هم من کلا سر تا پاشو عوض کردم همچین شیک شده ادم یادش میره این از اول جی بود :ph34r-smiley:[/QUOTE

پس قربون دستت یه وقتی بده به ما بیا تو این دانشگاه ما یه دستی به سرو روشون بکش البته فکر کنم عملیات پاک سازی چندین هفته به طول بیانجامه اونم با صرف هزینه های نجومی و تلفات سنگین....
خخخخخخخخ ینی اون دانشگا شما چخبر میتونه باشه
اخه دیگه دخدرای این زمونه همه اصلاح کردن
نکنه حوزه علمیه درس میخونی رو نمیکنی

konjkave

New member
خخخخخخخخ ینی اون دانشگا شما چخبر میتونه باشه
اخه دیگه دخدرای این زمونه همه اصلاح کردن
نکنه حوزه علمیه درس میخونی رو نمیکنی
حوزه علمیه خخخ اونم اونجر واقعا یه دل سیر خندیدم:25r30wi::25r30wi:.
بعدشم اصن اینجوری نیست تو دانشگاه ما تعداد اصلاح نکرده ها کمتر از اصلاح کرده هاس.
هموناشم پسرامون میذارن تو جیب ساعتیشون اصن ما کمتر از سیندرلا نداریمممممممممم:riz481:

پ.ن اتفاقا خودمم یکی از همین سیندرلاهام(یعنی لامصب اعتماد به نفس نیست که من دارم ....)

آخرین ویرایش:

konjkave

New member
اینم آرزوی هر دختر.خخخخخخخخخخخخخخ

qho
ببینم مطمئنید خونه و ماشین مال خودشه؟چن سالش هست؟تا الان کس دیگه ای براش درخواست نداده؟والا من فکرام کردم به نظر جا افتاده میاد،قیافه اشم که خوبه مخصوصا موهاش،یه لباس درست و
حسابی تنش کنه دیگه هیچی کم نداره .
من از امشب دیگه خواب ندارم عاشق شدم خخخخخخخخخخخخخخ

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
حوزه علمیه خخخ اونم اونجر واقعا یه دل سیر خندیدم
بعدشم اصن اینجوری نیست تو دانشگاه ما تعداد اصلاح نکرده ها کمتر از اصلاح کرده هاس.
هموناشم پسرامون میذارن تو جیب ساعتیشون اصن ما کمتر از سیندرلا نداریمممممممممم:riz481:

پ.ن اتفاقا خودمم یکی از همین سیندرلاهام(یعنی لامصب اعتماد به نفس نیست که من دارم ....)

:riz481: ،کنجکاو عاشختم

MRT

New member
2
البته دخترا بیشتر دوست دارن که ما گزینه ی 1 رو انتخاب کنیمriz481::thumbsupsmileyanim:

varia

Well-known member
باور کن منم دلم نمیاد این خوشی رو ازتون بگیرم
خوشحال میشم تو دنیای واقعی که دخیا نگاتون نمیکنن اینجا یکم میتونین شوخی کنین

اااا دخترا نگاه نمیکنن؟؟!!! خب عوضش محتاج نگاه پسرها هستند! بعدشم بعضی از دخترا که وضع نگاه کردناشون خیلیییییییییی افتضاحه.

varia

Well-known member
sa@@ra خانم من والاااا من متوجه نشدم هدفتون از این تایپیک چیه؟!!:21::smiliess (11)::smiliess (12):

sa@@ra

New member
sa@@ra خانم من والاااا من متوجه نشدم هدفتون از این تایپیک چیه؟!!:21::smiliess (11)::smiliess (12):

من خودم اهل زدن این تاپیک ها نیستم اما اگه دقت کرده باشید جواب تاپیک ارزوی هر دختر بود این همه به قول شخص مذکور ما شوخی میکنیم با دخترا یکبار هم ما با شما:دی

MRT

New member
اره مگه فکر کردی این بیکاره که بیاد از این تاپیکا بزاره!!!!!!:bunnyearsmiley:
عایا شما فکر میکنید که این بیکاره عایا؟؟؟؟؟:riz277:

TaTi

مدیر بخش
اااا دخترا نگاه نمیکنن؟؟!!! خب عوضش محتاج نگاه پسرها هستند! بعدشم بعضی از دخترا که وضع نگاه کردناشون خیلیییییییییی افتضاحه.

بدخواه مدخواه داریا گلچین خان!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟:25r30wi:
خب داداش من شما سرتو پایین بنداز ... بذار اینقد بد نگا کنه تا چیشاش درآد!!!:smilies-azardl (113

میگن جواب بدچشمان ، کم محلی ست !!!! البته نمی دونم کی میگه!!!!:whistle:

بالا